Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Hitler to tam gdzieś wiruje.
0
@Kuba_1 Raczej już w tym millenium nic nie wygramy
0
No to teraz się zaczęlo.
1
@PatrychoO Przeglądarka Opera GX? Prawym na tło i wyłącz wymuszanie ciemnego motywu.
17
@xVENUMx Ja jestem normalny i potrafię użyć mózgu. Najpierw tankuje, płacę i wracam do auta, które przestawiam 10 metrów dalej na parking i wracam kupić hotdoga.
0
@Kamiloza91 Komedia jest subiektywna. Krzysio chyba zapomniał jak sam wrzucał twitta z synem w Zatoce Sztuki. Warga śmieje się ze wszystkich i ze wszystkiego i za to go szanuję.
3
@draxidox Nie ma takiej możliwości. Prof. Dr Hab. Josue oraz Prof. Dr Hab. Honoris Causa Pankov nigdy by nie zrobili nic głupiego.
5
@TR3YWAY Oczywiście, że za niewinność. Josue PDW. Dobre chłopaki patrzą na świat zza krat. ACAB
11
@Rust_Cohle Wpierdziel od Jagiellonii, wpierdziel od Alkmaru a na dobitkę od policji. Hattrick Legii
6
@Piotr,1985 Dzisiaj jeszcze nie było. Masz herba na zachęte
0
@Emhyr Mi to wyglądało jakby chłop najpierw rzucił info a po chwili się zorientował, że nie powinien był tego mówić, więc powiedział ze wszystko okej jednak dla zmyły. Zauważ ze skonczył live bez zapowiedzi i powiedział ze go to jednak przerosło, gdzie w połowie streama mówił ze okej sie z tym czuje.
0
@Emhyr No tak, ale chodzi mi, że to "wszystko okej" mogło być rzucone na odwal. W sensie, że chciał szybko uciąć domysły ludzi i rzucił na odchodne wszystko okej.
1
@Emhyr Dostał info, że coś się komuś stało, ale po sekundzie ze okej jest. Co najciekawsze mimo wszystko przerwał live nagle, bez wcześniejszej zapowiedzi.
0
@hayek A ten jeden 1% to kto zjadł? Bo suma daje 99% :D
1
@Wojtah Chłop zawinięty w dywan w bagażniku, czeka teraz na buciki z betonu i jedzie na wycieczkę nad jezioro.
0
@Encore No i bardzo dobrze, po to są sądy a nie polowania na czarownice w internecie. Będzie wyrok sądu to będą winni.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Wraca człowiek do domu o 22:20, nie zdązy nastawić meczu, wchodzi na La Bambe a tam narzekanie, że nas cisną, jesteśmy słabi i nie wyjdziemy z grupy. Myślę sobie, no trudno przegrywamy już 3:0. Odpalam mecz a tam 70 minuta, prowadzenie Barcy na wyjeździe... na dodatek większe posiadanie piłki i więcej strzałow. Niesamowite.
6
@Emhyr Barca ma takie długi, że aż prezesowi na jedzenie nie starczy?
9
@tristan87
"Mąż Twój wielbił porządek i pełne szkło
Narzeczoną miał kiedyś, jak sen
Z autobusem Arabów zdradziła go
Nigdy nie był już sobą, o nie"
5
@adi7adi8 W realiach polskiego jutuba 16 lat to już stara baba.
6
@marcin62 No właśnie specjalnie nie okrywałem folią i teraz czekam, ale coś nie działa.
97
Przerąbane jest być facetem. Kończysz 13 lat i już musisz konkurować z dwudziestoparoletnimi youtuberami o dziewczyny w twoim wieku.
23
@Kuba_1 Nie strzelił, ale też się nie połamał. Coś za coś.
15
@_barti Mam teczki w których bardzo znany użytkownik La Rambli skutecznie zdiagnozował problemy zdrowotne jednego z kibiców Realu Madryt, a na dodatek uprzejmie wskazał temu jegomościowi drogę na notatnik.
https://zapodaj.net/plik-3sNOppvL8j
20
@Popitek12 Jedno jest pewne - @VegetaPolska jest czysty.
69
Dobre xD
0
@BartqRKO Na strumyku też tak mogę? xD
23
Mikrofony jak ten jeden ruski z twojego teamu w csie.
1
@sidi12843 Co ten IDELTI odwalił...