Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niby Real wygrywa, ale jednak cieszy, że klątwa petrodolarów dalej trwa.
0
Brawo Szejki, nie zmieniajcie się!!!
0
Niech Real strzela i można przełączyć na Eurowizję.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Poro6niec Tylko Ukraina nie mówi o sobie, że jest najlepszą i największą armią świata zdolną zająć Europę w kilka tygodni. xD
6
@Emhyr Przecież nie ma czegoś takiego jak Agencja Bezpieczeństwa Narodowego. To po prostu satyryczne konto na Twitterze.
2
@Ojciec5tkidzieci Niesamowity człowiek. Taki wiek a taki umysł. Porusza się i mówi jakby miał co najmniej 30 lat mniej.
0
@Janas11224 Szczegół.
9
@Mixtape A za dwa tygodnie 4:0 dla Realu po hattricku Viniciusa i 1 bramce samobójczej Haalanda w 93 minucie.
2
@Kgorecki2500 Pjona, ja znacznie bardziej wole dynamiczny, pełny akcji Cyberpunk 2077 z genialną fabułą, niż RDR2 gdzie na 10 godzin gry przez 2h jeździsz koniem po polu, a fabuła jest jak "Śmierć w Wenecji" - kiedyś może się rozkręci. Niestety przeszedłem grę, ale akcja się nie rozkręciła.
0
@Dertinho A nie da rady Alba + Busi w Arabii a Messi w Barcy?
0
@Piotr,1985 Aż mi się scena z Psów przypomniała.
9
@AmigoBlancos "Nie ma biednych są tylko leniwi." Powiedz to ósmemu dziecku czarnoskórej pary w jakiejś wiosce w Ugandzie.
9
@Janas11224
Ojczym i matka Kamilka z Częstochowy z zarzutami
W związku ze sprawą ojczym 8-latka Dawid B. usłyszał zarzuty dotyczące m.in. usiłowania zabójstwa dziecka i znęcania się ze szczególnym okrucieństwem. Z ustaleń śledczych wynika, że chłopiec mógł być ofiarą przemocy przez blisko miesiąc. Mężczyzna miał brutalnie bić Kamilka, kopać go i przypalać papierosami. Co więcej, miał także polewać chłopca wrzątkiem i umieszczać go na rozgrzanym pieca. Podczas przesłuchania 27-latek przyznał się do popełnienia przestępstw, jednakże odmówił złożenia jakichkolwiek wyjaśnień w tej sprawie.
Zarzuty usłyszała także Magdalena B. Śledczy zarzucają matce Kamilka narażanie dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia, a także udzielenie pomocy mężowi w znęcaniu się nad chłopcem. 35-latka również przyznała się do winy. Jak tłumaczyła, nie pomogła 8-latkowi, ponieważ obawiała się reakcji męża.
Kamilek nie mógł także liczyć na interwencję swojej ciotki – Anety J. i jej partnera. Prokurator zarzucił im, że nie udzielili pomocy swojemu ośmioletniemu siostrzeńcowi, mimo że był w stanie, który zagrażał jego życiu.
https://www.wprost.pl/kraj/11210218/dramatyczne-doniesienia-ws-8-letniego-kamilka-z-czestochowy-z-kazda-godzina-jest-coraz-gorzej.html
2
@TheBigShow Najpierw powiedz czym będziesz jechał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@supraomnes1 Messi to obecnie jest już "leśny dziadek". To już nie jest ten piłkarz, co był jeszcze kilka lat temu. Nie poprowadzi Argentyny do Mistrzostwa. Pewnie nawet nie wyjdą z grupy.
1
Gdzie żółta kartka za symulkę?
5
Dajcie śrubokręt, chłopa z 7 trzeba odkręcić.
6
Ku$@a jeszcze nie zdążyłem włączyć a już nawet nie ma po co włączać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kettger Jak Barca wygrywa to każdy 10/10, a jak Real wygrywa to każdy to Puchar Tymbarku niewarty uwagi.
3
@Kamilos84 No w końcu ostatnie mecze w Ekstraklasie. Kolejny taki mecz może długo nie nadejść.
0
Lechia z awansem do I Ligi, ale jeszcze nie wiemy z którego miejsca. Póki co zajmuje 2 miejsce w wyścigu, liderem jest Miedź Legnica.
4
Od Europejskich Pucharów do awansu do I Ligi. I to wszystko w mniej niż rok. Ekstraklasa.
0
@Barcanajlepszyteam @Kgorecki2500 Mówimy ogólnie o monarchii jako typie władzy.
43
@Emhyr Bardzo dobrze, że jest wymarły. Nikt wyłącznie z powodu urodzenia nie powinien dzierżyć władzy. Władza powinna pochodzić wyłącznie od ludu.
1
@michal26 Ciekawe czy jest za "królewskimi" w LM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
Król Karol zdobył Puchar Ligi Mistrzów, że mu hymn LM grają? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MesQueUnClub96 Nie bierzesz jeńców ostatnimi czasy.