Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tristan87 Każdy kraj ma swojego Donalda T.
2
@Barca1992 Kobiety żyją statystycznie dłużej, więc w ramach równouprawnienia kobiety powinny mieć wyższy wiek emerytalny, ponieważ są tak samo silne jak mężczyźni, ale żyją dłużej.
1
@Odcinkowy Szczerze to nie kojarzę takiej sytuacji w La Lidze, bo po prostu nie przykładałem do tego uwagi. Pamiętam z meczu Jagiellonii, że nieco podobna sytuacja miała miejsce. Jaga strzeliła gola ze spalonego, ale wcześniej był faulowany jej zawodnik. Sędzia sprawdzał zarówno spalonego jak i faul. Narrator mówi, że na podstaiwe powtórek sędzia uznał spalonego i karnego. Ale to mogą być różne przepisy, nie wiem jak to wygląda.
Moim zdaniem to logiczne, że skoro podszedł do ekranu to pokazali sędziemu karnego jak i rzekomą rękę.
0
@Odcinkowy No o tym mówię. Sędziowie VAR uznali, że karny jest ewidentny, więc trzeba sprawdzić rękę, a że chłop już podszedł do monitorka to sprawdził zarówno karnego (którego był pewien, bo już nie musiałby sprawdzać ręki, gdyby karniak nie był ewidentny) jak i rękę. No i jak widać może sprawdzić na ekraniku sytuacje, które wydarzyły się w jednej akcji, a których wzajemny wpływ na siebie zależy od ostatecznej decyzji.
0
@Odcinkowy A nie wpadłeś na to, że sędziowie uznali, że karny był ewidentny, ale nie byli pewni co do ręki poprzedzającej faul na rzut karny? Przecież gdyby na VARze uznali, że nie ma karnego, to po kiego grzyba mieliby sprawdzać rękę Gaviego? Po prostu by puścili grę, bo nie ma karniaczka. Nie wracaliby do ręki.
Nikt tu nie rozmawia o tym czy był karny czy nie - bo był ewidentny. Faktem jest, że sędzia tuż przed faulem uznał, że Gavi dokonał przewinienia.
0
@Odcinkowy Nie widziałem ręki i prawdopodobnie nikt oprócz sędziego jej nie widział. Piszę tylko o tych bzdurach wygadywanych przez Araujo. Jeżeli sędzia uznał, że była ręka przed faulem na rzut karny to przecież oczywiste jest, że nie odgwiżdże karnego nawet jakby piłkarz Getafe połamał Urugwajczykowi wszystkie kończyny i żebra.
8
@Odcinkowy No faul był, ale wcześniej sędzia odgwizdał rękę. Co ta wypowiedź wnosi? Równie dobrze piłkarz Getafe mógłby zrobić z nim to co Pepe z Casquero, ale wcześniej była rzekoma ręka, więc nie ma mowy o karnym.
1
@Encore Celowy łokieć w łeb w dobie VARu xD Chłop myślał, że leje się gdzieś za fawelami, a nie przed milionami widzów.
0
@FcPortoFan1999 No tak, ale nadal Barca musiałaby użerać się z Tebasem i sędziami z La Ligi.
2
@FcPortoFan1999 Ale Superliga miała zastąpić LM a nie Ligi krajowe.
2
@PatrychoO Ten mecz można puszczać więźniom w Guantanamo zamiast waterboardingu.
0
@SuperPatsonFCB Było wiadome, że chłop ma taki styl troglodyty, więc nie rozumiem ludzi, którzy usprawiedlwiają Raphe. Chłop dał się zrobić jak dziecko i wyleci na kilka spotkań.
15
Tyle ma do powiedzenia były prezes.
10
@Coutinho007 Czyli tyle samo ile celnych uderzeń łokciem w łeb przeciwnika.
3
Nawet przez sekundę nie byłem zdziwiony, że chłop odgwizdał rękę. Zbyt długo oglądam La Ligę. Już nabyłem naturalną odporność.
1
Jakby ktoś nie zauważył.
0
Zastanawiają się jak tu przekręcić Barce, aby nie było oczywistego wałka.
0
Czysto w piłkę.
4
Tęsknię za Adamą Traore patrząc na Abde
1
Ale ważne, że pozbyliśmy się Dembele i nie mamy już problemu na skrzydłach.
1
Abde dzisiaj partidazo. Występ godny Dembele z finału MŚ.
6
Abde będzie następcą Dembele - chłopak albo prime Ronaldinho wylosuje, albo Płachetę ze Szwecją.
0
@Peciak Wyjściowa będzie 1 za samo bycie hiszpańskim arbitrem?
4
To się nie skończy na 3 czerwonych kartkach.
2
Dembele dzisiaj kompletnie niewidoczny.
1
@Huberc1kk Tym sie różnimy od profesjonalnego pilkarza, że mozemy powyzywac na jakims forum typów, ale jego zasranym obowiazkiem jest pilnowanie sie. Niestety chlop ma psyche z faweli i tak to sie skonczylo.
4
Raphinha bawi się w MMA, Araujo w koszykówkę, obrońcy Getafe w polu karnym w piłkę ręczną. O co tu chodzi?
1
@takisobiektos Błąd kroków zrobił i sędzia przerwał grę.
1
Nasi dzisiaj totalnie odklejeni xDDDDDDDDD
2
Po czymś takim minimum kilka meczów zawieszenia bym dał. Idiota dał się podpuścić i łokciem w łeb potraktował typa. Bandyta boiskowy.