4

@gumaz W Parku Jurajskim chłopak dostał 10k woltów i przeżył.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Piękny jest ten Misselu

0

Może powiedzieć zawodnikom Realu, że to właśnie w przestrzeń pomiędzy obramowaniem trzeba strzelać, a nie obijać aluminium?

1

@Rl9k1nG Niech tylko spróbują zepsuć mi urlop na Suwalszczyźnie, to zanim zdążą pożałować, że jednak nie ruszyli na Moskwę, będą już gnić w jakimś torfowym bagnie.

5

@kolomen2 Nie wiem, nie próbowałem obierać jajek maszynką.

9

@kamiVeB Rozpoczynają rebranding, aby płynnie zmienić twittera w stronę porno.

5

@SteuerFreiMoney Safety car wyjechał na autostrade i grzeje opony?

16

@DonMatteo901 Całe szczęście, że Lechia jest w doskonałej sytuacji finansowej i może sobie pozwolić na sporą karę pieniężną za takie zachowanie.

9

@Bartula

21

@Firestone Najlepsze jest to, że o takim Kapeli czy Janoszek nikt do tej pory nie słyszał, a dzięki Stanowskiemu chłop trzepie sobie hajs na walkach mma i szerzej głosi swoje pierdoły. Janoszek teraz też zyska rozgłos i lada moment jakaś walka w klatce.

0

@Emhyr No wiadomo, że nie. Dopłacimy 20 mln.

8

@kynio302 Zniszczył gniazdo potworów za pomocą kartacza.

2

@Medium Chłop ma uderzenie palcem na P

7

@panczo Najlepsze było jak pisali, że Messi odchodzi z Barcy, a on tylko wywierał presję na Tebasie.

0

@DaPidejpi 5-10 mln nie robi im różnicy, a wkurwienie Barcelony jest bezcenne.

@Barcanajlepszyteam No PSG nie miało udziału, ale wykorzystują sytuację tak jak z Neymarem.

0

@DaPidejpi
> dogadać
> PSG

Przecież ten klub nas nienawidzi od czasów remontady i robią wszystko, aby nas pogrążyć. Neymar, Messi, Verratti, Simons. Teraz wydymać chcą nas na naszego najlepszego skrzydłowego za 25 baniek...

0

@Borry Klauzula 50 mln przy zaledwie rocznym kontrakcie jest całkiem okej, szczególnie, że chłop siedzi w szpitalu. Ale jeżeli to prawda, że 50% z tego idzie do Dembele i agenta to już jest to kompromitacja.

0

@Firestone Potężne nazwiska. Idealne na Jagiellonię Białystok, więc nie przesadzaj.

0

@LaLigaPD xDDDD


1

@AduŚ07 Chłop ma tylko rok kontraktu + ciągle siedzi w szpitalu. 50 mln euro to dobre pieniądze za Dembele.

edit. No to 25 mln euro to już trochę lipa.

2

@PatrychoO I za rok oddała za darmo + 10% od następnego transferu.

0

Ależ Dembuś i Neymarito będą wymiatać w Paryskich szpitalach.

0

Ulice Szymkentu po ważnym remisie z potężną polską drużyną.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@escarabajo Ale kto mówi o kolorach koszulek w tym meczu.

21

To nie pierwszy raz jak w Europejskich Pucharach jakaś biała drużyna ze stolicy jest faworyzowana przez sędziów.

7

@MesQueUnClub96 Może jakimś cudem by doprowadzili do remisu, gdybyś dostał czerwoną kartkę w 30'.

8

Wielka Legia godnie reprezentuje nas na arenie międzynarodowej. Dobrze, że mecz się wcześnie skończy, bo Kazachowie jutro muszą rano wstać owce wypasać.

7

@BorzyKrzys To jeden z tych co włączyli internet a wyłączyli myślenie. Czy jakoś tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?