Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM W sumie nawet nie wiem o czym był ten komentarz, ale się zgadzam.
0
Zgadzam się z najlepiej herbowanym komentarzem w ciągu ostatnich 24h.
0
@HypeR Chyba jednak Srpski film
3
@partymaker Przy Clincie Eastwoodzie to młodzieniaszek. Clint w wieku 93 lat gra w filmie.
2
@_barti Why not both
5
@Rust_Cohle Sysia już pewnie fcbarca.de przegląda, bo wyjechała do Niemiec.
15
@tomek8756 Miller idealnie ukazuje różnicę między Lewicą a Lewactwem.
0
@maroon Powodzenia w wypowiadaniu Europejskiej Karty Praw Człowieka i Karty Praw Podstawowych Unii Europejskiej, co de facto oznacza konieczność wyjścia z Unii Europejskiej i wystąpienia z Rady Europy, gdyż ratyfikacja obu umów jest warunkiem koniecznym pozostania w strukturach tychże organizacji.
9
@DonMatteo901 Oczywiście, że nie powinno być żadnej dyskusji o karze śmierci w Polsce, bo nie ma żadnej możliwości prawnej jej wprowadzenia ze względu na umowy międzynarodowe, których Polska jest sygnatariuszem.
26
@Tomo1989 Przekupić kilku pisowców i zapomnieć o lewicy. Będą chcieli to sobie zagłosują, a nie to niech szczekają nową definicją gwałtu xDˣᴰ
2
@michal26 Ogólnie się zgadzam, ale dyskusja o karze śmierci w Polsce nie ma absolutnie żadnego sensu, bo nie ma żadnej możliwości prawnej jej wprowadzenia ze względu na umowy międzynarodowe, których Polska jest sygnatariuszem.
2
@FcPortoFan1999 Szymon Kotłownia
0
@Foton Nie twierdzę, że nie. Po prostu uważam, że brak ubezpieczenia w takim miejscu jak warsztat wskazuje na całkowitą lekkomyślność właściciela.
1
@Foton Przeraża mnie głupota ludzi, którzy prowadzą taką działalność jak np. warsztat samochodowy i mimo wszystko nie ubezpieczają biznesu.
0
@marcin62 Fani Paradoxu są przyzwyczajeni.
https://zapodaj.net/plik-J8juVFjagW
1
@Popitek12 170 i 10 cm
6
@Kgorecki2500 Czyli zastąpiliśmy mniejszość niemiecką mniejszością rosyjską...
11
@Janas11224 "Już prędzej można mnie ścigać za posądzenie, że chcę robić polską kaszankę na krwi żydowskich niemowląt, niż, że obrażam kobiety, a zwłaszcza Ją."
Nie no, to takie złoto xD
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Criss18Barca 18
6
@kuz Ale jeżeli utrzymają trend +7mandatów/wybory, wówczas w 2147 obejmą większość. Nie lekceważyłbym takiego wywracania stolika.
https://zapodaj.net/plik-qTCstnjZii
8
@Deviler Tak, z drugiego miejsca i drugiego mandatu.
1
@JohnA @FCBMati10 Wszedł z drugiego miejsca drugim mandatem w okręgu 32.
3
PiS straciło jeszcze jeden mandat... na chwilę obecną tylko 194. I to na rzecz KO.
6
Tak będą wyglądać mandaty w nowej kadencji Sejmu:
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 195
KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 156
KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI 65
KW NOWA LEWICA 26
KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 18
KO + 3D + NW = 247
KO + 3D + KWiN = 239
https://danieljanus.pl/wybory2023/
https://mkostyk.github.io/wybory2023-client/#
10
@Kapitan hawk Nawpuszczajmy więcej tych Polaków do Polski to będziemy mieli codziennie takie ataki.
0
@Chaoss https://mkostyk.github.io/wybory2023-client/#sejm
9
@Mankind why not both
0
Konfederacja straciła właśnie mandat? Modele pokazują 18 mandatów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika