0

Legia bilans 1:11 w ostatnich 4 meczach w Ekstraklasie xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Sta(L) Mie(L)ec 2:0 ꓶegia Warszawa.

4

@Popitek12 Zmieniać rękę podczas walenia konia.

5

@WiernyKibic111 Wypraszam sobie. Ja zapłaciłem całe 0 złotych i oglądam.

0

Ale co łysy z Barcelony zagrał partidazo to jego.

0

Najlepsze zagranie Tchuameniego od czasu uderzenia w banery w konkursie rzutów karnych w finale Mundialu.

39

@MesQueUnClub96 To jest jeden z tych rzadkich momentów w którym piszesz coś wartościowego. Szacun Dodi.

2

@esem91 To Ty chyba nóg Robercika Lewandowskiego nie widziałeś.

7

@Deviler niezła próba panie inspektorze

0

@FcPortoFan1999 I teraz pytanie czy obie druzyny są tak dobre czy właśnie tak słabe

2

@Transu96 Ja mam to a nigdy w życiu peta nie zapaliłem.

Edit. oo też mam pluszowego niżej w proponowanych xD

https://zapodaj.net/plik-uvVS4vUE9g

0

@Stasik91 wideoprezentacje

0

@tomek8756 #PiekłoKobiet

4

@Essos Kroos bez żadnych wątpliwości.

3

Największym pozytywem tego meczu było to, że się skończył.

1

@Kidd Euro Truck Simulator 2, a na PS5 jeżeli się nie mylę to On The Road

11

@Popitek12 Wyślij gołębia pocztowego

2

Komentarz usunięty

0

Lech zmęczony pucharami.

0

@FcPortoFan1999 Tym razem zabrakło Xaviego i Iniesty w tej tiki tace

5

@macio_944 2023 rok a ludzie myślą, że są jakieś rzetelne i obiektywne media.

10

@bartas97 Chłop dostaje 5 mln euro rocznie, a La Liga tylko cofa się w rozwoju xD Odklejeni są ci Hiszpanie

1

@Barca1992 Lech Poznań vs Jagiellonia

@FcPortoFan1999

0

Nie zdążyłem napisać odpowiedzi a już dyskusji ni ma.

6

@FutbolFan Bez przesady z tym najlepszym w historii. Ed jest niezły, ale do MJ czy Freddiego mu dużo brakuje.

2

@Lionel_Messi10

Wszystkie plusy grania w strzelanki na padzie:

9

@Pawlak1992 Też się dziwie. Bardziej odpowiedni byłby leszcz lub płotka.

1

@FcPortoFan1999 Buziaczki, miłej nocki :*

0

@Gaz Ile dałbym, żeby to on przyszedł wtedy zamiast Griezmana...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?