3

@macio_944 Twój Vincent był świetny. Oby Chłopi byli ciekawsi niż książka, bo do dzisiaj tragicznie wspominam jej lekturę.

0

@mkord @tristan87 Ciekawe czy Messi mógłby skoczyć do bloku w siatkówce.

Piękno piłki polega na tym, że nie musisz być wysoki, szczupły, skoczny żeby móc w nią grać. Wręcz przeciwnie, bo niski, wolny, grubszy piłkarz także znajdzie swoje miejsce. I to zawsze będzie największą zaletą piłki nożnej - nikogo nie wyklucza.

0

@Cotutajsiedzieje No to jest akurat oczywiste, że siatkówka to sport niszowy i nawet jakby reprezentacja w siatkówce wygrywałaby wszystko co się da po 3:0 to nigdy nie osiągną poziomu rozpoznawalności piłkarzy. Nie ma sensu dyskutować z faktami, że nawet przegrywająca reprezentacja w piłce nożnej jest dużo bardziej medialna, rozpoznawalna i bardziej promuje ten kraj niż wygrywająca wszystko reprezentacja siatkówki. I dlatego piłkarze zawsze powinni więcej zarabiać.

12

@DonMatteo901 W końcu Dawid Podsiadło ma tyle samo Mistrzostw Polski co Lechia Gdańsk.

3

@JimMorrisonFCB @Barcasub Zawsze mógł np. wskazać drogę na notatnik albo zdiagnozować chorobę hemoroidalną.

https://zapodaj.net/plik-3sNOppvL8j

0

@Janas11224 Rozbierasz na części i oddzielnie sprzedajesz, aby w końcu kupić poważne auto?

4

Ciekawe co by zrobił Probierz po przegranej z Albanią ( ͡° ͜ʖ ͡°)


0

@FcPortoFan1999 Ale o czym Ty do mnie rozmawiasz. Mówimy o tym, że Probierz wymaga od zawodników zaangażowania, a jak nie to wędka i do szatni. Kolega podał przykład U-21, którą prowadzi Probierz. A Ty wyjeżdżasz z obcokrajowcami xD

3

@Medium Tebas przykładał Bartomeu pistolet do głowy i kazał ściągać zawodników z dużymi pensjami.

0

@FcPortoFan1999 Jagiellonia Probierza to idealny przykład. Chłop potrafił gwiazdeczki po 30 minutach meczu ściągać, jeżeli nie wracali do pressingu czy popełniali babole w obronie. Lewczuk, Tuszyński dostawali wędki po 30 minutach ich wspaniałej gry. Pamiętam jak wyrzucił z treningu piłkarza, bo ten przyszedł w jakichś zbyt świecących się korkach i Probierz uznał to za zbytni "flex" :D

3

@escarabajo A ja uważam, że Probierz ma to, czego nie ma wielu trenerów rozważanych na selekcjonerów kadry, a mianowicie - odwaga. Chłop nie boi się zdjąć piłkarza, który zawala mecz, nawet jeżeli to gwiazda. Pamiętam jak zdejmował Patryka Tuszyńskiego po 30 minutach meczu, bo ten nie chciał brać udziału w pressingu, pomimo, że był to najlepszy strzelec Jagiellonii. Probierz nigdy w język się nie gryzł i mówił kto i kiedy zawalił, więc to też uważam za atut. Czy powinien zostać selekcjonerem? Nie od nas zależy, ale uważam, że jak Czarek go wybierze, to nie należy go na starcie skreślać, bo to trener z jajami. Ze średniaków Cracovii i Jagiellonii zrobił dobre ekipy.

2

@escarabajo Przecież Lewczuk dostał wędkę od Probierza za swój tragiczny występ w Europejskich Pucharach w Jagiellonii. Chłop zawalił dwie bramki (idiotyczny karny, a później krył powietrze) w 20 minut i przed 30 minutą meczu Probierz go odesłał do szatni za to partidazo Lewczuka. Po tym meczu Probierz praktycznie go skreślił i odesłał do rezerw, a później wywalił z Jagielonii. To właśnie dobrze świadczy o Probierzu, że odsuwa takiego parodystę od składu.

2

@BARCA1899Messi

1. Co to znaczy dobre wg. Ciebie?
2. Co to znaczy niedrogie?
3. Douszne czy nauszne?

1

@KamQiX Ogromny plus Probierza jest taki, że nie owija w bawełnę i ostro jedzie np. po złodziejach z gwizdkami. A z Jagiellonii od zera zrobił bardzo dobrą ekipę.


1

@Joe_Barbaro Warto więc przypomnieć to arcydzieło.


6

@John_Doe Przekręcony licznik jak u Endricka z Realu.

0

@Gwyn Dembelinho

4

@okiemtypera_lucaxx95 Za rządów PO miałeś 8 lat i mama nie dawała kieszonkowego? Bo taki wniosek też można z tego wpisu wyciągnąć.

6

Czarek xD


18

@marcin62 Jakby taki byczek mnie zatrzymał to przyjąłbym każdy mandat.

9

@Androchem No to akurat Gothic miał fajną historię i wyraziste postacie. A czepianie się grafiki gry z 2001 roku to xDˣᴰ

Chociaż wiem, że to bait to i tak odpiszę.

1

@ObiwanKenobi Nie wiem i nie obchodzi mnie to. To nie ja stawiam tezę. Jeżeli nie ma umowy to nie ma też podstawy do dochodzenia roszczeń przez Ukrainę, więc przegra w sądzie. Zgodnie z zasadą nullum crimen sine lege, czyli nie można pociągnąć kogoś do odpowiedzialności za coś, co nie jest zakazane.

Ja tylko napisałem, że jeżeli Ukraina ma podstawy do wytoczenia sprawy na drodze sądowej, to ma do tego prawo. Polityka i zarządzanie krajem to wyłącznie interesy. Jeden kraj umie o nie zadbać lepiej inny gorzej.

3

@John_Doe Ale co mają stronni czy bezstronni sędziowie do przepisów umów międzynarodowych? Jeżeli w umowie jest napisane, że możemy nałożyć embargo to nakładamy, natomiast jeżeli podstawy do nałożenia nie mamy to Ukraina ma rację i może dochodzić swoich praw. Przecież nikt pistoletu nie przykładał nam do głowy, abyśmy podpisali konkretną umowę. Tym bardziej jeżeli dana umowa nie daje nam zabezpieczeń na takie sytuacje.

@ObiwanKenobi Ty jesteś poważny? Pacta sunt servanda. Jeżeli podpisaliśmy umowę to mamy jej przestrzegać i wówczas tak, określona instytucja może nas pociągnąć do odpowiedzialności za nieprzestrzeganie umów. Nikt nas nie zmusza do podpisywania traktatów.

10

@John_Doe A to nie jest tak, że sądy są po to, żeby rozstrzygać spór? Jeżeli Polska ma rację to Polska wygra, a jeżeli Ukraina ma rację i Polska działa bezprawnie to odpowiednia instytucja rozstrzygnie spór na ich korzyść.

6

Preferowana formacja 4-3-3 ofensywnie!!! Ależ to będzie chodziło! Nie bez powodu nazywany jest polskim Guardiolą.

https://zapodaj.net/plik-4epJhHsuI6

https://www.transfermarkt.pl/michal-probierz/profil/trainer/3623

3

Ależ Michał Probierz wleci na pełnej w reprezentację. Dawać mi go tutaj.




1

@Katalończyk 99 Czyli nie można dokarmiać głodujących, bo wtedy są bardziej faworyzowani niż otyli?

1

@Deviler Bardzo dobrze, że jest zakaz picia alkoholu w miejscach publicznych.

5

@tomek8756 Fajna przystawka, a teraz daj zdjęcie pizzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?