2

@MarioVeB! Zielona Góra i Gorzów to samo a te miasta zadecyduja o mandatach dla opozycji.

0

@Johnnie_Walker Jeszcze widziałem taki podział, ale też się zgadza mniej więcej. Jak masz lepszy to podeślij

https://danieljanus.pl/wybory2023/

4

Weszła nowa aktualizacja mandatów

https://mkostyk.github.io/wybory2023-client/#sejm

5

@FcPortoFan1999 Można powiedzieć, że dzięki Kukizowi Miasto Budzi Się i nie głosuje na PiS

1

@MesQueUnClub96 Gdynia 0%. Tam też wleci mocno opozycja.

8

@Ojciec5tkidzieci uja się zna to OBWE. Kim są w ogóle Ci ludzie i kto ich opłaca... Tu jest Polska i my tu rządzimy.

2

Fajna stronka na bieżąco licząca mandaty i wskazująca kto i gdzie walczy o konkretny mandat.

https://mkostyk.github.io/wybory2023-client/#sejm

0

@BorzyKrzys Najlepszy film w historii.

1

Ależ mnie wkurza ta Gdynia. Człowiek czeka i czeka na wynik Dziambora a oni w tej Gdyni nic nie liczą.

https://wybory.gov.pl/sejmsenat2023/pl/sejm/wynik/okr/26

3

@gumaz Nie zatrzymujemy się, schodzimy dalej.

9

@Ojciec5tkidzieci Bardziej mi się podobało jej wycie. Pokazała klasę, nie ma co xD


1

@kuz Do tej pory np cała Gdynia nie została zliczona a to kolejne boosty opozycji.

3

@don'T.R.I.P.e Co autor referendum miał na myśli nie wiedza nawet najstarsi mnisi z Tybetu.

3

@gumaz Szymon na Podlasiu zgwałcił wszystkich

2

@Ojciec5tkidzieci Wystarczy Tusk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@adi7adi8 Dodi jest tak przebiegły, że specjalnie wskazał iż PO i PiS to to samo.

0

Swoją drogą o co chodzi w Gdyni? Czemu nie ma żadnych wyników?

https://wybory.gov.pl/sejmsenat2023/pl/sejm/wynik/pow/226200

4

@tbas 3 wynik ma, ale nie ma wyników z Gdyni. Też mu kibicuje

5

@barcelonaLM PiS zaraz ogłosi, że rozliczą Ziobrę

7

@MesQueUnClub96 Sysia z Polski do Niemiec się przenosi. Następnie tylko przenosiny do Argentyny i mamy drugą połowę lat 40 XX wieku.

6

@cules100pro KO 3D Konfederacja

0

@barcelonaLM STOP THE COUNT, niech się rozpoczną igrzyska

2

@JimMorrisonFCB Antypolak i zdrajca. Wybierać zagraniczny majonez, tfu.

5

@michal26 Nie rób nadziei, że może być rząd KO+3D bez lewicy.

11

@michal26 Ale co wędkę na Twitterze zarzucili to ich xD

10

@hayek Prawda jest taka, że w tej sytuacji lepiej żeby zarobił aborcję lekarz z Polski niż lekarz z Niemiec czy Czech. Głupotą jest utrzymywanie zakazu aborcji, gdy każdy kraj z którym graniczymy na nią pozwala. Przecież do aborcji nikt nie zmusza. Kto nie chce ten nie robi. A jak ktoś chce zrobić to jaki problem dokonać jej w Niemczech, Litwie czy Czechach? Po prostu oddajemy nasze pieniądze Niemcom, Czechom i Litwinom.

0

Dudu jakiś szczęśliwy i dyplomatyczny. Może już wie, że może od Jarka się oderwać i być sobą.

0

@Pawlak1992 x4 tak

11

@kamilop Zmęczenie PoPiSem i niechęć do skrajności Lewicowo-Konfederacyjnych. To wystarczyło.

2

Czemu mi nikt nie powiedział o tym komitecie? Zawsze chciałem żeglować przez 7 mórz i rabować statki kupieckie...

https://wybory.gov.pl/sejmsenat2023/pl/komitet/29648?elections=senat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?