Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ten mecz można puszczać więźniom w Guantanamo zamiast waterboardingu.
8
Dawaj Erica wprowadź, niech walnie swojaka i będzie hattrick Garciów.
1
Yamal dzisiaj znowu kompletnie niewidoczny. Sprzedać póki coś warty.
1
@Albatros Ostatnie dwa wyrazy zbędne
5
Tak nudnej Barcelony nie widziałem od jej ostatniego meczu.
0
@macio_944 W końcu jakiś głos rozsądku ze słusznym rozwiązaniem.
5
Prawda jest taka, że Lewandowski to najlepszy Polak jaki kiedykolwiek grał w Barcelonie.
0
@ranger3120 Ja to bym się nie wkurwił. Wytoczyłbym jej taki proces, że do końca życia byłbym ustawiony.
5
@DonCarletto Mówisz o tym tweecie? Brawo za rzetelność.
https://x.com/Witam_Kuzwa/status/1651089738634260480
@Comentateiro @Ojciec5tkidzieci
5
Ez Abde I Cadiz 0 - 1 Osasuna I 25.04.2023r. I Highlights I Moroccan Wonderkid I Goals, assists, skills I Akcent - Przekorny Los Remix
https://x.com/Naru266097661/status/1650947840099721218
0
Czerwony Abde zabłysnął dzisiaj xd
14
@Kessie Ja też na niego liczę. Liczę, że odejdzie.
6
@aleksandrowielki Ten Denis to powinien siedzieć za kratkami, ale wymiar sprawiedliwości jest u nas jaki jest.
6
@Cule1234 Deal życia, jeden przeciętniak za drugiego przeciętniaka. Tylko ten drugi 30 lat już ma. Ferranowi może jeszcze coś przeskoczyć w głowie, bo jest w miarę młody.
12
@ranger3120 KIedyś używałem czerwonego żeń-szenia, żeby karmić militara w Metinie. Skoro pobudza konia, to i z człowiekiem da radę. Mam nadzieję, że pomogłem.
0
@VamosGirl Zależy od usterki. Jeżeli będzie zbyt obszerna i na wielu podzespołach to pewnie wymienią całego lapka. Jeżeli padła jedna rzecz to tylko ją wymienią.
3
@Rust_Cohle Teraz oblicz ile z tego spędziłeś za kratami
0
@urbipl Milion dolarów w 14 lat w Szwajcarii... 300 tys. zł rocznie. Kosmos.
25
Yamal dzisiaj kompletnie niewidoczny. Mam nadzieję, że już nie zagra w tym sezonie.
1
Ależ podsumował się Lewandowski xDDD
0
Garcia to bardzo dobry zawodnik. Atletico ma szczęście, że gra w tym meczu dla nich.
5
José María Sánchez Martínez - wszyscy czterej do zwolnienia.
2
Ależ Guardiola musi nienawidzić Barcelony, żeby nam wepchnąć Garcię i Ferrana
1
To jest za wysoko podniesona noga? XDD
0
Co to był za manifest? Komunistyczny Karola Marxa?
10
@urbipl Tornado wymusiło pierwszeństwo
1
@Cule1234 Barcelona wymienia Robercika na Kriszczjano Ronaldo. Ależ by świat zapłonął.
1
@Firestone Teraz pora na Mendy z Madrytu
0
@Faro Katastrofalny poziom widowiska
8
@FCB24 Oczywiście, że Inter i Milan mogą wygrać w finale xD Co to za pitolenie, że nie mają szans. To jest jeden mecz, dyspozycja dnia, kwestia motywacji itd. Drużyna z Mediolanu może nawet zapakować 4:0 takiemu Realowi czy City. Finał nigdy nie jest oczywisty.