Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@gumaz W Parku Jurajskim chłopak dostał 10k woltów i przeżył.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Piękny jest ten Misselu
0
Może powiedzieć zawodnikom Realu, że to właśnie w przestrzeń pomiędzy obramowaniem trzeba strzelać, a nie obijać aluminium?
1
@Rl9k1nG Niech tylko spróbują zepsuć mi urlop na Suwalszczyźnie, to zanim zdążą pożałować, że jednak nie ruszyli na Moskwę, będą już gnić w jakimś torfowym bagnie.
5
@kolomen2 Nie wiem, nie próbowałem obierać jajek maszynką.
9
@kamiVeB Rozpoczynają rebranding, aby płynnie zmienić twittera w stronę porno.
5
@SteuerFreiMoney Safety car wyjechał na autostrade i grzeje opony?
16
@DonMatteo901 Całe szczęście, że Lechia jest w doskonałej sytuacji finansowej i może sobie pozwolić na sporą karę pieniężną za takie zachowanie.
9
@Bartula
21
@Firestone Najlepsze jest to, że o takim Kapeli czy Janoszek nikt do tej pory nie słyszał, a dzięki Stanowskiemu chłop trzepie sobie hajs na walkach mma i szerzej głosi swoje pierdoły. Janoszek teraz też zyska rozgłos i lada moment jakaś walka w klatce.
0
@Emhyr No wiadomo, że nie. Dopłacimy 20 mln.
8
@kynio302 Zniszczył gniazdo potworów za pomocą kartacza.
2
@Medium Chłop ma uderzenie palcem na P
7
@panczo Najlepsze było jak pisali, że Messi odchodzi z Barcy, a on tylko wywierał presję na Tebasie.
0
@DaPidejpi 5-10 mln nie robi im różnicy, a wkurwienie Barcelony jest bezcenne.
@Barcanajlepszyteam No PSG nie miało udziału, ale wykorzystują sytuację tak jak z Neymarem.
0
@DaPidejpi
> dogadać
> PSG
Przecież ten klub nas nienawidzi od czasów remontady i robią wszystko, aby nas pogrążyć. Neymar, Messi, Verratti, Simons. Teraz wydymać chcą nas na naszego najlepszego skrzydłowego za 25 baniek...
0
@Borry Klauzula 50 mln przy zaledwie rocznym kontrakcie jest całkiem okej, szczególnie, że chłop siedzi w szpitalu. Ale jeżeli to prawda, że 50% z tego idzie do Dembele i agenta to już jest to kompromitacja.
0
@Firestone Potężne nazwiska. Idealne na Jagiellonię Białystok, więc nie przesadzaj.
0
@LaLigaPD xDDDD
1
@AduŚ07 Chłop ma tylko rok kontraktu + ciągle siedzi w szpitalu. 50 mln euro to dobre pieniądze za Dembele.
edit. No to 25 mln euro to już trochę lipa.
2
@PatrychoO I za rok oddała za darmo + 10% od następnego transferu.
0
Ależ Dembuś i Neymarito będą wymiatać w Paryskich szpitalach.
0
Ulice Szymkentu po ważnym remisie z potężną polską drużyną.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@escarabajo Ale kto mówi o kolorach koszulek w tym meczu.
21
To nie pierwszy raz jak w Europejskich Pucharach jakaś biała drużyna ze stolicy jest faworyzowana przez sędziów.
7
@MesQueUnClub96 Może jakimś cudem by doprowadzili do remisu, gdybyś dostał czerwoną kartkę w 30'.
8
Wielka Legia godnie reprezentuje nas na arenie międzynarodowej. Dobrze, że mecz się wcześnie skończy, bo Kazachowie jutro muszą rano wstać owce wypasać.
7
@BorzyKrzys To jeden z tych co włączyli internet a wyłączyli myślenie. Czy jakoś tak.