Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MESSIah16 A ja bym dodał do kompromisu jedną opcję. Aborcja ze względu na trudności socjoekonomiczne tak jak w Anglii. Gdy matka (sama lub z partnerem) nie są w stanie zapewnić podstawowych warunków do życia. Wiadomo jest adopcja, ale wiemy jak to w Polsce jest z adopcją...
0
@Sysia11 A z gwałtu?
1
@macio_944 Po co o tym mówisz. Psujesz ludziom wizję świata.
2
@AlwaysBlaugrana A co jeżeli tak sparaliżuje kraj, że wymusi wcześniejsze wybory, które PiS wygra? Mało prawdopodobny scenariusz, ale możliwy.
0
@macio_944 Też tak myślę. Raczej Duda postanowi zyskać w oczach wyborców opozycji, ale jak zagra Va Banque to może i przyczynić się do wcześniejszych wyborów. No a wtedy może być różnie.
0
@macio_944 No właśnie Dudu może rozgrywać całą opozycję.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13693370#comment-13693590
0
@Kgorecki2500 @MessiForeverTheBest Tutaj poruszyłem ten temat, a nie chcę przeklejać całości. Też mnie ciekawi co zrobi Dudu
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13693370#comment-13693590
2
@Herato Milik po ostatnim zbyt proste
0
@tomek8756 W rozdawnictwie jak najbardziej. Gorzej jak będzie temat gejów, aborcji i koscioła xD
7
Czyli Korwina jednak było za mało.
1
@ciema Tak, ale nie ma krajów bez podziałów. Może poza Koreą Północną.
0
@Barcanajlepszyteam Ciężko powiedzieć. Na pewno będą to ciekawe najbliższe miesiące i Dudu ma w garści opozycję.
0
@Gitarkafcb @Barcanajlepszyteam Tak, chodziło mi o to, że chłop już nie będzie nic do końca życia robił w polityce, a jednak fajnie powiększyć swój majątek. Takiej hiperboli użyłem z tym zlewozmywakiem.
Emerytura prezydencka to ~13k brutto. Czyli zdecydowanie mniej, niż mógłby nakraść dalej w polityce.
0
@MesQueUnClub96 No właśnie rozpisanie wcześniejszych wyborów i ewentualne poprawienie wyniku PiS. To jest moim zdaniem całkiem prawdopodobne.
2
Pośmieszkowaliśmy, było fajnie, ale teraz pytanie: co z Dudu? Chłop może sobie wetować przez 2 lata wszystko, a opozycja nie będzie miała większości dla odrzucenia weta Dudu. No i teraz co, całkowity paraliż państwa?
Są trzy opcje.
Dudu się nawraca i czasem wetuje czasem nie,
Dudu przed Trybunał Stanu
Dudu paraliżuje kraj.
Pierwsza opcja wydaje się najbardziej prawdopodobna, bo Dudu wie, że po wyborach prezydenckich już nic w polityce nie będzie znaczył - czytaj już nie zarobi więcej, ale jeżeli będzie grzeczny to może opozycja zapewni mu jakąś funkcję.
Druga opcja to jedyny sposób, aby go zrzucić ze stołka. Wręcz niewiarygodny scenariusz, bo nie da się takiej większości zebrać, aby go postawić przed TS.
Trzecia opcja to paraliż kraju i nowe wybory. Kompromitacja Polski na cały świat i uznanie kraju jako niestabilnego. Wszystkie ratingi Polski polecą na łeb na szyję, bo nie potrafimy nawet własnego grajdołka opanować. Ale jednak tu jest szansa dla PiSu, bo Dudu może doprowadzić do następnych wyborów i wówczas PiS może zgarnąć więcej.
Ciekawe miesiące przed nami. @michal26 liczę na Twoją wypowiedź, bo jak się często nie zgadzam z Tobą, to jednak doceniam wiedzę w temacie polityki.
3
@DaPidejpi I nadal Lewica ma więcej niż Konfa. To jest dopiero upokorzenie, że tak słaba partia jest lepsza niż Wielka Konfa.
3
@TheNekro94 Jestem przydupasem Tuska
0
@Bartula A co ma równanie liniowe do wyborów xDDD
12
Tusk podobno już wysłał buldożery do niszczenia płotu na granicy z Białorusią.
12
Paczul po Mentzenie już leci
1
3.4% Kobiet zagłosowało na Konfederacje xD
0
PROBIERZ GOAT! 1:1
6
@KamQiX Konfederacja wywróci ten stolik na szczęście.
4
Redaktor w TVP to już chyba widzi, że idzie wiatr zmian i jakiś mniej ofensywny jest.
1
@LukaszFan Nikt inteligentny nie brałby udziału w takiej dziecinadzie jaką zrobił PiS z referendum.
5
Co tak cicho w TVP o referendum? xD
7
Ale co się naczytałem Konfederatów na La Bambie to moje
3
Konfederaci następnym razem niech i w gimnazjum zrobią sondaże to będzie 40%
5
Duda z pierwszym komentarzem po wygranej Opozycji
0
Nic się nie zmieniło. Za PiSu przegrywamy z Mołdawią, za opozycji też..