6

@Kgorecki2500 Dawno nie było nalotów NATO na Belgrad.

9

@Firestone It’s not football. It’s LaLiga.

0

@Szklaner c) Czysto w piłkę

0

@ObiwanKenobi Szanuję za samokrytykę, bo faktycznei dostrzegam, że Ty nie wiele rozumiesz. Ci ludzie mogą i przypłynąć wpław Bałtykiem i nie musiałbyś zadawać głupich pytań. Zgodnie z prawem masz obowiązek dokonać administracyjnych procedur wobec nich, bo takie jest prawo powszechnie obowiązujące. Nikt nie kazał Polsce podpisywać umów międzynarodowych ani tym bardziej uchwalać ustaw o ochronie cudzoziemców.

4

@PatrykBarcelona Wyślij mi klucz na PW to sprawdzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@kynio302 Dodatkowe białko w sałatce? Super

6

@ranger3120 Nie stosowałem i działa.

1

@TheNekro94 I tak będą rozdarte serca.

0

@ObiwanKenobi No to ten żart tym bardziej nie ma sensu.

Nie, ale zgodnie z Konwencją Genewską czy własną ustawą o ochronie cudzoziemców mamy obowiązek rozpatrzyć wnioski a nie dokonywać pushbacków.

"Natomiast zgodnie z art. 330 ust. 1 pkt 1 i 8 u.o.c. wydanej już decyzji w przedmiocie zobowiązania do powrotu nie wykonuje się, jeżeli cudzoziemiec choćby zadeklarował zamiar złożenia wniosku o udzielenie ochrony międzynarodowej. Od tego momentu cudzoziemiec ma zatem prawo pozostania na terytorium państwa członkowskiego"

https://bip.brpo.gov.pl/pl/content/wsa-rpo-pushbacki-sprzecznosc-prawo-polskie-miedzynarodowe-uzasadnienie

4

@AdiKingu96 Bo on kocha Barcelonę, ale boi się zagadać.

2

@gumaz Ja byłem, ale zawsze za niewinność, więc się nie liczy.

0

@draxidox Żart żartem, ale która umowa międzynarodowa zobowiązuje właściciela kina do przyjęcia bez biletu osób deklarujących chęć ubiegania się w kinie o ochronę międzynarodową?

21

@Popitek12 Odbyć stosunek z 5 najpiękniejszymi mężczyznami, żeby wystawić swoją heteroseksualność na próbę.

1

@barcelonaLM Przyjedź do Białegostoku... Na wszystkich Orlenach Niemcy wykupili mi diesla. Taki dobrobyt mamy w kraju, że aż pod wschodnią granicę przyjeżdżają tankować za dojczmarki.

1

Wspaniały to był mecz, nie zapomnę go nigdy.

4

Najpierw Ramos gra w jednej drużynie z Messim, później strzela gola na wagę zwycięstwa Barcelony po podaniu wychowanka Barcy, który go kiedyś wyprowadzał na boisko. Niesamowite uniwersum.

3

Ramos pokazał naszym leszczom z ataku jak się wykańcza akcje. Zawsze miał Barcelonę w sercu, ale bał się zagadać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

uj że był faul, ale jak tego Lewy nie strzelił...

0

No i Raphinhe chyba po nowym roku zobaczymy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LM10GOAT Aby zastanowić się nad dychotomią dobra i zła.

3

@Katalończyk 99 Czyli nie tylko ja mam La Ramblę w zakładkach zamiast głównej xD

20

@MarcepanowyKsiaze Oczywiście, płacisz 30 euro i jedziesz. https://tastyride.pl/nurburgring-cena-2023/

Ale tylko idiota myśli, że można jechać bezpiecznie z taką prędkością po drodze publicznej.

34

@mleczkoo To daj znać kuzynowi, że jest potencjalnym mordercą i idiotą.

>230 km/h po publicznej drodze
>bezpiecznie

38

@marcin62 Chłop oddzielnie za każdą ofiarę powinien dostać dożywocie. Jazda 250km/h po publicznej drodze to wręcz terroryzm.

0

W Białymstoku na co najmniej czterech Orlenach "nie ma" diesla. Cholerni Niemcy aż tutaj przyjechali, żeby wykupić mi paliwo.

3

@SeWo77 Czyli jednak lampa Twojego intelektu nie świeci zbyt jasno.

5

@SeWo77 Nie rozczulam się. Jego życie jego decyzje, ale Twoje rozumowanie pt. "Chłop chce się zabić, ale inni mają mniej pieniędzy i się nie zabijają", jest co najmniej idiotyczne.

8

@SeWo77 A kim Ty jesteś, abyś deprecjonował problemy innych ludzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?