8

Może Chelsea ma akurat wolne 100 mln euro na Fatiego?

1

Ile mu brakuje do przebicia liczby bramek Messiego w Barcelonie?

1

No i zamyka mordy, kontrakt do 2030 przyklepany

1

Ależ pech chłopaka... Mógł strzelić gola Barcelonie a zahaczył się sam i uszkodził mięsień. Szkoda kontuzji, a Barca powinna się obudzić.

0

Jakoś lubie Elche. Mogliby zostać w La Lidze a taki Real Madryt mógłby spaść zamiast nich.

0

@FcPortoFan1999 Czyli dzisiaj cała Polska poza Warszawą kibicuje Rakowowi?

7

@michal26 Akurat rynek mieszkaniowy jest bardziej skomplikowany niż kupno telewizora, bo jak ci się nie podoba Sony to weźmiesz LG, a jak nie to Samsung. W przypadku nieruchomości sprawa jest zupełnie inna. Szczególnie widać to po popycie i podaży. Może się okazać, że ludzie godzą się na patodeweloperkę, bo nie stać ich na normalne osiedle, może po prostu przedkładają lokalizcję ponad zdrowie. A może po prostu ludzie nie są świadomi czym grozi wdychanie spalin.

Życie nie jest czarno-białe i zasada "nie pasuje to nie kupuj" nie sprawdzi się w każdej sytuacji.

4

@michal26 Przecież nawet na filmie jest powiedziane, że mieszkaniec nie chciałby mieć auta pod oknem. Przepis był wprowadzony po to, aby ludzie nie wdychali spalin, a jak ktoś lubi, jak mu spaliny lecą w lato do domu to cóż, niektórzy palą papierosy, niektórzy przyzwalają na to, że sąsiad pali śmieciami w piecu. Różni są ludzie.

9

@michal26 Nie, po prostu ustawodawca wprowadził taki przepis po to, aby wybudować 1-2 miejsca dla inwalidów w razie potrzeby, aby Ci mieli bliżej do domu. Czuję się jakbym tłumaczył dziecku oczywistości. Wykładnia systemowa oraz celowościowa tych przepisów jest oczywista, a to co zrobił deweloper to patologiczne wykorzystanie luki w prawie.

@Aragorn33 Dziwnie się czuję tłumacząc takie rzeczy.

14

@sokot Jakiego dobra ogółu xD Mieszkańcy parkując rurą wydechową 5 metrów od okna szkodzą sami sobie. I te przepisy zostały po to wprowadzone, aby deweloper unikał sytuacji w której samochód emituje spaliny wprost w czyjeś okno. Widzę jednak, że tutaj fanatyzm bierze górę i wchodzą jakieś dziwne teorie o zielonym świecie i religiach UE.

@michal26 Przecież dosłownie na filmie widać, że parking jest dosłownie kilka metrów od ogródka/okien mieszkania. Uwielbiam gdy budzę się w letni, ciepły poranek, otwieram okno, a tam 15 letni diesel bez filtrów stoi rurą wydechową 5 metrów od mojego okna. Współczuję ludziom, którzy nie dostrzegają tego i jeszcze bronią dewelopera.

7

@sokot Co ma zielony świat do wdychania spalin z samochodu zaparkowanego kilka metrów od okna? Może zanegujesz szkodliwy wpływ spalin we wdychanym powietrzu?

21

@michal26 Ludzie cieszą się, że obchodzą przepisy, które de facto zostały po to wprowadzone, aby nie musieli wdychać spalin z samochodu parkującego 2 metry od ich okna. Głupota ludzka jednak nie zna granic.

1

@Cotutajsiedzieje 1000 zł za 12 miesięcy w McFit. Oczywiście płatność co miesiąc.

10

@Michael24 Z drugiej strony lepiej jak takie rzeczy pisze córka niż syn.

4

@TR3YWAY Jak już kupiłeś to sam się przekonaj, a nie pytasz po zakupie :D

@Medium W teorii wszystko da się zjeść, ale niektóre rzeczy tylko raz.

8

@Firestone No masz Mentzena, czyli prawnika. Masz Bosaka żyjącego od zawsze na koszt państwa - czyli prawdziwego biznesmana. No i nie zgodzę się, że programiści to elita, bo sam Korwin stwierdził, że są oni coraz głupsi. https://zapodaj.net/c4527525b158e.png.html

2

@MesQueUnClub_87 Kupujesz drogie, prywatne ubezpieczenie zdrowotne albo jak cię nie stać na ubezpieczenie to po operacji przychodzi rachunek o równowartości nowego mercedesa.

7

@Medium Ja też, nawet na własny nie przyjdę. Siłą mnie będą musieli przywlec.

19

@Faro Oczywiście, że Mbappe. Każda inna decyzja świadczy o tym, że ktoś kieruje się emocjami a nie rozumem.

1

@Explode Co Ty powiesz? Kurczę, a chciałem zabłysnąć sarkazmem :(

0

@pluszek Proste. Wyjmujesz baterie, niesiesz do domu, ładujesz i później znowu wkładasz do auta. Nie widzę problemu.

12

@Munio Windows Defender

2

@Maciek_FCB_23341 Gucci, Armani, Prada. Najlepiej od śniadego na bazarze.

2

@marcin62 Ten moment kiedy bierzesz ślub a urzędnik wyskakuje z pytaniem - "Planują się państwo rozejść czy nie, bo nie wiem czy mam zaznaczyć rubrykę ślub rozerwalny czy nierozerwalny."

7

@4drian0 Ostatnio kibole Miedzi Legnica wparowali do szatni, zrobili zadyme i powiedzieli kto ma grać a kto nie. Liczy się?

1

@Pedri16Future Prawdziwe

25

@Kgorecki2500 Ma tu nawet konto.

@Tomek_Cwiakala

4

@Gwyn Może w tym, że wstawia dwa razy ten sam link.

5

@marcin62 W mBanku chciałem dokonać dużego przelewu, zadzwonił do mnie chłop, zadał kilka pytań np. czy mam inne rachunki w mBanku i jakieś tam inne pierdoły. Odpowiedziałem raczej pewnie, bez zawahania na wszystkie pytania. Rozmowa trwała 30 min, a na koniec chłop powiedział, że nie może potwierdzić mojej tożsamości i też zablokowali mi konto. Musiałem jechać do oddziału, a na miejscu spędziłem kolejną godzinę. :D

12

@MarcelNJ11 Widzę potencjał w tej dyskusji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?