Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kgorecki2500 Do zaatakowanej w 1939 roku Polski też to wszystko pasuje.
1
@ranger3120 Dembele to tak naprawdę nasz najwierniejszy człowiek. Wszyscy myślą, że poszedł za hajsem jak Judasz, ale coś w tym może być, bo przecież to właśnie ten Apostoł wykonywał tylko i wyłącznie odgórnie ustalony Boski plan. Tak własnie postępuje teraz Francuz, wypełniając część Boskiego Planu Laporty. Poszedł do PSG, aby odblokować płace w naszym klubie oraz utwierdzić Mbappe do pozostania w Paryżu, czym de facto uniemożliwił wzmocnienie Białych. Dodatkowo skontuzjował właśnie Camavingę... Niby przypadkiem a może jednak nie... Nie gra na 100% swoich możliwości w PSG, aby klub nie mógł się rozwijać. Szejk ostatecznie się zdenerwuje i zwolni Dembusia, który w glorii chwały powróci na nowe Camp Nou.
2
@pluszek Zazwyczaj nie odwiedzam sklepów bez samoobsługowych kas.
3
@Popitek12 PiS, Konfederacja, Lewica
0
@peetwithbarca Jego drugie najlepsze zagranie, bo przestrzeleniu karnego w finale Mundialu.
3
@mleczkoo No chłop z Konfy ma racje, ale Hołownia też dobrze zripostował. Zwycięzca bierze wszystko i to jest tylko i wyłącznie walka o stołki.
5
Mądrze ten Konfederata powiedział, ale Hołownia też dobrze podsumował.
29
@Arkon Jak chcesz pisać o piłce nożnej to idź na forum piłkarskie, a nie polityczne...
1
@Kgorecki2500 Cyrk jak cyrk, tylko klauny zbyt wiele zarabiają
28
@kamilop Nie powiedział nikt rozsądny, nigdy.
3
Mentzen jak się bawi w tym pierwszym rzędzie xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@koksik2700 Pozwolić dzieciom na noszenie pistoletów przy pasie. Wówczas nikt ich nie zaatakuje, bo napastnicy będą bali się odpowiedzi ze strony 5 latka z giwerą.
0
@Essos Zdobyłbym jego zaufanie, wykorzystał wiedzę historyczną i stałbym się jego prawą ręką, aby poprowadzić 3 Rzeszę do podbicia świata i ustanowić 1000 letnią Rzeszę Niemiecką.
7
@Criss18Barca To Ty chyba Jagiellonii Adriana Siemienca przy Słonecznej nie widziałeś.
1
@MesQueUnClub_87 Otwórz ustawienia i wyszukaj cashback. Wystarczy odznaczyć opcję. Praktycznie każdą opcję przeglądarki można wyszukać w ustawieniach w prawym górnym rogu.
0
@MesQueUnClub_87 Opery GX, ale to to samo
14
@4drian0 Niemcy 90 lat po rozpoczeciu wojny dalej zabijają Polaków.
0
@Katalonbar Dalej wywraca stolik
8
@Niente Drybling Boga
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@John_Doe Ale festiwal wycia, aż miło się czyta.
17
Patostream z Sejmu z włączonymi donejtami? Oglądałbym
8
Grzesiu co wjechał na pełnej
1
Komentarz usunięty
7
@kiper09 Ze to sprawozdanie a nie expose i niech się streszcza Morawiecki
5
Marszałek Sawicki - zwrócił uwagę Morawieckiemu, że to sprawozdanie, a nie expose xD
1
Przekonał mnie argument o siedlisku minogów.
7
@Lola120 Ja jestem ekspertem od wszystkiego, więc nie muszę pracować.