3

Wspaniały mecz, pełen emocji, zwrotów akcji. Oby ekipa Xaviego chociaż spróbowała zbliżyć się poziomem do spektaklu z finału PP.

3

Ależ popis umiejętności bramkarskich. Doskonale czytają intencje strzelca. Najwyższy światowy poziom.

4

Ten mecz jest tak zły, że aż się nie chce skończyć.

8

Widać brak Emiliano Martineza w tym spotkaniu. Co najmniej jeden karny byłby już obroniony.

0

Ciekawe, który dzisiaj zrobi Czułameniego i zaatakuje z 11 metra bandy reklamowe.

7

Wspaniały mecz, ponad 120 minut delektowania się najwyższym poziomem polskiej piłki klubowej, zwieńczony konkursem rzutów karnych.

4

Mecz dla koneserów.

1

Ależ zdziwienie, że tym razem sędziowie nie drukują białym drużynom.

0

Brawo sędzia, jazda z ległą.

0

Wyrzuć tego dzbana z Legii z boiska.

5

Lubię jak białe drużyny ze stolicy przegrywają. Rakowie i Osasuno, wiecie co robić.

1

@AmigoBlancos Ja myślałem, że Valbuena jest jego ulubionym rywalem

4

@Kamilos84 Mam nadzieję, że nie wpuszczą bydła na stadion.

0

@Kamilos84 Ależ by siadł taki walkowerek w finale.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 Nie wiem o czym mówisz.

0

@urbipl Jeżeli liczymy uchodźców z Ukrainy i przybyszy zza białoruskiej zapory to może i wyjdzie 88 mln xD

10

@tomek8756 Ale pitolenie xD Jeżeli ktoś nie widzi różnicy między cukrem a papierosami czy alkoholem to powinien wziąć rozbieg i znaleźć ścianę, bo może nie jest jeszcze za późno na naprawienie się.

6

@qchulainn AC Milan z Pucharem LM. Szejki znowu się ośmieszą, Real nie wygra. Messi z ZP. Wszyscy szczęśliwi.

0

No i Lechia po porażce z Rakowem bardzo blisko awansu do 1 ligi.

1

@Salchent Biorę w ciemno po ostatnich wynikach Barcy

1

@Emhyr Geografia, WOS

5

@kondzix2115 I tak jak Ibra nigdy nie wygrałeś LM. Dużo was łączy.

2

@AmigoBlancos Nie można się cieszyć z cudzego nieszczęścia, więc powiem tylko, że mamy fajny, słoneczny dzień, chociaż niezbyt ciepły.

0

@Kgorecki2500 Co zrobisz z innymi zakończeniami?

8

@barcanawieki "gdy Barcelona szuka możliwości przypieczętowania powrotu swojego syna marnotrawnego."

Co ma przypowieść o synu marnotrawnym do Messiego... Kto to w ogóle pisał...

2

@Mazi Nie no, większość to nie. Zobacz chociażby ile osób chciało zwolnienia Wielkiego Ernesto Valverde. Chłop był jaki był, ale gwarantował puchary. Ligę praktycznie wciągał nosem, pomimo niezbyt porywającego stylu. A ośmieszanie nas w LM? No cóż. Ten klub ma to po prostu w genach, niezależnie od trenera. 7UP z Bayernem, porażka 3:0 z Juve po remontadzie z PSG, 8:2, Roma, Live.

151

@abram3k A kto się nie zgadza ten ma rację.

1

Odnoszę takie wrażenie, że obecna Barcelona nie dorównuje poziomem do Barcelony Guardioli. Nie wiem czy się ze mną zgodzicie.

2

Czekam z niecierpliwością na raport o dzisiejszej murawie. Xavi, wodzu, wypowiedz się.

4

Może i nie zagraliśmy wybitnie, może i nie wygraliśmy, ale przynajmniej ten wybitny mecz dla koneserów, się już skończył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?