Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Peciak Mało mnie obchodzą wojenki o marsz i ogólnie kampania polityczna na La Bambie, ale zawsze mnie śmieszą podobne stwierdzania jak:
"Obrońcy demokracji, którzy nie akceptują demokratycznie wybranych rządów"
Ciekawe czy w 1933 też ludzie mówili, że skoro Hitler wygrał wybory to należy akceptować jego rządy, bo przecież to ludzie go wybrali.
0
@AduŚ07 Możesz zacząć sam dodatek i wtedy nie musisz rozgrywać fabuły albo po prostu grać od początku i w pewnym momencie dostaniesz telefon rozpoczynający dodatek.
0
@Malkey95 Każdy nóż jest miotany, więc wystarczy wydropić lub kupić u sprzedawcy broni białej. Ja np. kupowałem na badlandach na południu mapy, ale często z przeciwników wypada nóż punka, który ma fajne statystyki,
2
Przechodzę teraz Cyberpunka od nowa, żeby w DLC zagrać z postacią budowaną od zera. Pierwszy raz skusiłem się na build oparty na rzucaniu nożami... Nigdy w życiu nie czułem większej przyjemności z przechodzenia tej gry, a przechodziłem ponad 10 razy różnymi buildami. Polecam każdemu kto jeszcze nie grał.
5
@AlexDark00 Tak, ale dopiero po osobach głosujących na Lewicę, Konfederację i Trzecią Drogę.
9
@Rastafarnianin Sprzedać póki coś wart.
6
@_barti Na Piłsudskiego
10
@MesQueUnClub96 i w tym tylko kilka sensownych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Montjuic Najnormalniejszy użytkownik La Rambli.
9
Pycha kroczy przed upadkiem.
1
Jeszcze jedna Legia, jeszcze jedna.
7
Lech zmęczony pucharami
4
@RoberDzik Jedyny marsz na jaki bym poszedł to Marsz na Moskwę z Piłsudskim.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@mrboom "Nic się nie zmieniło. Ludzie myślą, że głosują na którąś z opcji... że mają jakichś wybór. Ale zawsze wybierają to samo - korupcję. Głosują na tych samych złodziei w różnych przebraniach. I za każdym razem wierzą... że akurat tym razem będzie inaczej." - Johnny Silverhand
1
Nie da się ukryć, że La Rambla to najbardziej poważna strona w internecie, więc musimy zrobić jakąś listę, żeby wszystko było poukładane.
Kto 15 października będzie narzekał na wynik wyborów a kto będzie narzekał na występ reprezentacji w meczu z Mołdawią? Trzeba się zadeklarować, żeby później burdelu nie było.
1
@Nazio_87 Najładniejszy to ma Rosja i zamykam dyskusję.
2
@BorzyKrzys Nieważne o kim mówisz, bo i tak nikt w UE nie ma absolutnie żadnej podstawy do strzelania do ludzi.
@Medium Poważni politycy nie myślą o interesach kraju a o swoich interesach. Prawda jest taka, że w praktyce nie da się nic z tym zrobić. Można jedynie zniechęcać ucinając pomoc socjalną czy inne benefity, aby Ci ludzie po prostu nie mieli powodu aby kierować się do Europy. Można inwestować w krajach Afrykańskich, zamiast je doić i wprowadzać demokrację tam gdzie ona nie ma podstaw kulturowych.
@Explode W sumie to śmieszne, bo patrząc na to co robią monopoliści rynkowi czy banki, to mam wrażenie, że dalej legalne jest niewolnictwo i feudalizm. Po prostu inaczej się to nazywa. Ale odpowiadając na pytanie oczywiście, że nie wprowadzi tak samo jak nie pozwoli na strzelanie do ludzi.
2
@BorzyKrzys Nikt nie przystawiał pistoletu do głowy politykom, żeby podpisywać takie a nie inne umowy czy też uchwalać taką a nie inną konstytucję. Chcieliśmy wejść do zachodniego świata i UE to musieliśmy się dostosować. Nikt nam nie kazał. Zawsze możemy wypowiedzieć wszystko i dołączyć do Wielkiej Matuszki Rossiji jak nam nie pasuje prawo, które sami ustanowiliśmy.
4
@Medium Powodzenia w zmienianiu Konstytucji i odstępowaniu od umów międzynarodowych w tym Konwencji Genewskiej czy TFUE i TUE xD
Uwielbiam takie pitolenie. Zarzucać pomysł ale nie myśleć o konsekwencjach.
7
@DonMatteo901 Prawo zarówno krajowe jak i międzynarodowe zabrania straży granicznej strzelania w takiej sytuacji. Przecież po tym co mówi Sośnierz arena międzynarodowa dojechałaby Polskę na amen.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@Sulimo Nie po to Ter Stegen robił przeszczep włosów, żeby teraz w kasku grać.
1
@bartas97 1. Wavin Flag
2. Carnaval De Paris
3. The Cup of Life
Reszta nie ma podjazdu
0
@LionelM95 Skóry nie gniją
0
@LionelM95 Wiem, że można karabinem z małym kalibrem, a co do strzelby to pierwsze słyszę.
0
@LionelM95 Łukiem albo małym kalibrem?
0
@ObiwanKenobi Polecam samemu najpierw sprawdzić jakie jest prawo obowiązujące. Przypominam też ze rozporządzenie MUSI być wydane w granicach i na podstawie aktu prawnego wyższej rangi oraz nie może być z nim sprzeczne, bo wówczas nie obowiązuje. Tego uczą na WOSie w podstawówce człowieku.
"Sąd podzielił też stanowisko RPO, zgodnie z którym stosowanie uregulowanej w rozporządzeniu granicznym procedury zawracana cudzoziemców do granicy godzi w prawo cudzoziemców do ubiegania się w Polsce o ochronę międzynarodową (status uchodźcy), a tym samym narusza art. 56 ust. 2 Konstytucji RP i art. 18 Karty Praw Podstawowych Unii Europejskiej, które prawo to gwarantują."
https://bip.brpo.gov.pl/pl/content/wsa-rpo-pushbacki-sprzecznosc-prawo-polskie-miedzynarodowe-uzasadnienie
Jeżeli ja udaję wielce oświeconego, to mam nadzieję, że Ty tylko udajesz nierozsądnego.
0
@ObiwanKenobi Widać, że dalej brniesz w niewiedzę, ignorancję i głupotę. Wiele po Tobie się nie spodziewałem skoro usprawiedliwiasz łamanie prawa, które dane państwo samo ustanowiło.
6
@Kgorecki2500 Dawno nie było nalotów NATO na Belgrad.