Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze, że poziom przeciwników jest tak niski, że Blanka się dostała.
30
To gniazdo potworów, trzeba je zniszczyć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Deviler Po prostu zawsze fajnie popatrzeć na półnagich, 50-letnich facetów na scenie eurowizji śpiewających o Łukaszence i Putinie.
1
@michaleu dziesięć państw
1
W końcu coś ciekawszego niż nudne ballady. Życzę finału Australijczykom.
1
@Striker Mans to miał dużo kawałków przed Eurowizją. Maniac, Brother oh Brother, Cara Mia.
1
Przynajmniej Albania po swojemu śpiewa.
0
@Chucky Ostro o Blance. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
Pozdrawiam ludzi, którzy w sobotę po raz pierwszy zobaczą występ Chorwacji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@IronSanHybrid Poczekaj aż w sobotę Chorwację zobaczysz.
3
Finał powinien być bez żadnego problemu. Jedyna wyróżniająca się piosenka, inna niż smutne ballady.
3
Montażysta: Ile chcecie tiktokowych efektów?
Blanka: Tak.
1
@TheNekro94 Tak, we wtorek był pierwszy.
7
Tragiczny poziom drugiego półfinału. Żadna piosenka się nie wyróżnia. Blanka na luzie bierze półfinał za sam fakt wyróżnienia się stylem piosenki.
0
@TheNekro94 Historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@barcelonaLM Bo jeszcze dzieci geja zobaczą i im się przyśni.
5
Tiktoker, influencer i fan kultury koreańskiej. Za dużo.
1
@Deviler Nie, bo najlepsza Chorwacja już była we wtorek.
7
@bartas97 Widzisz co to zarcie robi ci z mózgu ? Poza tą bułką i frytkami świat dla ciebie nie istnieje... To tylko kawałeczek pierdolonego ziemniaka a ty zachowujesz się tak jak bym krzywdził twoją matkę... Idę się odlać Grucha, bo nie chcę na to patrzeć.
5
@bartas97 Nie jestem głodny.
10
@masq @Emhyr Potencjał Ferrana jest tak niewyobrażalny, że aż nie da się go dostrzec ludzkim okiem.
24
@WiernyKatalonii Wypowiedzenie.
2
@GeneralXavi W moim rejonie nie zatrzymują za +20km/h, bo im się nie opłaca dla 200zł wypisywać mandatu. Czekają na kogoś 30km/h i więcej.
5
@supraomnes1 Sam bym ich zawiózł do Madrytu.
3
- Siema Pep, co u Ciebie?
- U mnie bez zmian.
0
@Jackazz No cóż, mimo wszystko mniej będzie bolało niż LM kupione za szejkowe pinionszki.
1
Niby Real wygrywa, ale jednak cieszy, że klątwa petrodolarów dalej trwa.
0
Brawo Szejki, nie zmieniajcie się!!!