Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Legia bilans 1:11 w ostatnich 4 meczach w Ekstraklasie xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Sta(L) Mie(L)ec 2:0 ꓶegia Warszawa.
4
@Popitek12 Zmieniać rękę podczas walenia konia.
5
@WiernyKibic111 Wypraszam sobie. Ja zapłaciłem całe 0 złotych i oglądam.
0
Ale co łysy z Barcelony zagrał partidazo to jego.
0
Najlepsze zagranie Tchuameniego od czasu uderzenia w banery w konkursie rzutów karnych w finale Mundialu.
39
@MesQueUnClub96 To jest jeden z tych rzadkich momentów w którym piszesz coś wartościowego. Szacun Dodi.
2
@esem91 To Ty chyba nóg Robercika Lewandowskiego nie widziałeś.
7
@Deviler niezła próba panie inspektorze
0
@FcPortoFan1999 I teraz pytanie czy obie druzyny są tak dobre czy właśnie tak słabe
2
@Transu96 Ja mam to a nigdy w życiu peta nie zapaliłem.
Edit. oo też mam pluszowego niżej w proponowanych xD
https://zapodaj.net/plik-uvVS4vUE9g
0
@Stasik91 wideoprezentacje
0
@tomek8756 #PiekłoKobiet
4
@Essos Kroos bez żadnych wątpliwości.
3
Największym pozytywem tego meczu było to, że się skończył.
1
@Kidd Euro Truck Simulator 2, a na PS5 jeżeli się nie mylę to On The Road
11
@Popitek12 Wyślij gołębia pocztowego
2
Komentarz usunięty
0
Lech zmęczony pucharami.
0
@FcPortoFan1999 Tym razem zabrakło Xaviego i Iniesty w tej tiki tace
5
@macio_944 2023 rok a ludzie myślą, że są jakieś rzetelne i obiektywne media.
10
@bartas97 Chłop dostaje 5 mln euro rocznie, a La Liga tylko cofa się w rozwoju xD Odklejeni są ci Hiszpanie
1
@Barca1992 Lech Poznań vs Jagiellonia
@FcPortoFan1999
0
Nie zdążyłem napisać odpowiedzi a już dyskusji ni ma.
6
@FutbolFan Bez przesady z tym najlepszym w historii. Ed jest niezły, ale do MJ czy Freddiego mu dużo brakuje.
2
@Lionel_Messi10
Wszystkie plusy grania w strzelanki na padzie:
9
@Pawlak1992 Też się dziwie. Bardziej odpowiedni byłby leszcz lub płotka.
1
@FcPortoFan1999 Buziaczki, miłej nocki :*
0
@Gaz Ile dałbym, żeby to on przyszedł wtedy zamiast Griezmana...