1

Podsiadło w Cyberpanku, Podsiadło w meczu Barcy. No chłop jest wszędzie.

25

No jak rekin założy inne buty to teraz już go nie zatrzymają.

1

Ernesto tylko kucnie i już będzie ciężko.

1

@Sulimo Niektórzy wyborcy PiSu zadeklarowali wyjazd do Niemiec po przegranych wyborach...

0

@Jarema2000 Wypełniałem narzeczonej formularz w podobnej promocji samsunga bodajże w 2022 we wrześniu, a słuchawki przyszły na początku listopada 2022.

4

@AlphaNumeric Ja też lubiłem oglądać stary Real, taki 2008-2012 kiedy dostawali oklep od Barcy a ich gablota świeciła pustkami.

2

@Sulimo Póki co sekcja pływania klubu z Łodzi wyraża chęć skorzystania z murawy.

3

@FcPortoFan1999 Podobno drenaż na stadionie Polonii istnieje tylko w teorii.

0

@AmigoBlancos TV Trwam

0

@Bocheno1 No właśnie nie zwróciłem uwagi, a urzekła mnie historia o obywatelstwie dla psa i chciałbym dowiedzieć się więcej.

0

No i nie dowiem się o co chodziło z tym obywatelstwem dla psa, bo kolega post skasował a ja głupi odświeżyłem stronę.

4

@cosinus90 Ja nie wyrażam swoich poglądów, a odpowiadam na pytanie, że kobieta zostanie szybko wydalona z uczelni i na dodatek mogą jej postawić zarzuty z KK. Jest to oczywiste, szczególnie w takim kraju jak Polska.

A co do Rosji to jest to zupełnie inna sytuacja, gdy jeden kraj atakuje niesprowokowany i dokonuje zbrodni wojennych, a kraj broniący się stroni od wszelkich akcji dążących do zabijania ludności cywilnej.

Hamas natomiast wjeżdża na pełnej petardzie w festiwal, morduje cywili, bierze jeńców i stawia wyrzutnie rakiet pod przedszkolem. Izrael od kilkudziesięciu lat wysiedla, terroryzuje ludność Palestyny, a teraz bombarduje budynki mieszkalne.

Mi osobiście ten transparent nie przeszkadza ale warto byłoby go zmodyfikować do wrzucenia tam także symboli Hamasu, bo jedni i drudzy są siebie warci.

0

@tomek8756 Na spokojnie można wytoczyć jej sprawę z KK, a oczywiście usunięcie z uczelni to tylko formalność i kwestia kilku dni. Tu nie ma żadnej dyskusji. Można protestować, ale trzeba być skrajnym idiotą, żeby w takim kraju jak Polska biegać z takim transparentem xD

Art. 256.
§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

2

@zodiak_10 On zawsze miał Barcelonę w sercu, ale po prostu bał się zagadać.

1

Czegoś takiego to dawno nie widziałem xD Ależ wesoły futbol sobie pograli chłopaki w ten czeskiej lidze.

https://www.flashscore.pl/mecz/vRLVOxAQ/#/szczegoly-meczu/szczegoly-meczu

4

W czapę od Jagi, Rakowa i Śląska. Ależ hattrick Legii.

2

Zawsze cieszy jak biały klub ze stolicy przegrywa.

1

@FcPortoFan1999 I miejmy nadzieję, że nie ostatnim.

1

Ależ ta Legia jest słaba, niesamowite.

3

@Kgorecki2500 Może dzika Marihuana gdzieś tam rosła.

1

@kamilop Święty Graal

33

@tomek8756 Za coś takiego powinni odpowiadać jak za usiłowanie zabójstwa.

2

Najgorszy jest ten moment gdy przez noc dostajesz kilka odpowiedzi, ale dyskusja jest usunięta i nie wiesz o co chodziło.

0

@macio_944 Ja tam zazwyczaj do Wigilii zasiadam w grudniu nie listopadzie, ale jak wolisz :D

1

Zagłębie to mogłoby już 6 bramek dostać xD

3

Ale bramka Wdowika xD Bezpośrednio z różnego

1

@FcPortoFan1999 sędzia do zamrażarki, stoi twarzą do akcji, 5 metrow od nich i bez VARu nic nie zrobi

66

@Kitek1640 Racja. Gdyby 5 latek i 6 latek mieli giwerę za pasem to by żyli.

4

@VanBest GTA V to nawet za darmo rozdawali. Po prostu taka przecena, bo DLC weszło i co za tym idzie obniżka ceny podstawki.

0

@Tomo1989 Bidon jest lepszym prezydentem dla Polski niż dla Amerykanów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?