Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Nie dość, że Albańczycy dowiedzieli się dzisiaj, że mamy ułomnych piłkarzy to jeszcze konferencja jest tłumaczona na Albański, więc dowiedzieli się, że mamy debilnych dziennikarzy.
0
Santos leci z dziennikarzami równiutko.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dla porównania Szkocja w grupie z Gruzją, Cyprem, Hiszpanią i Norwegią ma 5 zwycięstw i tylko 1 bramkę straconą.
5
Rezerwowy w Albanii Daku strzela gola w pierwszym kontakcie 2:0.
Rezerwowy w Polsce Grosicki w pierwszym kontakcie zalicza stratę, która prowadzi do straty gola.
TO SĄ TE DETALE PANIE I PANOWIE
0
Wieteska i Grosik wejście smoków. Partidazo
2
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Co to za wrzutki xDDD
5
Ależ akcja, jak Barca za najlepszych czasów xD
1
@RobiS Szczęsny to wyjąć może sobie peta w szatni co najwyżej.
0
Huknął jak do Serbów podczas wojny.
1
Partidazo Bednarka dzisiaj.
1
Uwielbiam takie spalone :D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Po co w ogóle grać w takich krajach xD Niech wracają do lepianek jak nie potrafią się zachować.
0
@against_modern_football Kosovo jest Kosovem, a osłabić przydupasów Putina zawsze fajnie.
1
Co oni wymyślili z tym hymnem xD
0
@MesQueUnClub96 Spokojnie, Robercik cofnie się do rozegrania i zaskoczymy Albańczyków grając bez napastnika.
8
@Barcelonka070 Napisać o Tusku musze, bo sie udusze.
9
@marcin62 To jest bezdomny @Gwyn, którzy przyszedł za domem do jego psa.
2
@FutbolFan Ja głosuje na Piłsudskiego. Jedyny kandydat, którego trzeba szanować.
6
@FutbolFan 1. Jestem w stanie zrozumieć wyborcę każdej partii prócz PiSu. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić, jakie procesy myślowe, poznawcze, muszą zachodzić w komorze środczaszkowej człowieka który głosuje/chce zagłosować na PiS, który mówi takie dyrdymały, że większość ludzi może się zastanowić, czy to aby nie jakieś żarty z rodziny czarnego humoru
2. Jestem w stanie zrozumieć wyborcę każdej partii prócz KO. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić, jakie procesy myślowe, poznawcze, muszą zachodzić w komorze środczaszkowej człowieka który głosuje/chce zagłosować na KO, która mówi takie dyrdymały, że większość ludzi może się zastanowić, czy to aby nie jakieś żarty z rodziny czarnego humoru
3. Jestem w stanie zrozumieć wyborcę każdej partii prócz Konfederacji. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić, jakie procesy myślowe, poznawcze, muszą zachodzić w komorze środczaszkowej człowieka który głosuje/chce zagłosować na Konfederację, która mówi takie dyrdymały, że większość ludzi może się zastanowić, czy to aby nie jakieś żarty z rodziny czarnego humoru
4. Jestem w stanie zrozumieć wyborcę każdej partii prócz Trzeciej Drogi. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić, jakie procesy myślowe, poznawcze, muszą zachodzić w komorze środczaszkowej człowieka który głosuje/chce zagłosować na Trzecią Drogę, która mówi takie dyrdymały, że większość ludzi może się zastanowić, czy to aby nie jakieś żarty z rodziny czarnego humoru
Poprawiłem!
11
Messi dzisiaj kompletnie niewidoczny. Skończył się leśny dziadek.
0
@maroon Ja rozumiem, że to jest kuriozum, że w ogóle ktoś wpadł na pomysł, żeby wysłać tam inspektorów. Dziwię się właśnie tej niekonsekwencji prawnej, bo to tylko pokazuje jaka w prawie występuje niesprawiedliwość, że dostawca (BOLT/UBER) wiśni zakupionych np. w Auchan potrzebuje książeczki, bo inaczej pracodawca zapłaci karę. Tu potrzeba jasnej regulacji kto i kiedy powinien posiadać badania. Albo wyłączamy niektóre sytuacje albo pilnujemy wszystkich.
1
@marcin62 Nie, nie doniósłbym, bo nawet bym nie pomyślał, że ona też ma obowiązek jako sprzedawca czereśni. No, ale tak jak napisałem, że w sumie prawo to prawo, więc czemu ktoś ma obowiązek posiadania badań a drugi może sobie to olewać.
1
@marcin62 No ale z drugiej strony to czemu dostawca pizzy musi mieć książeczkę sanepidowską a dziewczyna sprzedająca czereśnie miałaby być zwolniona z tego obowiązku? Sam pracowałem w branży gastro i uważam, że jak wszyscy pracujący przy jedzeniu mają mieć zrobione badania to wszyscy bez wyjątków. Koszt książeczki to dosłownie 50 zł i max godzina czasu.
13
@Przemek2323 Dlatego mówię o normalnych, zdrowych na umyśle ludziach.
16
@Przemek2323 Nikt normalny nie mówi, że TVP = TVN.
2
@Rl9k1nG nie wiem, pozdrawiam