Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@michal26 314 kh/h. Ja pitole... 90 metrów na sekundę.. boisko piłkarske w lekko ponad sekundę. Toż to czasami nawet bolidy F1 nie jeżdżą aż tyle. Chłop powinien dostać 40 lat za każdą z ofiar i możliwość ubiegania się o wyjście z paki po odsiedzeniu 100 lat.
2
@icon3520 Chłopie, ja jakiejś choroby dostanę jak jeszcze pare razy przeczytam ten sam wpis wstawiany co kilka dni.
1
@escarabajo Cicho, bo mu zepsujesz narrację.
1
@Herato Dubiel jest k**** niezniszczalny.
1
Bartłomiej Pernambucano Wdowik w reprezentacji!
1
Nie wiem czym jestem bardziej zawiedziony. Postawą Barcy czy filmem Konopa.
0
Kounde tak wkręcany był w ziemię, że aż kontuzji doznał...
0
Dobry ten Real Zaragoza, Kounde zatańczył jak ten mu zagrał.
0
Potężna Grenada
0
I cyk, można na Konopa przełączyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Proxi Nie rozumiem po co wstawki humorystyczne z samplami SciFuna czy też żartami Gargamela. Po prostu jest to niepotrzebne.
1
@Proxi Jeżeli przedstawiasz treść w sposób niepoważny to siłą rzeczy odbiór tej treści jest zupełnie inny.
4
Montaż całkowicie niedobrany do powagi sprawy.
6
@Yakoob Ok. Dziękujemy za Twoją opinię. Oddzwonimy
0
Jakby co to lepsza jakość będzie dopiero za jakiś czas, bo YouTube dopiero przetwarza film.
7
@Danny Gaucho Jak to? To są ludzie którzy nie siedzą na La Bambie 24/7?
20
@J4no Tak. 15 znaków
3
@kamyk_23 Przecież to fejk
3
Niesamowita statystyka
1
@Bernard777 Prime w którym leśny dziadek zabawił się z nim jak z IV ligowcem xDD
4
It's not football. It's Premier League.
1
@FcPortoFan1999
2
Zabawa się skończyła. Cracovia wyszła na boisko
0
Cracovia dopiero po 4 straconym golu zorientowała się, że powinni zacząć grać w piłkę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 Jagiellonia dosyć szybko zrewanżowała się Śląskowi, bo wywalili ich z PP.
1
Jagiellonia króciutko z Cracovią xD
7
@LS Wielu wyborców Konfederacji też nie wpuszczają do lokali, bo 15 latek nie może głosować w wyborach.
22
Hitler to tam gdzieś wiruje.
0
@Kuba_1 Raczej już w tym millenium nic nie wygramy