0

@Kgorecki2500 To hymn Rosji był odgrywany w polskim Sejmie?

5

Kiedyś królowie mieli swojego błazna. Monarchia się skończyła, błazny zostały.

17

Dudu mówi o niegodzeniu się na łamanie prawa. Jaki cyrk takie klauny xD

6

@GeneralXavi Barcelona. Masz grać efektywnie i efektownie, a najlepiej tiki taką Guardioli, która już dawno nie działa i nie odpowiednich piłkarzy by nią grać.

15

Trzeba przyznać jedno. Lewandowski to najlepszy Polak w historii Barcelony. Czy to się komuś podoba czy nie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Yamal zrobił Viniciusa

1

Można powiedzieć, że Guevara robi rewolucje naszym zawodnikom.

0

Xavi miał plan na mecz, ale tylko do utraty pierwszej bramki.

1

@FcPortoFan1999 Alomerović dzisiaj niesamowite zawody.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Piast robi Lecha xD

1

@Muszynianka To w wyższym celu można świętować inaczej, niż idąc ramię w ramię z ONR czy Bąkiewiczem w upolitycznionym marszu.

4

@Muszynianka Wstydziłbym się pójść w marszu organizowanym przez taką kreaturę jak Bąkiewicz. Po prostu wstydziłbym się spojrzeć w lustro. I całkowicie rozumiem punkt widzenia TVN, bo to jedna wielka polityczna szopka, która absolutnie nie ma nic wspólnego ze świętowaniem niepodległości tego kraju.

2

@tbas Miła, rodzinna atmosfera. Aż chce się z rodziną pójść świętować niepodległość.

0

2

@tomek8756 Dlatego nie ufam żadnym marszom organizowanym przez polityków czy inne skrajności. Święto które mogłoby być świętem wszystkich Polaków zostało obrzydliwie zawłaszczone przez skrajne kreatury takie jak Bąkiewicz.

"Aż zobaczyli ilu ich
Poczuli siłę i czas
I z pieśnią, że już blisko świt
Szli ulicami miast

Zwalali pomniki i rwali bruk
"Ten z nami, ten przeciw nam!"
"Kto sam ten nasz najgorszy wróg!"

A śpiewak także był sam
Patrzył na równy tłumów marsz
Milczał wsłuchany w kroków huk
A mury rosły, rosły, rosły
Łańcuch kołysał się u nóg"

36

@Pedri16Future Nie zgodzę się, że to odwala się ostatnio. Zawsze tak było. Po prostu przez internet dowiadujemy się o takich rzeczach.

0

@DonMatteo901 Miller to prawdziwa Lewica.

2

@Dari0G Nie no, jednak Sporting to kilka klas wyżej niż potężny Spartak Trnava z którym Lech się skompromitował. Nie porównuj.

1

Oczywisty rzut karny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

@sintesox Oczywiście. Ja zdecyduje się na dziecko dopiero, gdy zapewnie mu jak najlepszy start w życiu i odpowiednie warunki do rozwoju. Osobny pokój to w mojej opinii absolutne minimum. Tak samo należy zadbać o to, aby dziecko miało zapewnioną edukację i kulturę, a na to też pójdą duże pieniądze.

11

Ale sobie drwala zjadłem. Zdecydowanie najlepsza kanapka z fast foodów, lepsza niż ten sztuczny i drogi syf przygotowywany przez lokalne burgerownie. Przy okazji wspieram uczciwego pracodawcę zatrudniającego na UOP, a nie tych januszy z burgerowni którzy wyzyskują ludzi na śmieciówkach.

22

@Bykunn Gdzieś widziałem w internecie doskonały cytat Abrahama Lincolna - "Nie wierz we wszystko, co znajdziesz w internecie". Były Prezydent USA w punkt.

23

@Bartek1817 Tak ich zdominowaliśmy, że aż przegraliśmy

2

Tak beznadziejnej Barcelony nie widziałem od jej ostatniego meczu.

2

Xavi out, Adrian Siemieniec in.

@FcPortoFan1999

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@barcelonaLM W konflikcie między Borkiem a Stanowskim jestem za konfliktem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?