2

@Deviler Okradając złodzieja nie czuję się jak złodziej.

0

@Albatros Płakałem jak zobaczyłem jaka to rudera.

0

@bartekvisca Jeden przypadek Hazarda, który dodatkowo po prostu fatalnie się prowadził. W Barcelonie co chwila jest szpital i to nawet u Pedriego, który na początku słynął niesamowitej ilości występów.

4

@bartekvisca Tak, a o co chodzi? Skoro nawet były prezes Barcelony był partaczem, to tym bardziej jakiś randomowy fizjoterapeuta może nim być.

4

@Firestone Mamy Roberto

1

@DonCarletto Prawda, dobrze Deschamps mówi. Zupełnie inna sytuacja niż np. Greenwooda.

3

@Firestone W tej sytuacji, cytując Trenera Jana Tomaszewskiego:

"Nie można go zwolnić, trzeba go po prostu wypi******ć dyscyplinarnie."

1

@DaPidejpi Sam bym go zawiózł do kupującego.

1

Wspaniały to byłby mecz gdyby wyciąć jakieś 100 minut nudy, a teraz dobranoc wszystkim.

20

Barcelona, Inter Miami, Argentyna. Powinienem dostać Nobla z psychiatrii za to że jeszcze nie skończyłem w Choroszczy

6

Mamy finaaaaaaaaaaał

6

Brawo Kaleeeeeeeeeendarz

7

Do Ciebie Kalendarzu wznosimy błaganie
Obroń karniaczka i pozwól nam na spanie

0

No tak, nie może być zbyt nudno

7

Nie mogliście tak grać od 90 minut?

0

@mekston No mówiłem, że bedzie dogryweczka

4

Ja pierdziele, kolejne 30 min tego spektaklu

4

Ja pitole xDDDDDDDDDD

2

Całe szczęście, ze chociaż tego Kalendarza mają między słupkami.

3

Z jednej strony chciałbym aby strzelili bramkę, ale z drugiej strony musiałbym oglądać 30 minut więcej tego spektaklu. Niech strzelą szybko dwie.

1

Campana tym strzałem mógłby Prigożyna zestrzelić.

0

W La Lidze by ręki nie było

0

@mekston No i zapeszyłeś moje marzenia

0

Będzie dogrywka czy karniaczki? Jakoś znaleźć nie mogę.

Tak, wierzę w remontadę :D

5

No w końcu, brawo

5

Ostatnio tak beznadziejny mecz widziałem, gdy oglądałem Barcelonę z Cadizem.

1

Znowu powiadomienie z flashscore w złą strone, a już sie cieszyłem xDDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Co to za pajac ten Boupendza

1

Panie Beckham jak coś to mamy pakiet 60 mln euro za Lengleta, Desta i Lewego. Dwaj pierwsi pewnie wylewów w obronie nie ograniczą, ale za to ten trzeci też nie będzie umiał przyjąć piłki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?