Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Deviler Okradając złodzieja nie czuję się jak złodziej.
0
@Albatros Płakałem jak zobaczyłem jaka to rudera.
0
@bartekvisca Jeden przypadek Hazarda, który dodatkowo po prostu fatalnie się prowadził. W Barcelonie co chwila jest szpital i to nawet u Pedriego, który na początku słynął niesamowitej ilości występów.
4
@bartekvisca Tak, a o co chodzi? Skoro nawet były prezes Barcelony był partaczem, to tym bardziej jakiś randomowy fizjoterapeuta może nim być.
4
@Firestone Mamy Roberto
1
@DonCarletto Prawda, dobrze Deschamps mówi. Zupełnie inna sytuacja niż np. Greenwooda.
3
@Firestone W tej sytuacji, cytując Trenera Jana Tomaszewskiego:
"Nie można go zwolnić, trzeba go po prostu wypi******ć dyscyplinarnie."
1
@DaPidejpi Sam bym go zawiózł do kupującego.
1
Wspaniały to byłby mecz gdyby wyciąć jakieś 100 minut nudy, a teraz dobranoc wszystkim.
20
Barcelona, Inter Miami, Argentyna. Powinienem dostać Nobla z psychiatrii za to że jeszcze nie skończyłem w Choroszczy
6
Mamy finaaaaaaaaaaał
6
Brawo Kaleeeeeeeeeendarz
7
Do Ciebie Kalendarzu wznosimy błaganie
Obroń karniaczka i pozwól nam na spanie
0
No tak, nie może być zbyt nudno
7
Nie mogliście tak grać od 90 minut?
0
@mekston No mówiłem, że bedzie dogryweczka
4
Ja pierdziele, kolejne 30 min tego spektaklu
4
Ja pitole xDDDDDDDDDD
2
Całe szczęście, ze chociaż tego Kalendarza mają między słupkami.
3
Z jednej strony chciałbym aby strzelili bramkę, ale z drugiej strony musiałbym oglądać 30 minut więcej tego spektaklu. Niech strzelą szybko dwie.
1
Campana tym strzałem mógłby Prigożyna zestrzelić.
0
W La Lidze by ręki nie było
0
@mekston No i zapeszyłeś moje marzenia
0
Będzie dogrywka czy karniaczki? Jakoś znaleźć nie mogę.
Tak, wierzę w remontadę :D
5
No w końcu, brawo
5
Ostatnio tak beznadziejny mecz widziałem, gdy oglądałem Barcelonę z Cadizem.
1
Znowu powiadomienie z flashscore w złą strone, a już sie cieszyłem xDDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Co to za pajac ten Boupendza
1
Panie Beckham jak coś to mamy pakiet 60 mln euro za Lengleta, Desta i Lewego. Dwaj pierwsi pewnie wylewów w obronie nie ograniczą, ale za to ten trzeci też nie będzie umiał przyjąć piłki.