0

Ależ pograła Barcelona teraz. Ci w białych koszulkach kompletnie nie istnieli.

0

Pan Złota Piłka, drugie najlepsze zagranie po karnym w ćwiercfinale Mundialu. Ciekawe czy to się liczy, że został przedryblowany czy nie.

https://x.com/centregoals/status/1695828462861156480

0

A tymczasem Górnik Zabrze pikuje w kierunki 1 ligi. Jagiellonia wsadziła im dwie bramy w 20 min.

1

Setien z flashbackami z Lizbony. Znowu będzie ukrzyżowanie.

0

@Emhyr Haaland i Mbappe będą?

0

@barcowy1899 On by spotkania z Getafe nie przeżył.

5

@macio_944 To prawda, ale nie zmienia to faktu, że jeżeli Xavi nie awansuje w tym roku do 1/8 LM to jeszcze przed styczniem już powinien być spakowany.

11

My już dzisiaj wygraliśmy 2:0 po bramkach Gomeza i Messiego. Jak chcecie pisać o Barcelonie to idźcie na forum Barcelony.

1

@Comentateiro Tak, też mnie to bawi, że specjalnie napisali takim druczkiem, aby przypadkiem nikt nie przeczytał, ale żeby w razie czego był argument, że taki napis przecież był.

Szorowanie po moralnym dnie.

5

No i super, nasza drużyna już wygrała. Możemy później obejrzeć jakiś mecz w spokoju, np. Barcelonę.

2

Alba cały? Nie połamał się po tym? :o

2

Messi z golem im. Cristiano Ronaldo, ale akcja w stylu Messiego.

0

@Bartula Trochę za blisko

1

GOAT za Campanę wchodzi.

2

Campana to w rozegraniu Lewandowskiego przypomina. Ledwo przyjmuje, podaje do przeciwników, czasami zepsuje ładną kontrę...

1

Co oni tu sprawdzają xD

1

Przecież to nie jest ręka xDD

3

Who needs Messi?! Inter 1:0

1

Wolę jak Messi zaczyna w pierwszej jedenastce i gra cały mecz niż jakieś usadzanie go na ławce i czekanie na zmianę.

0

@Emhyr Chyba z reprezentacją Francji.

1

@tadzik447 Moja była też mówiła, że zabezpieczenie może zawieść, więc trzeba wyjmować przewód z gniazdka.

1

@FutbolFan Bóg jest sadystą albo nie jest wszechmogący. Innej opcji po prostu nie ma.

Jeżeli nie jest sadystą, tzn. nie chce cierpienia ludzi, wskazuje na to, że fundamentalna zasada prawie wszystkich religii, iż Bóg jest wszechmogący, idzie do kosza, bo Bóg nie może tym ludziom pomóc w cierpieniu.

Natomiast, jeżeli jest wszechmogący to po prostu jest zwykłym sadystą, któremu cierpienie innych nie przeszkadza. I kimś takim należy gardzić, bo jeżeli ktoś ma możliwość uratowania człowieka, a tego nie robi, to jest moralnym zerem.

Więc albo przyjmujemy, że Bóg jest sadystą, albo przyjmujemy, że nie jest wszechmogący co rujnuje fundamenty religii.

Podobne zdanie wygłosił Neil deGrasse Tyson, amerykański astrofizyk i popularyzator nauki. Uważam, że to jest jedyne wyjaśnienie kwestii którą poruszyłeś.


1

@tomek8756 Jeżeli jest spalona na węgiel. Wszystko inne przejdzie.

1

Arsenal dobrze zaczyna xD

United też xD

1

@TR3YWAY Najlepiej jak ty masz 24 a ona się jeszcze nie urodziła.

2

@ObiektywnyKibic121 Tak, dokładnie tak to działa. To całkowite podstawy psychologii człowieka, wykładane na wielu humanistycznych kierunkach. Tak samo ofiara może czuć się skrzywdzona od razu, ale nie mieć odwagi, żeby podzielić się swoimi odczuciami, bo obawia się ostracyzmu ze strony społeczeństwa czy też czuje się na tyle źle, że po prostu ukaranie sprawcy nie jest w tej sytuacji priorytetem.

2

No to zaczyna się robić ciekawie, w negatywnym tego słowa znaczeniu.



No i tu oficjalnie potwierdzenie, jakby ktoś chciał:

https://www.facebook.com/PolskieLinieKolejowe/posts/698174695687839?ref=embed_post

1

@ObiektywnyKibic121 Ale Ty wiesz, że to tak nie działa, że ofiara bezpośrednio po incydencie już wie, że została skrzywdzona? Pisz pracę doktorską z psychologii, jeżeli uważasz inaczej. Na pewno będzie interesująca, bo tak płytkiego podejścia jeszcze chyba nikt w badaniach nie przedstawiał.

9

Podobno koszulka Realu Madryt dodaje jakieś +10 do przewracania się w polu karnym i +15 do przychylności sędziów.

1

@bartas97 New Balance, Tidal, PS, Pepsi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?