0

@okiemtypera_lucaxx95 No można, dlatego śmieję się z obu partii.

0

@Zoker Tak, bo Szymon Hołownia był jedynką u nas. Więc był w teorii silniejszy niż Young Truskolaski

0

@Salchent Na szczęście jestem piwniczakiem i jedyny kontakt z kobietą jaki miałem to z mamą przy porodzie.

2

@okiemtypera_lucaxx95 Wyborcy Konfederacji mają tendencje do bycia niewpuszczanymi do lokali wyborczych, bo nie ukończyli jeszcze szkoły podstawowej.

5

Komentarz usunięty

0

@Azi Przy takim wyniku PiS bardzo bliski samodzielnej większości.

7

@tristan87 Hitler w grobie się przewraca

0

@michal26 No, ale takich powiatów jest sporo jeszcze. Spokojnie.

0

0

@michal26 Zobacz ile głosów w Gdyni zliczono :D

1

@michal26 W którym miejscu masz podane ile % głosów zostało zliczone w danym powiecie? Bo patrzę np. Białystok i tylko 15k głosów na stronie PKW jest. Toż to nawet 20% nie jest.

edit. a dobra widzę. https://zapodaj.net/plik-qYzUW1SodP

0

Na stronie PKW PiS już poniżej 40%

2

@Pawlak1992 Gówniana sprawa.

2

@Sinirsey Konstytucyjną czy większość do postawienia Tuska przed Trybunałem Stanu?

1

@arsenallondyn0 Co chwilę pada, też tak miałem. Po chwili wraca.

3

@Crystal37 Po Twojej analizie myślę, że spokojnie większość konstytucyjna jest w zasięgu PiS.

0

@michal26 Póki co ziomek strzela celnie tymi przewidywaniami.

1

@michal26 A to nie jest tak, że najpierw wyniki z małych komisji spływają? Przecież ostatnio PiS miał 50% w pewnym momencie.

0

2

@KamQiX Przecież większość uznała to referendum za marną tubę propagandową i nie wzięła udziału w tym cyrku. Więc należy uznać wolę większości i olać referendum.

6

@takisobiektos Ale zobacz jakich ciekawych rzeczy się człowiek dowiedział, np. to, że Sysia już wyjeżdża do Niemiec, bo PiS przegrał. Już szybciej bym ją o Argentynę posądzał.

Albo że ludzie pracyjący w urzędach to same Jordany Belforty i trzepią hajs na biedakach. Oczywiście tylko wyborcy PO siedzą w urzędach, bo jak inaczej.

1

@Sysia11 przez płot też mieli nie przechodzić a przechodzą. Więc kontrolę na granicach to pikuś

3

@clyde Nawet jakby wpuścili to żaden szanujący się ubogacający nie zostanie w Polsce, tylko od razu ucieknie do Niemiec xd

5

@Katalonbar Jak chcesz rozmawiać o piłce nożnej to idź na forum piłkarskie, a nie polityczne...

0

@Encore Autor usunął.

7

@Sysia11 Bo jak ktoś narzeka na PiS to musi głosować na PO? Sysia, idź już spać

4

@Sysia11 Dzisiaj w tak bojowym nastroju jakby co najmniej Polska wygrała z Argentyną po niesłusznym karnym.

4

@mate92 Cyberpunk 2030: The Phantom of Poland

10

Jedno musimy przyznać - najprawdopodobniej Konfederacja dotrzyma słowa, bo nie wejdą w koalicję ani z PiSem ani z KO.

1

@siuuu W końcu rozsądny komentarz na La Rambli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?