Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To był mecz dla wybitnych koneserów.
0
Mecz dla koneserów
1
Co ten Stuani tutaj odwalił... Łokciem prosto w głowę i tylko żółta kartka...
0
Chłop pijany, widział bramkę 2 metry w prawo xD
9
@GdefnyMU Dobrze, że od razu do obozu nie chciał go wysłać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Lechia będzie miała najpiękniejszy stadion w I lidze.
8
@P33ck Nie ma przypadków, są tylko znaki
49
@Trojanek23 Za to Ty pokazałeś jak oświecony jesteś, bo myślisz, że bez alkoholu nie można się dobrze bawić i przeżyć ciekawych chwil xD
2
@Dertinho No nie bałdzo.
4
@BartqRKO Chłop chciał wyprowadzić z równowagi Valverde tylko w jednym spotkaniu, pewnie łącznie pogadali minutę, a Ty porównujesz to do prześladowania w szkole gdzie dzień w dzień przez kilka godzin musisz z jakimś debilem wytrzymywać. Faktycznie adekwatne.
0
@DonMatteo901 Oby dwie drużyny odpadły.
0
@kostek579 Profilaktycznie i tak bym skasował real.
4
Byłaby wielka szkoda jakby Kotletico przegoniło Real w lidze...
2
Mbappe nawalony, widział bramkę 5 metrów nad ziemią.
1
Real płaci rachunek za Barcelonę.
13
Messi do Ramosa, który strzela główką xD Toż to brzmi jak jakieś inne uniwersum xD
3
@papryk13 Oby Ci Real zawsze zamykał kupony.
4
@Krzysztof1987 I dalej grajmy bez skrzydłowych. Od 2015 nie mamy skrzydeł i widać jak nam idzie.
13
@erix10 W piątek to najlepiej wchodzi baranina z sosem mieszanym w cienkim cieście.
1
@Kuba_1 Dani Quintana, konkretnie ta bramka.
0
@Zawsze_Wierny Dajcie spokój z tym Gavim na skrzydle.
0
@Janas11224 Przed 1/8 sami się wykluczymy.
0
@supraomnes1 Jak oni w tej ogórkowej lidze ledwo się łapią do pucharów xD
0
Po tym meczu należy zaorać Camp Nou. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Mns21 Klątwę rzuciłeś, jak ci nie wstyd. Ale gratulacje, przynajmniej łzy w banknoty wytrzesz :D
3
Przypominam, że w lidze nadal -12 w Madrycie, a poza tym Real robi herbatę z wody po pierogach.
4
3 minuty to Vinicius schodził xD
1
Z Realu najbardziej lubie Tchouameniego. Do końca życia będę pamiętał jak zaatakował bandy reklamowe z 11 metra w finale mundialu.
2
Niech chociaż ktoś poddymi Viniciusa to może za czerwoną nie zagra w finale
1
Jakby Guardiola miał w sercu Barcelonę, to nigdy by nie sprzedał nam Garcii i Ferrana. Factos.