10

@tomek8756 Wywiera presje na Tebasie.

1

@Survier No jasne, że to naturalny proces, i najlepiej przyśpieszmy go, po co się ograniczać. Od razu podnieśmy średnią temperaturę Ziemi najlepiej o 3-4 stopnie. Ziemia przetrwa, ludzkość najwyżej będzie z ekstremalna suszą, śmiertelnymi temperaturami, masową ucieczką ludzi z Afryki, podniesieniem poziomu mórz. Już nie mówiąc o huraganach i tornadach, których siła przekroczy dotychczasowe skale.

Jeżeli to wydarzy się w ciągu 100 lat to ludzkość nic z tym nie zrobi, ale jeżeli wydarzy się za 1000 lat to już jest większa szansa na poradzenie sobie z tym problemem. Tyle w kwestii przyśpieszania naturalnych procesów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Ojciec5tkidzieci Najgorsze jest to, że taka sytuacja wcale nie jest nieprawdopodobna. Nawet jeżeli to fejk.

2

@MesQueUnClub_87 Nie mówię tylko o Jarku, przecież Morawieckie, Przyłębskie, Dudy, Sasiny, nadal będą żyły i to jeszcze z naszych pieniędzy.

@Medium No tak, dlatego mówię, że musi zajść zmiana pokoleniowa i upaść duopol. Bo bez zniszczenia tego betonu, nie da się ich rozliczyć.

1

@gumaz Ciekawe czy doczekamy się zmiany pokoleniowej, w której ktoś rozliczy tych rzadzących, tak np. za 10-15 lat.

3

@Encore Do momentu grania z Kapitanem Grzmotem wszystko szło doskonale
( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@DonMatteo901 Jakby to zrobili na parkingu, to byliby bezkarni.

7

@Drozdu7 Brutalne xD

8

Dembele dzisiaj


5

Tego już chyba nie anulują.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Bardzo dobrze Fati, podbijaj cene.

1

Szybko poszło. Fati zamyka japy.

1

@Lola120 Przecież to była ruina już podczas mojej wizyty w 2016, a co dopiero teraz xD

5

@TR3YWAY W Niemczech jest wolne jutro :)

8

@AFA90 Pamiętam jak Vidal wysłał tego chłopa do innej galaktyki.

20

@takisobiektos Jakby był Czarny to by anulowali.

0

@partymaker Bo Real posmarował.

9

@marnow Najlepiej następnego dnia.

7

Polski George Floyd. I to jeszcze 25.05 - w jego rocznicę śmierci. Nie ma przypadków - są tylko znaki.

#PodlaskieLifeMatters



"Według nieoficjalnych informacji, mężczyzna był obezwładniany przez policjanta, przytrzymywany kolanem, gdy ten leżał na ziemi. Zmarł obok policyjnego radiowozu."

https://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/index/id/226895

0

Całe szczęście, że przegraliśmy z Valladolid. Espanyol i Getafe bardzo blisko spadku.

3

@RichardAlpert Homofobiczna ankieta, nie przewiduje związków jednopłciowych.

1

@Odcinkowy Ależ ten Guardiola musi nienawidzić Barcelony, żeby podłożyć nam dwie świnie w postaci Ferrana i Erica.

1

Skoro tak słabo gra mistrz Hiszpanii, to pomyślcie jak beznadziejna musi być drużyna np. z 3 miejsca w lidze.

6

Eric to miałby ciężko o pierwszy skład w Jagiellonii Białystok.

5

Oj tam, zawsze mogłoby być gorzej, np. moglibyśmy przegrywać 0:3 z zespołem ze strefy spadkowej, który nie wygrał od 5 meczów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

22

Rasiści rządzą La Liga. Gdyby Vini nie był Czarnoskóry to by nie anulowali mu kary. Jawna dyskryminacja białych, latynoskich i azjatyckich piłkarzy. #NOTORACISM

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?