Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MarioVeB! Zielona Góra i Gorzów to samo a te miasta zadecyduja o mandatach dla opozycji.
0
@Johnnie_Walker Jeszcze widziałem taki podział, ale też się zgadza mniej więcej. Jak masz lepszy to podeślij
https://danieljanus.pl/wybory2023/
4
Weszła nowa aktualizacja mandatów
https://mkostyk.github.io/wybory2023-client/#sejm
5
@FcPortoFan1999 Można powiedzieć, że dzięki Kukizowi Miasto Budzi Się i nie głosuje na PiS
1
@MesQueUnClub96 Gdynia 0%. Tam też wleci mocno opozycja.
8
@Ojciec5tkidzieci uja się zna to OBWE. Kim są w ogóle Ci ludzie i kto ich opłaca... Tu jest Polska i my tu rządzimy.
2
Fajna stronka na bieżąco licząca mandaty i wskazująca kto i gdzie walczy o konkretny mandat.
https://mkostyk.github.io/wybory2023-client/#sejm
0
@BorzyKrzys Najlepszy film w historii.
1
Ależ mnie wkurza ta Gdynia. Człowiek czeka i czeka na wynik Dziambora a oni w tej Gdyni nic nie liczą.
https://wybory.gov.pl/sejmsenat2023/pl/sejm/wynik/okr/26
3
@gumaz Nie zatrzymujemy się, schodzimy dalej.
9
@Ojciec5tkidzieci Bardziej mi się podobało jej wycie. Pokazała klasę, nie ma co xD
1
@kuz Do tej pory np cała Gdynia nie została zliczona a to kolejne boosty opozycji.
3
@don'T.R.I.P.e Co autor referendum miał na myśli nie wiedza nawet najstarsi mnisi z Tybetu.
3
@gumaz Szymon na Podlasiu zgwałcił wszystkich
2
@Ojciec5tkidzieci Wystarczy Tusk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@adi7adi8 Dodi jest tak przebiegły, że specjalnie wskazał iż PO i PiS to to samo.
0
Swoją drogą o co chodzi w Gdyni? Czemu nie ma żadnych wyników?
https://wybory.gov.pl/sejmsenat2023/pl/sejm/wynik/pow/226200
4
@tbas 3 wynik ma, ale nie ma wyników z Gdyni. Też mu kibicuje
5
@barcelonaLM PiS zaraz ogłosi, że rozliczą Ziobrę
7
@MesQueUnClub96 Sysia z Polski do Niemiec się przenosi. Następnie tylko przenosiny do Argentyny i mamy drugą połowę lat 40 XX wieku.
6
@cules100pro KO 3D Konfederacja
0
@barcelonaLM STOP THE COUNT, niech się rozpoczną igrzyska
2
@JimMorrisonFCB Antypolak i zdrajca. Wybierać zagraniczny majonez, tfu.
5
@michal26 Nie rób nadziei, że może być rząd KO+3D bez lewicy.
11
@michal26 Ale co wędkę na Twitterze zarzucili to ich xD
10
@hayek Prawda jest taka, że w tej sytuacji lepiej żeby zarobił aborcję lekarz z Polski niż lekarz z Niemiec czy Czech. Głupotą jest utrzymywanie zakazu aborcji, gdy każdy kraj z którym graniczymy na nią pozwala. Przecież do aborcji nikt nie zmusza. Kto nie chce ten nie robi. A jak ktoś chce zrobić to jaki problem dokonać jej w Niemczech, Litwie czy Czechach? Po prostu oddajemy nasze pieniądze Niemcom, Czechom i Litwinom.
0
Dudu jakiś szczęśliwy i dyplomatyczny. Może już wie, że może od Jarka się oderwać i być sobą.
0
@Pawlak1992 x4 tak
11
@kamilop Zmęczenie PoPiSem i niechęć do skrajności Lewicowo-Konfederacyjnych. To wystarczyło.
2
Czemu mi nikt nie powiedział o tym komitecie? Zawsze chciałem żeglować przez 7 mórz i rabować statki kupieckie...
https://wybory.gov.pl/sejmsenat2023/pl/komitet/29648?elections=senat