3

To był mecz dla wybitnych koneserów.

0

Mecz dla koneserów

1

Co ten Stuani tutaj odwalił... Łokciem prosto w głowę i tylko żółta kartka...

0

Chłop pijany, widział bramkę 2 metry w prawo xD

9

@GdefnyMU Dobrze, że od razu do obozu nie chciał go wysłać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Lechia będzie miała najpiękniejszy stadion w I lidze.

8

@P33ck Nie ma przypadków, są tylko znaki

49

@Trojanek23 Za to Ty pokazałeś jak oświecony jesteś, bo myślisz, że bez alkoholu nie można się dobrze bawić i przeżyć ciekawych chwil xD

2

@Dertinho No nie bałdzo.

4

@BartqRKO Chłop chciał wyprowadzić z równowagi Valverde tylko w jednym spotkaniu, pewnie łącznie pogadali minutę, a Ty porównujesz to do prześladowania w szkole gdzie dzień w dzień przez kilka godzin musisz z jakimś debilem wytrzymywać. Faktycznie adekwatne.

0

@DonMatteo901 Oby dwie drużyny odpadły.

0

@kostek579 Profilaktycznie i tak bym skasował real.

4

Byłaby wielka szkoda jakby Kotletico przegoniło Real w lidze...

2

Mbappe nawalony, widział bramkę 5 metrów nad ziemią.

1

Real płaci rachunek za Barcelonę.

13

Messi do Ramosa, który strzela główką xD Toż to brzmi jak jakieś inne uniwersum xD

3

@papryk13 Oby Ci Real zawsze zamykał kupony.

4

@Krzysztof1987 I dalej grajmy bez skrzydłowych. Od 2015 nie mamy skrzydeł i widać jak nam idzie.

13

@erix10 W piątek to najlepiej wchodzi baranina z sosem mieszanym w cienkim cieście.

1

@Kuba_1 Dani Quintana, konkretnie ta bramka.


0

@Zawsze_Wierny Dajcie spokój z tym Gavim na skrzydle.

0

@Janas11224 Przed 1/8 sami się wykluczymy.

0

@supraomnes1 Jak oni w tej ogórkowej lidze ledwo się łapią do pucharów xD

0

Po tym meczu należy zaorać Camp Nou. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Mns21 Klątwę rzuciłeś, jak ci nie wstyd. Ale gratulacje, przynajmniej łzy w banknoty wytrzesz :D

3

Przypominam, że w lidze nadal -12 w Madrycie, a poza tym Real robi herbatę z wody po pierogach.

4

3 minuty to Vinicius schodził xD

1

Z Realu najbardziej lubie Tchouameniego. Do końca życia będę pamiętał jak zaatakował bandy reklamowe z 11 metra w finale mundialu.

2

Niech chociaż ktoś poddymi Viniciusa to może za czerwoną nie zagra w finale

1

Jakby Guardiola miał w sercu Barcelonę, to nigdy by nie sprzedał nam Garcii i Ferrana. Factos.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?