3

Podobno wielu wyborców Konfederacji nie wypuszczono z domu, bo musieli przyrkę na jutro odrobić.

6

Rozpocząć Noc Oczyszczenia!

10

Za minutę ogłaszam rozpoczęcie Igrzysk Śmierci na La Bambie. Gramy do ostatniego osobnika bez bana.

1

Ostatnie 10 minut spokojnej La Bamby. Później już tylko chaos, zniszczenie, pożoga.

3

@barcelonaLM Najlepiej do 2024 przedłużyć.

2

@norbi77 To tak jakby powiedzieć, że w Korei Północnej jest demokracja, bo ostatnio mieli 99.78% frekwencji.

6

Jeszcze 40 minut i na La Bambie wypłynie więcej syfu, niż z Czajki do Wisły.

18

@MarioVeB! Przecież Bologne to Bolonia, normalnie można po Polsku napisać.

0

@KrychaFCB enhancer for youtube lub opera gx z wbudowanym adblockiem

16

@mr Barca Dokładnie. Należy też obawiać się wirusa, bo nie wiadomo czy jest w odwrocie.

9

Dobrze, że jest @draxidox. Nie muszę w ogóle twittera włączać, bo cały twitter jest na La Bambie.

5

@takisobiektos Ten też niech wie, że jest obserwowany

4

1

Ale mObywatel dzisiaj doskonale działa... logowanie ładuje się już 10 minut. Dlatego plastik zawsze będzie lepszy niż aplikacja.

3

@pt9 Nie bluźnij

3

@Criss18Barca Bracia ze Wschodu tylko czekają na podobne rozwiązania.

5

@koziar Nie wiem o czym mówisz

0

Już zszedł? Meh, czekałem na jakiś apel czy manifest.

4

"Nic się nie zmieniło. Ludzie myślą, że głosują na którąś z opcji... że mają jakichś wybór. Ale zawsze wybierają to samo - korupcję. Głosują na tych samych złodziei w różnych przebraniach. I za każdym razem wierzą... że akurat tym razem będzie inaczej."

~ Johnny Silverhand, Rockerboy

2

@Crystal37 Już zgłosiłem za spam, bo za każdym razem jak odświeżam stronę pojawia się ten post.

17

Chyba pewniaczki sobie nawzajem podsuwali xD


106

@mleczkoo Ale PiS jak wpuszcza imigrantów za sprzedane wizy to już okej? xD

1

@Bobo25 Mam dokładnie tak samo jak Ty. Na latarniku 3D a tutaj przedostatni.

6

@Arkon O kant tyłka te drogowskazy xD
40% Konfederacja i 36% Lewica.

https://zapodaj.net/plik-yJbGs2Vrj4

A dla porównania latarnik wyborczy xDD

https://zapodaj.net/plik-QgmVUKUD1C

5

@barcelonaLM Ta, wolna wola, ale jednak kiedyś to chłop potrafił zrobić potop, samemu zniszczyć miasta, rozkazać wyrżnąć tysiące ludzi Mojżeszowi i innym wyznawcom, a teraz to jakoś miecz stępił i w dupie ma to co się dzieje na Ziemi. Może mu się ta gra w simsy znudziła...

5

@BorzyKrzys Mogli napisać treść tabliczki każdym możliwym językiem, ale wybrali język faktów.

3

@PatrykBarcelona tak o 700 zł zbyt dużo

0

@against_modern_football Bez przesady. Te 300 mieszkań to da radę wybudować...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?