9

@HighestInTheRoom To akurat poplecznicy Voldemorta.

7

@Kluivert_P Orzeł na tle flagi tęczowiej nie znieważa symbolu państwowego. Zanim zaczniesz rzucać artykułami poczytaj orzecznictwo, wypowiedzi prawników i stanowiska prokuratury.

2

@Tasde No, nie polecam akurat kupowania na steamie. Strasznie walą gracza na pieniądze.
https://zapodaj.net/plik-f6kgy7qT8T

7

Przyszli faceci w czarnych garniturach i go zgarnęli. Chłop już dawno zawinięty w dywan.

0

@cules100pro A wczoraj w nocy mówiłeś co innego.

23

@arasz1819 Dobrze, że z Pele wszystko okej.

2

@AFA90 40 letnią Whiskey z roku 2023, a jeżeli to nie danie, to steak'a z rostbefu wołowego w marynacie z 40 letnią Whiskey z 2023 roku.

3

@tadzik447 Nawzajem nadzieją się na pal.

8

@Sysia11 Albo takim Glazerom lub szejkowi z PSG.

9

@Joe_Pesci Mógł dokleić więcej:

"Polska Ludowa - droga do socjalizmu"
"Partia i Rząd - zaufaj i pracuj"
"Budujemy socjalizm, budujemy nowoczesne państwo"
"Pracująca młodzież - przyszłość Ojczyzny"
"Patriotyzm - umiłowanie Ojczyzny, lojalność wobec partii"
"Jedność - siła narodu"
"Władza ludowa - władza robotnicza i chłopska"
"Komunizm - cel historii"
"Razem z partią - do zwycięstwa socjalizmu".

1

@notrac Śledzia można tam kupić i czarne to jego teść, to takie robi, że to lepsze niż szynka

0

@Chucky Wojna na Północy

8

Będąc kibicem Barcelony niewiele mnie może już zaskoczyć. Nie zdziwię się nawet jak Gundogan zapomni jak się gra w piłkę, a Perejo będzie grał jak Ronaldinho w prime.

5

@Jakchcesz No ja mam podobnie z EU4. Nie wiem co ludzie w tej grze widzą. Szybko się nudzi.

https://zapodaj.net/plik-DPgZs0baAR

2

@Kgorecki2500 Hymn Rosji, a wcześniej ZSRR w oryginale był hymnem Partii Bolszewików, skomponowanym przez Aleksandrowa.



https://pl.wikipedia.org/wiki/Hymn_Partii_Bolszewików

52

W sumie śmiechłem xD


4

Już w XVI wieku Machiavelli pisał, że nie można ufać najemnikom.

"Innym rodzajem bezużytecznych wojsk są wojska posiłkowe, to znaczy, gdy wzywa się możnego [księcia], aby swym orężem przyszedł ci z pomocą i obroną... Takie wojsko może być nawet samo przez się pożyteczne i dobre, lecz jest zawsze niebezpieczne dla tego, który je przyzywa, gdyż jeżeli ono poniesie klęskę - ty przegrasz, jeżeli ono zwycięży - ty staniesz się jego niewolnikiem."

https://x.com/BA_Friedman/status/1672317888856727574

10

@MESSIah16 Wsiadając po pijaku za kółko jesteś świadomy tego co robisz. Od razu to powinno być traktowane jako usiłowanie zabójstwa.

1

@barcanawieki Jakby już obalili Putina, to takiego Prigożyna też pogonią szybko. Chociaż jego pewnie też ktoś opłaca.

9

@barcanawieki Ale, że 3 dniowa operacja specjalna w Kijowie zakończy się walkami o Stalingrad, to jestem zaskoczony.

13

Jakby co to jestem ekspertem od taktyki wojennej, buntów i przewrotów zbrojnych. Chętnie udzielę wszystkim zainteresowanym porad w tym zakresie. Niżej zamieszam swoje osiągnięcia, które świadczą o moim wyspecjalizowaniu w danej dziedzinie.

https://zapodaj.net/plik-ZvJBh5Gb6T

9

@Kamiloza91 Ja czekam już kilka lat, ale to może dlatego, że nic nie wygrałem.

10

@Comentateiro I tak dzieci wychowują głównie pary jednopłciowe - babcia i mama.

3

@wasacz Gdzie wady?

2

@Kondziubarca Więc Brzęczek gdy był trenerem kazał grać tylko lagę na Lewego, aby ciągle brał ciężar na swoje barki. xD

49

@KamQiX Byłem tu przed gorącymi. I będę głosował na Piłsudskiego.

0

@wromario83 Czyli mówisz, że mamy zagłosować na prace Twoich dzieci, zamiast podjąć subiektywny wybór i ocenić według nas najlepsze pracę?

Podoba mi się to, zagłosuję tak jak mówisz.

0

@pete Gundogan, prawdziwy Cule, a nie ten najemnik Messi. Takie są factos.

2

@MesQueUnClub96 Factos. Widać, kto naprawdę ma Barcelonę w sercu.

3

@gumaz Oskarżenie z kodeksu karnego o usiłowanie zabójstwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?