Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@okiemtypera_lucaxx95 No można, dlatego śmieję się z obu partii.
0
@Zoker Tak, bo Szymon Hołownia był jedynką u nas. Więc był w teorii silniejszy niż Young Truskolaski
0
@Salchent Na szczęście jestem piwniczakiem i jedyny kontakt z kobietą jaki miałem to z mamą przy porodzie.
2
@okiemtypera_lucaxx95 Wyborcy Konfederacji mają tendencje do bycia niewpuszczanymi do lokali wyborczych, bo nie ukończyli jeszcze szkoły podstawowej.
5
Komentarz usunięty
0
@Azi Przy takim wyniku PiS bardzo bliski samodzielnej większości.
7
@tristan87 Hitler w grobie się przewraca
0
@michal26 No, ale takich powiatów jest sporo jeszcze. Spokojnie.
0
@gumaz Całe 0.00% głosów. https://zapodaj.net/plik-oKcH28S9cQ
0
@michal26 Zobacz ile głosów w Gdyni zliczono :D
1
@michal26 W którym miejscu masz podane ile % głosów zostało zliczone w danym powiecie? Bo patrzę np. Białystok i tylko 15k głosów na stronie PKW jest. Toż to nawet 20% nie jest.
edit. a dobra widzę. https://zapodaj.net/plik-qYzUW1SodP
0
Na stronie PKW PiS już poniżej 40%
2
@Pawlak1992 Gówniana sprawa.
2
@Sinirsey Konstytucyjną czy większość do postawienia Tuska przed Trybunałem Stanu?
1
@arsenallondyn0 Co chwilę pada, też tak miałem. Po chwili wraca.
3
@Crystal37 Po Twojej analizie myślę, że spokojnie większość konstytucyjna jest w zasięgu PiS.
0
@michal26 Póki co ziomek strzela celnie tymi przewidywaniami.
1
@michal26 A to nie jest tak, że najpierw wyniki z małych komisji spływają? Przecież ostatnio PiS miał 50% w pewnym momencie.
0
@Messi1000000 https://wybory.gov.pl/sejmsenat2023/
2
@KamQiX Przecież większość uznała to referendum za marną tubę propagandową i nie wzięła udziału w tym cyrku. Więc należy uznać wolę większości i olać referendum.
6
@takisobiektos Ale zobacz jakich ciekawych rzeczy się człowiek dowiedział, np. to, że Sysia już wyjeżdża do Niemiec, bo PiS przegrał. Już szybciej bym ją o Argentynę posądzał.
Albo że ludzie pracyjący w urzędach to same Jordany Belforty i trzepią hajs na biedakach. Oczywiście tylko wyborcy PO siedzą w urzędach, bo jak inaczej.
1
@Sysia11 przez płot też mieli nie przechodzić a przechodzą. Więc kontrolę na granicach to pikuś
3
@clyde Nawet jakby wpuścili to żaden szanujący się ubogacający nie zostanie w Polsce, tylko od razu ucieknie do Niemiec xd
5
@Katalonbar Jak chcesz rozmawiać o piłce nożnej to idź na forum piłkarskie, a nie polityczne...
0
@Encore Autor usunął.
7
@Sysia11 Bo jak ktoś narzeka na PiS to musi głosować na PO? Sysia, idź już spać
4
@Sysia11 Dzisiaj w tak bojowym nastroju jakby co najmniej Polska wygrała z Argentyną po niesłusznym karnym.
4
@mate92 Cyberpunk 2030: The Phantom of Poland
10
Jedno musimy przyznać - najprawdopodobniej Konfederacja dotrzyma słowa, bo nie wejdą w koalicję ani z PiSem ani z KO.
1
@siuuu W końcu rozsądny komentarz na La Rambli