0

Dobrze, że poziom przeciwników jest tak niski, że Blanka się dostała.

30

To gniazdo potworów, trzeba je zniszczyć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Deviler Po prostu zawsze fajnie popatrzeć na półnagich, 50-letnich facetów na scenie eurowizji śpiewających o Łukaszence i Putinie.

1

@michaleu dziesięć państw

1

W końcu coś ciekawszego niż nudne ballady. Życzę finału Australijczykom.

1

@Striker Mans to miał dużo kawałków przed Eurowizją. Maniac, Brother oh Brother, Cara Mia.




1

Przynajmniej Albania po swojemu śpiewa.

0

@Chucky Ostro o Blance. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

Pozdrawiam ludzi, którzy w sobotę po raz pierwszy zobaczą występ Chorwacji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@IronSanHybrid Poczekaj aż w sobotę Chorwację zobaczysz.

3

Finał powinien być bez żadnego problemu. Jedyna wyróżniająca się piosenka, inna niż smutne ballady.

3

Montażysta: Ile chcecie tiktokowych efektów?
Blanka: Tak.

1

@TheNekro94 Tak, we wtorek był pierwszy.

7

Tragiczny poziom drugiego półfinału. Żadna piosenka się nie wyróżnia. Blanka na luzie bierze półfinał za sam fakt wyróżnienia się stylem piosenki.

0

@TheNekro94 Historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@barcelonaLM Bo jeszcze dzieci geja zobaczą i im się przyśni.

5

Tiktoker, influencer i fan kultury koreańskiej. Za dużo.

1

@Deviler Nie, bo najlepsza Chorwacja już była we wtorek.

7

@bartas97 Widzisz co to zarcie robi ci z mózgu ? Poza tą bułką i frytkami świat dla ciebie nie istnieje... To tylko kawałeczek pierdolonego ziemniaka a ty zachowujesz się tak jak bym krzywdził twoją matkę... Idę się odlać Grucha, bo nie chcę na to patrzeć.

5

@bartas97 Nie jestem głodny.

10

@masq @Emhyr Potencjał Ferrana jest tak niewyobrażalny, że aż nie da się go dostrzec ludzkim okiem.

24

@WiernyKatalonii Wypowiedzenie.

2

@GeneralXavi W moim rejonie nie zatrzymują za +20km/h, bo im się nie opłaca dla 200zł wypisywać mandatu. Czekają na kogoś 30km/h i więcej.

5

@supraomnes1 Sam bym ich zawiózł do Madrytu.

3

- Siema Pep, co u Ciebie?
- U mnie bez zmian.

0

@Jackazz No cóż, mimo wszystko mniej będzie bolało niż LM kupione za szejkowe pinionszki.

1

Niby Real wygrywa, ale jednak cieszy, że klątwa petrodolarów dalej trwa.

0

Brawo Szejki, nie zmieniajcie się!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?