Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Rasiści rządzą La Liga. Gdyby Vini nie był Czarnoskóry to by nie anulowali mu kary. Jawna dyskryminacja białych, latynoskich i azjatyckich piłkarzy. #NOTORACISM
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ważne, żeby Getafe i Espanyol spadły. Vamos Valladolid ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Obronione strzały Christensena
Masip 1:0 MATS
1
Już wiemy czemu Torre nie grał. Bo jest zbyt dobry.
2
@MesQueUnClub96 Dodi w punkt.
2
Mówice co chcecie, ale dzięki tym 3 punkom dla Valladolid, Getafe i Espanyol są bliskie awansu do Segunda. Wszystko zaplanowane.
3
My po prostu nie chcemy, aby Valladolid spadło.
2
@Mroziu Udowodnij
5
@PatrykBarca xD
0
@marcin62 Eee tam Roberto. Potężny Serdzinio Dest wróci.
0
@Barwindg Vinicius Junior
43
@aleksandrowielki Zlikwidujmy Real Madryt to nie będzie antimadridismo.
1
@The Nameless Dawno nie widziałem tak mądrego wpisu na La Rambli.
2
@insp1re Taki z Ciebie rasista jak z Czarnych pożytek.
1
@Damian11 Ja w tym roku w wakacje będę na Górze Sohan, Pustyni Yongbi i Dolinie Seungryong
11
@Deviler Ale w tym roku to już na pewno.
15
@MESSIah16 A ja takimi zespołami gardzę.
1
Dobrze, że rosyjskim kibicom oddzielnie nie dziękowali.
14
Roberik, zrób sędziemu Fede Valverde po meczu.
17
Już wiemy dlaczego Pablo Torre nie gra u Xaviego - bo jest dobry.
1
Co ten Lewandowski, może jeszcze na gwarancje go można oddać? Albo rękojmie?
0
@Azi Mogli dać 50%. Albo strzeli albo nie
7
Ależ bramka Imaza z połowy boiska.
2
@Vhaeraun opera gx na obu urzadzeniach
2
@VegetaPolska Mourinho w prime to TOP TOPÓW. Może nawet lepszy od Guardioli, bo nie miał Messiego, Iniesty, Xaviego, Pique, Busquetsa, a kroił wszystkich w Europie. No i nie miał nieograniczonego napływu petrodolarów.
0
@MesQueUnClub_87 "że tylko Bóg może mnie sądzić bo jeśli istnieje to tylko on jest idealny"
Jeżeli byłby idealny to nie byłoby trzęsień ziemi w których giną dziesiątki tysięcy osób, w tym kobiet i dzieci. A jeżeli istnieje i pozwala, żeby małe dzieci ginęły w katastrofach, to znaczy, że nie jest wszechmogący i idealny, a po prostu jest zwykłym sadystą.
5
2:0 to niebezpieczny wynik.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika