22

Rasiści rządzą La Liga. Gdyby Vini nie był Czarnoskóry to by nie anulowali mu kary. Jawna dyskryminacja białych, latynoskich i azjatyckich piłkarzy. #NOTORACISM

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ważne, żeby Getafe i Espanyol spadły. Vamos Valladolid ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Obronione strzały Christensena

Masip 1:0 MATS

1

Już wiemy czemu Torre nie grał. Bo jest zbyt dobry.

2

@MesQueUnClub96 Dodi w punkt.

2

Mówice co chcecie, ale dzięki tym 3 punkom dla Valladolid, Getafe i Espanyol są bliskie awansu do Segunda. Wszystko zaplanowane.

3

My po prostu nie chcemy, aby Valladolid spadło.

2

@Mroziu Udowodnij

5

0

@marcin62 Eee tam Roberto. Potężny Serdzinio Dest wróci.

0

@Barwindg Vinicius Junior

43

@aleksandrowielki Zlikwidujmy Real Madryt to nie będzie antimadridismo.

1

@The Nameless Dawno nie widziałem tak mądrego wpisu na La Rambli.

2

@insp1re Taki z Ciebie rasista jak z Czarnych pożytek.

1

@Damian11 Ja w tym roku w wakacje będę na Górze Sohan, Pustyni Yongbi i Dolinie Seungryong

11

@Deviler Ale w tym roku to już na pewno.

15

@MESSIah16 A ja takimi zespołami gardzę.

1

Dobrze, że rosyjskim kibicom oddzielnie nie dziękowali.

14

Roberik, zrób sędziemu Fede Valverde po meczu.

17

Już wiemy dlaczego Pablo Torre nie gra u Xaviego - bo jest dobry.

1

Co ten Lewandowski, może jeszcze na gwarancje go można oddać? Albo rękojmie?

0

@Azi Mogli dać 50%. Albo strzeli albo nie

7

Ależ bramka Imaza z połowy boiska.

2

@Vhaeraun opera gx na obu urzadzeniach

2

@VegetaPolska Mourinho w prime to TOP TOPÓW. Może nawet lepszy od Guardioli, bo nie miał Messiego, Iniesty, Xaviego, Pique, Busquetsa, a kroił wszystkich w Europie. No i nie miał nieograniczonego napływu petrodolarów.

0

@MesQueUnClub_87 "że tylko Bóg może mnie sądzić bo jeśli istnieje to tylko on jest idealny"

Jeżeli byłby idealny to nie byłoby trzęsień ziemi w których giną dziesiątki tysięcy osób, w tym kobiet i dzieci. A jeżeli istnieje i pozwala, żeby małe dzieci ginęły w katastrofach, to znaczy, że nie jest wszechmogący i idealny, a po prostu jest zwykłym sadystą.

5

2:0 to niebezpieczny wynik.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?