22

Hitler to tam gdzieś wiruje.


0

@Kuba_1 Raczej już w tym millenium nic nie wygramy

0

No to teraz się zaczęlo.




1

@PatrychoO Przeglądarka Opera GX? Prawym na tło i wyłącz wymuszanie ciemnego motywu.

17

@xVENUMx Ja jestem normalny i potrafię użyć mózgu. Najpierw tankuje, płacę i wracam do auta, które przestawiam 10 metrów dalej na parking i wracam kupić hotdoga.

0

@Kamiloza91 Komedia jest subiektywna. Krzysio chyba zapomniał jak sam wrzucał twitta z synem w Zatoce Sztuki. Warga śmieje się ze wszystkich i ze wszystkiego i za to go szanuję.

3

@draxidox Nie ma takiej możliwości. Prof. Dr Hab. Josue oraz Prof. Dr Hab. Honoris Causa Pankov nigdy by nie zrobili nic głupiego.

5

@TR3YWAY Oczywiście, że za niewinność. Josue PDW. Dobre chłopaki patrzą na świat zza krat. ACAB

11

@Rust_Cohle Wpierdziel od Jagiellonii, wpierdziel od Alkmaru a na dobitkę od policji. Hattrick Legii

6

@Piotr,1985 Dzisiaj jeszcze nie było. Masz herba na zachęte

0

@Emhyr Mi to wyglądało jakby chłop najpierw rzucił info a po chwili się zorientował, że nie powinien był tego mówić, więc powiedział ze wszystko okej jednak dla zmyły. Zauważ ze skonczył live bez zapowiedzi i powiedział ze go to jednak przerosło, gdzie w połowie streama mówił ze okej sie z tym czuje.

0

@Emhyr No tak, ale chodzi mi, że to "wszystko okej" mogło być rzucone na odwal. W sensie, że chciał szybko uciąć domysły ludzi i rzucił na odchodne wszystko okej.

1

@Emhyr Dostał info, że coś się komuś stało, ale po sekundzie ze okej jest. Co najciekawsze mimo wszystko przerwał live nagle, bez wcześniejszej zapowiedzi.

0

@hayek A ten jeden 1% to kto zjadł? Bo suma daje 99% :D

1

@Wojtah Chłop zawinięty w dywan w bagażniku, czeka teraz na buciki z betonu i jedzie na wycieczkę nad jezioro.

0

@Encore No i bardzo dobrze, po to są sądy a nie polowania na czarownice w internecie. Będzie wyrok sądu to będą winni.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Wraca człowiek do domu o 22:20, nie zdązy nastawić meczu, wchodzi na La Bambe a tam narzekanie, że nas cisną, jesteśmy słabi i nie wyjdziemy z grupy. Myślę sobie, no trudno przegrywamy już 3:0. Odpalam mecz a tam 70 minuta, prowadzenie Barcy na wyjeździe... na dodatek większe posiadanie piłki i więcej strzałow. Niesamowite.

6

@Emhyr Barca ma takie długi, że aż prezesowi na jedzenie nie starczy?

9

@tristan87
"Mąż Twój wielbił porządek i pełne szkło
Narzeczoną miał kiedyś, jak sen
Z autobusem Arabów zdradziła go
Nigdy nie był już sobą, o nie"

5

@adi7adi8 W realiach polskiego jutuba 16 lat to już stara baba.

6

@marcin62 No właśnie specjalnie nie okrywałem folią i teraz czekam, ale coś nie działa.

97

Przerąbane jest być facetem. Kończysz 13 lat i już musisz konkurować z dwudziestoparoletnimi youtuberami o dziewczyny w twoim wieku.

23

@Kuba_1 Nie strzelił, ale też się nie połamał. Coś za coś.

15

@_barti Mam teczki w których bardzo znany użytkownik La Rambli skutecznie zdiagnozował problemy zdrowotne jednego z kibiców Realu Madryt, a na dodatek uprzejmie wskazał temu jegomościowi drogę na notatnik.

https://zapodaj.net/plik-3sNOppvL8j

20

@Popitek12 Jedno jest pewne - @VegetaPolska jest czysty.

69

Dobre xD


0

@BartqRKO Na strumyku też tak mogę? xD

23

Mikrofony jak ten jeden ruski z twojego teamu w csie.

1

@sidi12843 Co ten IDELTI odwalił...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?