Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Essos Nawet jeżeli tego nie powiedział, to i tak miałby rację.
1
@Kgorecki2500 Zamiast komentarzy Holland warto też poczytać chociażby wyroki WSA w Białymstoku, który jasno wskazuje, że Straż Graniczna wielokrotnie łamała przepisy nie tylko prawa krajowego, lecz także prawa międzynarodowego. Podczas kryzysu na granicy dochodziło także pogwałcenia podstawowych praw człowieka co przyznają największe światowe organizacje służące tychże praw np. Helsińska Fundacja Praw Człowieka. Osobiście rozmawiałem z sędzią WSA w Białymstoku, która zajmowała się między innymi nielegalnymi pushbackami. Tak naprawdę to co działo się na granicy przechodzi ludzkie pojęcie.
1
Jak ktoś ma kreatynę od SFD to polecam przeczytać, bo niektóre partie mogą zawierać rtęć.
https://sklep.sfd.pl/Aktualnosci-i461.html
1
@Nazio_87 Raczej błąd tłumacza
53
Zadanie wykonane, 3 punkty z trudnym, fizycznym rywalem. Jedziemy do Tirany w roli faworyta.
- Nie powiedział nikt o zdrowych zmysłach.
0
Vamos Owce, jeszcze dwie bramki
6
Lewandowski nie mógł się zdecydować którą nogą uderzyć, bo z obu jest równie beznadziejny.
2
LEWANDOWSKI XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
Czesiu to by chociaż zadzwonił gdzie trzeba i byśmy wygrali.
1
Lewandowski xDDDDD
0
Piłkarze z Wysp Owczych pewnie dorabiają w tartakach, ale nigdy nie widzieli tyle drewna co w naszej reprezentacji.
0
Milikowi wszystko się od sęka odbija.
7
Gra reprezentantów polski to dopiero jest profanacja Orła, a nie jakieś awatary na La Bambie.
5
Uff, do przerwy dowozimy cenny remis na trudnym terenie.
0
Atak pozycyjny jak za najlepszych czasów Barcy Guardioli a kontrataki jak za najlepszych czasów Realu Madryt.
2
Krychowiak xDDDD
0
Ależ kontratak xDD Jak Real za najlepszych czasów xDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Krychowiak nigdy mi nie zepsuł kuponu na żółtą kartkę, a dzisiaj nie obstawiłem...
1
@Encore Najlepsze uderzenie to miał w bandę reklamową w finale Mundialu.
0
Póki co mamy cenny punkt na trudnym terenie, w meczu z bezpośrednim rywalem o zaszczytne przedostatnie miejsce. Nie rozumiem narzekania.
8
Widać, że Wyspy Owcze prezentują bardzo niski poziom. Niecelne wrzutki, przegrane pojedynki, niecelne podania. Dziwi mnie tylko, że grają na biało-czerwono.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Majkel34 A jakie ma wady?
5
@MesQueUnClub96 awantura o kase
1
@TheNekro94 A mi się podobało, nie zmieniaj się. Bądź sobą.
2
@Androchem Dokładnie. Najwyżej prokurator zapuka.
0
@RafiVeB Świeżak jesteś, to nie rozumiesz.
11
Ale o tych awatarach to załóżcie jeden wątek, a nie zaśmiecacie La Ramblę jak Harrym Potterem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
18
@dniel Żegnamy Pana ze strony w takim razie.