Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
@osa91 Obejrzyj całe nagranie i zobacz co ten człowiek robi na tym motorze. To nadaje się do odebrania uprawnień. Jazda na jednym kole, spoglądanie na chat ze streamia w telefonie, przekroczenie w terenie zabudowanym, brak przepuszczenia pieszych na pasach. A to tylko 15 sekund klipu.
6
@Tomo1989 Dokładnie, po to masz ograniczenia prędkości i skodyfikowaną zasadę ograniczonego zaufania.
Nie wiem ile można w tym miejscu jechać, ale na pewno nie więcej niż 70, pewnie nawet 50km/h. Motocykl jedzie dużo szybciej niż 50km/h. Poza tym widać wchodzących na przejście pieszych, więc 1500 zł mandatu jak najbardziej dla motocyklisty. Gdyby przestrzegał przepisów tak jak mówisz, to przepuściłby pieszych i samochód by przejechał.
Poza tym, widać na poniższym dłuższym shocie, że chłop nie powinien w ogóle poruszać się po drogach, bo całkowicie ignoruje przepisy ruchu drogowego. Mam nadzieję, że sprawa trafi do sądu i odebrane zostaną mu uprawnienia.
9
@Kamilos84 Ale teraz to już na pewno wróci. Aż bym poczytał jakąś Odę do Brazylijskiego Księcia.
0
@HypeR Czarna Pantera to dzieło sztuki xDDD
Chyba, że sztuki współczesnej. To prawda, bo obecne standardy sięgnęły dna.
17
@tomek8756 Liczniki kręcone jak w 20 letnim passacie.
0
@BloodCreekk To świadczy tylko o inteligencji powołującego się. Nikt ci też nie zabroni powołać się na artykuł w Bravo, ale po prostu świadczy to o danej osobie.
4
@GeneralXavi Tu są ludzie, którzy oglądają rzutki albo snookera, więc nie przesadzałbym z tą nudą w hokeju na lodzie.
16
@ChampagneMex 19 letnia osoba powołuje się na film ekipy na youtubie... Dorosły człowiek...
3
@DonMatteo901 Bóg powiedział, że pozwoli Argentynie i Napoli coś wygrać w zamian za to, że Diego przestanie rozprowadzać koks w niebie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FcPortoFan1999 Pewnie nie tylko on. Połowa składu odejdzie po awansie do 1 ligi.
3
@Albatros Czarne z białym znaczkiem.
1
@tomek8756 Polecam ustawić sobie budzik na 30 minut przed końcem czasu, żeby przypadkiem nie zapomnieć o napisaniu rozprawki.
0
@ParlesCuyol5 woda
10
@bari_94 Oczywiście, że tak. Nawet Neymar grający na kacu po urodzinach siostry sklei lepsze liczby niż wszyscy nasi skrzydłowi razem wzięci.
0
@Cotutajsiedzieje W sumie cała ta trójka mogłaby przyjść do Barcy.
10
@Tomo1989 Każdemu pijanemu za kierownicą od razu stawiać zarzut usiłowania zabójstwa i problem rozwiązany.
4
@Firestone https://i.kym-cdn.com/entries/icons/mobile/000/032/691/Oof_Stones_Banner.jpg
0
@kamilekXdisney Najlepiej jak Milan klepnie city w finale. Ależ to byłby kapitalny scenariusz.
4
@icon3520 To jest inne życie, którego zwykły, szary człowiek nigdy nie zrozumie.
0
No to jutro Kotletico wyprzedza Real.
0
@PatrychoO Typowy polski wojenny gniot.
4
No nic, trzeba będzie przerzucić się na kibicowanie Realowi.
1
Ależ doskonale znam potencjał Barcelony.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13071058#comment-13071062
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ten mecz coraz bardziej przypomina finał PP.
11
@Salchent Jest więc szansa, że zmiażdżymy ich 1:0 po golu w 80 minucie.
4
@Comfortable_ Ogladałem ostatnio jakiś finał LM gdzie grała czerwona drużyna przeciwko białej. Czerwona cisnęła a i tak biała po farfoclu wygrała.
5
@gumaz Chłop uderzył pierwszy i zaczął spier...ć? xDDD