3

@mekston To znowu się człowiek nie wyśpi przez terrorystę z Rosario.

2

@Kluivert_P Chyba jakby znowu wydał więcej na obronę niż Litwa czy Estonia to może by coś ugrał.

8

Tylko użytkownicy premium mają czarną La Bambę

https://zapodaj.net/plik-k1Ertv0Feq

0

@Transu96 Nie jest najgorszy, ale liczba fishbotów się nie zmieniła. Za tydzień w niedzielę masz event rybacki ;x

@Roobo Nadal tak jest. Moim zdaniem przynajmniej nudno nie jest podczas łowienia, szczególnie podczas eventu rybackiego, gdzie przez 4h trzeba stać i łowić ryby.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Flashbacki z Liverpoolu i Rzymu mają chłopaki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Powiadomienie z Flashscore na 4:0 a tutaj 3:1 xD

1

Messi zaczarował bramkę.

7

@macio_944 Myślę, że idealnym wyborem do defensywy byłby Lenglet za jakieś 20 mln euro.

1

Szybko poszło. xD

1

@escarabajo Nic z tego do tej pory nie oglądałem, ale jeżeli tak jest w każdych rozgrywkach to xD

0

Ależ mnie to niesamowicie irytuje, że godzina rozpoczęcia meczu w tym pucharze jest wyłącznie orientacyjna.

1

@Emhyr Prawda jest taka, że taki Izrael, Cypr, Kazachstany i Azerbejdżany to powinniśmy jak walec przechodzić po 3:0 wygrywając, ale u nas to są Wielcy i Potężni rywale z doświadczeniem w pucharach.

1

Czemu ten chłop z murku nie skoczył xD

0

@AmigoBlancos Może Raków gra od zawietrznej

0

Fajnie gra ten Struski.

1

@Sulimo Ale którzy to Polacy? Bo w obu drużynach prezesem jest Polak i obie wystawiły tyle samo Polaków w składzie. Mam nadzieję, że ta ekipa co ładnie gra, a nie ta co stoi w swoim polu karnym i liczy, że przeciwnik nic nie strzeli.

3

Parodia, że w składzie Mistrzów Cypru i Mistrzów Polski jest taka sama liczba Polaków xD

5

@Encore Zły Xavi zablokował Neymara i przez to Brazylijski Książę zamknięty w Złotej Klatce musiał wybrać 300 baniek u Araba.

0

Komentarz usunięty

5

@Krzysztof1987 W smocze monety i FMSy 40sr+.

5

@Emhyr Chelsea wzięła sobie do serca powiedzenie "sprzedać wszystkich, kupić wszystkich"

2

@TheNekro94 Jakaś ameba umysłowa obraziła się, że ktoś zwrócił jej uwagę palenie papierosa w linii McDonalda i naubliżała pracownikowi. Oby ten człowiek ciągał ją po sądach ile się da.

19

Brawo McDonalds. Oby jak najwięcej firm na własnym terenie zabraniało truć ludzi papierosami. To czy chcesz jeść u nich to Twoja decyzja, ale nie masz prawa dmuchać dymem komukolwiek z obsługi, który tylko wykonuje swoją pracę.


1

@Medium Gdzie ten mistrz?

46

@esem91 Art. 197. KK
§ 1. Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

Moim zdaniem 2 lata więzienia to minimum w tej sytuacji.

1

@tristan87 Każdy kraj ma swojego Donalda T.


2

@Barca1992 Kobiety żyją statystycznie dłużej, więc w ramach równouprawnienia kobiety powinny mieć wyższy wiek emerytalny, ponieważ są tak samo silne jak mężczyźni, ale żyją dłużej.

1

@Odcinkowy Szczerze to nie kojarzę takiej sytuacji w La Lidze, bo po prostu nie przykładałem do tego uwagi. Pamiętam z meczu Jagiellonii, że nieco podobna sytuacja miała miejsce. Jaga strzeliła gola ze spalonego, ale wcześniej był faulowany jej zawodnik. Sędzia sprawdzał zarówno spalonego jak i faul. Narrator mówi, że na podstaiwe powtórek sędzia uznał spalonego i karnego. Ale to mogą być różne przepisy, nie wiem jak to wygląda.
Moim zdaniem to logiczne, że skoro podszedł do ekranu to pokazali sędziemu karnego jak i rzekomą rękę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?