Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kgorecki2500 A taka fajna była prawicowa, konserwatywna. I jednak nie poradziła sobie z uchodźcami. Ale co pokrzyczała z mównicy o ochronie Włoch to jej.
0
@4drian0 Ten za 420 to EA Play Pro, a ten za 80 to zwykły
5
@barcelonaLM A jeszcze niedawno było oburzenie i afera międzynarodowa, że w Grecji jakiś randomowy Bengal zgwałcił i zamordował Polkę. Ba, Morawiecki nawet chciał go ściągać do Polski. Nie udało się, więc ściągnął pół miliona innych xD
5
@takisobiektos Ała, celnie xD
5
@PatrykBarca Uwielbiam takie prowo.
1
@FCB24 Dobrze, że ostrzegłeś, że nic wartego uwagi opócz Barcy nie leci.
0
@Tomo1989 No tak, to oczywiste, ale weź to wytłumacz 15 latkowi. Pomyśl, że tam mogą być tak kumaci jak Vinicius i do tego młodsi.
0
@BorzyKrzys Wysoki sądzie, kolega prosił tylko o link.
3
@LaLigaPD To co dzieci w każdym kraju. U mnie w liceum też latały sekstaśmy koleżanek, a teraz mamy 2023 gdzie każdy ma telefon z kamerą nagrywająca w hd.
I nie, nie usprawiedliwiam, tylko mówię, że takie rzeczy po prostu dzieją się wszędzie.
2
@draxidox Frekwencja jak na sparingu piłkarskim Sokoła Sokółka z Puszczą Hajnówka podczas Dożynek w Igryłach.
3
@_barti Albert Benaiges i Dani Alves wstali i zaczęli klaskać.
5
@hayek Że Barcelona opłaciła sędziów, aby gwizdali przeciw niej, aby odciągnąć od niej podejrzenia.
6
@Worny Profilaktycznie rozwiązałbym ten klub. Tak na wszelki wypadek.
1
@TheNekro94 Jeden Lewandowski jest większy niż cała historia polskiej siatkówki od początku istnienia. A pewnie Szczęsny i Zieliński też xD
0
@Cotutajsiedzieje Popatrz na trybuny. Frekwencja jak na wiejskim festynie w sparingu piłkarskim Sokoła Sokółka z Puszczą Hajnówka, a to półfinał Mistrzostw Europy w siatkówce xD
1
@Medium Ciekawe czy klocki hamulcowe też do samego końca zużywa.
0
@bartekvisca No można pewnie te 70k km zrobić, ale tak szczerze to nie rozumiem oszczędzania na bezpieczeństwie. Lepiej wcześniej zmienić opony.
1
@macio_944 W serialu był genialny z utworem Let You Down.
0
Już się nie mogę doczekać Phantom Liberty, ależ to będzie chodziło.
1
@partymaker Przecież teraz Twitter płaci bezpośrednio użytkownikowi za zasięgi. Chłop sam napisał, że za rozpętanie gównoburzy dostaje hajs, więc pozdrawiam wszystkim odpisującym na jego posty. Wędka zarzucona a ryby prześcigają się, która szybciej nadzieje się na haczyk.
0
@Janas11224 Przecież on często tak prowokuje, żeby zgadzał się pitos z Twittera, bo im większą gównoburze rozkręci, tym większe ma zasięgi.
0
@Foro Widzę w tym poście potencjał na gorące.
3
@macio_944 Twój Vincent był świetny. Oby Chłopi byli ciekawsi niż książka, bo do dzisiaj tragicznie wspominam jej lekturę.
0
@mkord @tristan87 Ciekawe czy Messi mógłby skoczyć do bloku w siatkówce.
Piękno piłki polega na tym, że nie musisz być wysoki, szczupły, skoczny żeby móc w nią grać. Wręcz przeciwnie, bo niski, wolny, grubszy piłkarz także znajdzie swoje miejsce. I to zawsze będzie największą zaletą piłki nożnej - nikogo nie wyklucza.
0
@Cotutajsiedzieje No to jest akurat oczywiste, że siatkówka to sport niszowy i nawet jakby reprezentacja w siatkówce wygrywałaby wszystko co się da po 3:0 to nigdy nie osiągną poziomu rozpoznawalności piłkarzy. Nie ma sensu dyskutować z faktami, że nawet przegrywająca reprezentacja w piłce nożnej jest dużo bardziej medialna, rozpoznawalna i bardziej promuje ten kraj niż wygrywająca wszystko reprezentacja siatkówki. I dlatego piłkarze zawsze powinni więcej zarabiać.
12
@DonMatteo901 W końcu Dawid Podsiadło ma tyle samo Mistrzostw Polski co Lechia Gdańsk.
3
@JimMorrisonFCB @Barcasub Zawsze mógł np. wskazać drogę na notatnik albo zdiagnozować chorobę hemoroidalną.
https://zapodaj.net/plik-3sNOppvL8j
0
@Janas11224 Rozbierasz na części i oddzielnie sprzedajesz, aby w końcu kupić poważne auto?
4
Ciekawe co by zrobił Probierz po przegranej z Albanią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@FcPortoFan1999 Ale o czym Ty do mnie rozmawiasz. Mówimy o tym, że Probierz wymaga od zawodników zaangażowania, a jak nie to wędka i do szatni. Kolega podał przykład U-21, którą prowadzi Probierz. A Ty wyjeżdżasz z obcokrajowcami xD