Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@HighestInTheRoom To akurat poplecznicy Voldemorta.
7
@Kluivert_P Orzeł na tle flagi tęczowiej nie znieważa symbolu państwowego. Zanim zaczniesz rzucać artykułami poczytaj orzecznictwo, wypowiedzi prawników i stanowiska prokuratury.
2
@Tasde No, nie polecam akurat kupowania na steamie. Strasznie walą gracza na pieniądze.
https://zapodaj.net/plik-f6kgy7qT8T
7
Przyszli faceci w czarnych garniturach i go zgarnęli. Chłop już dawno zawinięty w dywan.
0
@cules100pro A wczoraj w nocy mówiłeś co innego.
23
@arasz1819 Dobrze, że z Pele wszystko okej.
2
@AFA90 40 letnią Whiskey z roku 2023, a jeżeli to nie danie, to steak'a z rostbefu wołowego w marynacie z 40 letnią Whiskey z 2023 roku.
3
@tadzik447 Nawzajem nadzieją się na pal.
8
@Sysia11 Albo takim Glazerom lub szejkowi z PSG.
9
@Joe_Pesci Mógł dokleić więcej:
"Polska Ludowa - droga do socjalizmu"
"Partia i Rząd - zaufaj i pracuj"
"Budujemy socjalizm, budujemy nowoczesne państwo"
"Pracująca młodzież - przyszłość Ojczyzny"
"Patriotyzm - umiłowanie Ojczyzny, lojalność wobec partii"
"Jedność - siła narodu"
"Władza ludowa - władza robotnicza i chłopska"
"Komunizm - cel historii"
"Razem z partią - do zwycięstwa socjalizmu".
1
@notrac Śledzia można tam kupić i czarne to jego teść, to takie robi, że to lepsze niż szynka
0
@Chucky Wojna na Północy
8
Będąc kibicem Barcelony niewiele mnie może już zaskoczyć. Nie zdziwię się nawet jak Gundogan zapomni jak się gra w piłkę, a Perejo będzie grał jak Ronaldinho w prime.
5
@Jakchcesz No ja mam podobnie z EU4. Nie wiem co ludzie w tej grze widzą. Szybko się nudzi.
https://zapodaj.net/plik-DPgZs0baAR
2
@Kgorecki2500 Hymn Rosji, a wcześniej ZSRR w oryginale był hymnem Partii Bolszewików, skomponowanym przez Aleksandrowa.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Hymn_Partii_Bolszewików
52
W sumie śmiechłem xD
4
Już w XVI wieku Machiavelli pisał, że nie można ufać najemnikom.
"Innym rodzajem bezużytecznych wojsk są wojska posiłkowe, to znaczy, gdy wzywa się możnego [księcia], aby swym orężem przyszedł ci z pomocą i obroną... Takie wojsko może być nawet samo przez się pożyteczne i dobre, lecz jest zawsze niebezpieczne dla tego, który je przyzywa, gdyż jeżeli ono poniesie klęskę - ty przegrasz, jeżeli ono zwycięży - ty staniesz się jego niewolnikiem."
https://x.com/BA_Friedman/status/1672317888856727574
10
@MESSIah16 Wsiadając po pijaku za kółko jesteś świadomy tego co robisz. Od razu to powinno być traktowane jako usiłowanie zabójstwa.
1
@barcanawieki Jakby już obalili Putina, to takiego Prigożyna też pogonią szybko. Chociaż jego pewnie też ktoś opłaca.
9
@barcanawieki Ale, że 3 dniowa operacja specjalna w Kijowie zakończy się walkami o Stalingrad, to jestem zaskoczony.
13
Jakby co to jestem ekspertem od taktyki wojennej, buntów i przewrotów zbrojnych. Chętnie udzielę wszystkim zainteresowanym porad w tym zakresie. Niżej zamieszam swoje osiągnięcia, które świadczą o moim wyspecjalizowaniu w danej dziedzinie.
https://zapodaj.net/plik-ZvJBh5Gb6T
9
@Kamiloza91 Ja czekam już kilka lat, ale to może dlatego, że nic nie wygrałem.
10
@Comentateiro I tak dzieci wychowują głównie pary jednopłciowe - babcia i mama.
3
@wasacz Gdzie wady?
2
@Kondziubarca Więc Brzęczek gdy był trenerem kazał grać tylko lagę na Lewego, aby ciągle brał ciężar na swoje barki. xD
49
@KamQiX Byłem tu przed gorącymi. I będę głosował na Piłsudskiego.
0
@wromario83 Czyli mówisz, że mamy zagłosować na prace Twoich dzieci, zamiast podjąć subiektywny wybór i ocenić według nas najlepsze pracę?
Podoba mi się to, zagłosuję tak jak mówisz.
0
@pete Gundogan, prawdziwy Cule, a nie ten najemnik Messi. Takie są factos.
2
@MesQueUnClub96 Factos. Widać, kto naprawdę ma Barcelonę w sercu.
3
@gumaz Oskarżenie z kodeksu karnego o usiłowanie zabójstwa.