0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

@osa91 Obejrzyj całe nagranie i zobacz co ten człowiek robi na tym motorze. To nadaje się do odebrania uprawnień. Jazda na jednym kole, spoglądanie na chat ze streamia w telefonie, przekroczenie w terenie zabudowanym, brak przepuszczenia pieszych na pasach. A to tylko 15 sekund klipu.

6

@Tomo1989 Dokładnie, po to masz ograniczenia prędkości i skodyfikowaną zasadę ograniczonego zaufania.

Nie wiem ile można w tym miejscu jechać, ale na pewno nie więcej niż 70, pewnie nawet 50km/h. Motocykl jedzie dużo szybciej niż 50km/h. Poza tym widać wchodzących na przejście pieszych, więc 1500 zł mandatu jak najbardziej dla motocyklisty. Gdyby przestrzegał przepisów tak jak mówisz, to przepuściłby pieszych i samochód by przejechał.

Poza tym, widać na poniższym dłuższym shocie, że chłop nie powinien w ogóle poruszać się po drogach, bo całkowicie ignoruje przepisy ruchu drogowego. Mam nadzieję, że sprawa trafi do sądu i odebrane zostaną mu uprawnienia.


9

@Kamilos84 Ale teraz to już na pewno wróci. Aż bym poczytał jakąś Odę do Brazylijskiego Księcia.

0

@HypeR Czarna Pantera to dzieło sztuki xDDD

Chyba, że sztuki współczesnej. To prawda, bo obecne standardy sięgnęły dna.

17

@tomek8756 Liczniki kręcone jak w 20 letnim passacie.

0

@BloodCreekk To świadczy tylko o inteligencji powołującego się. Nikt ci też nie zabroni powołać się na artykuł w Bravo, ale po prostu świadczy to o danej osobie.

4

@GeneralXavi Tu są ludzie, którzy oglądają rzutki albo snookera, więc nie przesadzałbym z tą nudą w hokeju na lodzie.

16

@ChampagneMex 19 letnia osoba powołuje się na film ekipy na youtubie... Dorosły człowiek...

3

@DonMatteo901 Bóg powiedział, że pozwoli Argentynie i Napoli coś wygrać w zamian za to, że Diego przestanie rozprowadzać koks w niebie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FcPortoFan1999 Pewnie nie tylko on. Połowa składu odejdzie po awansie do 1 ligi.

3

@Albatros Czarne z białym znaczkiem.

1

@tomek8756 Polecam ustawić sobie budzik na 30 minut przed końcem czasu, żeby przypadkiem nie zapomnieć o napisaniu rozprawki.

0

10

@bari_94 Oczywiście, że tak. Nawet Neymar grający na kacu po urodzinach siostry sklei lepsze liczby niż wszyscy nasi skrzydłowi razem wzięci.

0

@Cotutajsiedzieje W sumie cała ta trójka mogłaby przyjść do Barcy.

10

@Tomo1989 Każdemu pijanemu za kierownicą od razu stawiać zarzut usiłowania zabójstwa i problem rozwiązany.

0

@kamilekXdisney Najlepiej jak Milan klepnie city w finale. Ależ to byłby kapitalny scenariusz.

4

@icon3520 To jest inne życie, którego zwykły, szary człowiek nigdy nie zrozumie.

0

No to jutro Kotletico wyprzedza Real.

0

@PatrychoO Typowy polski wojenny gniot.

4

No nic, trzeba będzie przerzucić się na kibicowanie Realowi.

1

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ten mecz coraz bardziej przypomina finał PP.

11

@Salchent Jest więc szansa, że zmiażdżymy ich 1:0 po golu w 80 minucie.

4

@Comfortable_ Ogladałem ostatnio jakiś finał LM gdzie grała czerwona drużyna przeciwko białej. Czerwona cisnęła a i tak biała po farfoclu wygrała.

5

@gumaz Chłop uderzył pierwszy i zaczął spier...ć? xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?