3

Ten mecz można puszczać więźniom w Guantanamo zamiast waterboardingu.

8

Dawaj Erica wprowadź, niech walnie swojaka i będzie hattrick Garciów.

1

Yamal dzisiaj znowu kompletnie niewidoczny. Sprzedać póki coś warty.

1

@Albatros Ostatnie dwa wyrazy zbędne

5

Tak nudnej Barcelony nie widziałem od jej ostatniego meczu.

0

@macio_944 W końcu jakiś głos rozsądku ze słusznym rozwiązaniem.

5

Prawda jest taka, że Lewandowski to najlepszy Polak jaki kiedykolwiek grał w Barcelonie.

0

@ranger3120 Ja to bym się nie wkurwił. Wytoczyłbym jej taki proces, że do końca życia byłbym ustawiony.

5

5

Ez Abde I Cadiz 0 - 1 Osasuna I 25.04.2023r. I Highlights I Moroccan Wonderkid I Goals, assists, skills I Akcent - Przekorny Los Remix

https://x.com/Naru266097661/status/1650947840099721218

0

Czerwony Abde zabłysnął dzisiaj xd

14

@Kessie Ja też na niego liczę. Liczę, że odejdzie.

6

@aleksandrowielki Ten Denis to powinien siedzieć za kratkami, ale wymiar sprawiedliwości jest u nas jaki jest.

6

@Cule1234 Deal życia, jeden przeciętniak za drugiego przeciętniaka. Tylko ten drugi 30 lat już ma. Ferranowi może jeszcze coś przeskoczyć w głowie, bo jest w miarę młody.

12

@ranger3120 KIedyś używałem czerwonego żeń-szenia, żeby karmić militara w Metinie. Skoro pobudza konia, to i z człowiekiem da radę. Mam nadzieję, że pomogłem.

0

@VamosGirl Zależy od usterki. Jeżeli będzie zbyt obszerna i na wielu podzespołach to pewnie wymienią całego lapka. Jeżeli padła jedna rzecz to tylko ją wymienią.

3

@Rust_Cohle Teraz oblicz ile z tego spędziłeś za kratami

0

@urbipl Milion dolarów w 14 lat w Szwajcarii... 300 tys. zł rocznie. Kosmos.

25

Yamal dzisiaj kompletnie niewidoczny. Mam nadzieję, że już nie zagra w tym sezonie.

1

Ależ podsumował się Lewandowski xDDD

0

Garcia to bardzo dobry zawodnik. Atletico ma szczęście, że gra w tym meczu dla nich.

5

José María Sánchez Martínez - wszyscy czterej do zwolnienia.

2

Ależ Guardiola musi nienawidzić Barcelony, żeby nam wepchnąć Garcię i Ferrana

1

To jest za wysoko podniesona noga? XDD

0

Co to był za manifest? Komunistyczny Karola Marxa?

10

@urbipl Tornado wymusiło pierwszeństwo

1

@Cule1234 Barcelona wymienia Robercika na Kriszczjano Ronaldo. Ależ by świat zapłonął.

1

@Firestone Teraz pora na Mendy z Madrytu

0

@Faro Katastrofalny poziom widowiska

8

@FCB24 Oczywiście, że Inter i Milan mogą wygrać w finale xD Co to za pitolenie, że nie mają szans. To jest jeden mecz, dyspozycja dnia, kwestia motywacji itd. Drużyna z Mediolanu może nawet zapakować 4:0 takiemu Realowi czy City. Finał nigdy nie jest oczywisty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?