Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@tomek8756 Wywiera presje na Tebasie.
1
@Survier No jasne, że to naturalny proces, i najlepiej przyśpieszmy go, po co się ograniczać. Od razu podnieśmy średnią temperaturę Ziemi najlepiej o 3-4 stopnie. Ziemia przetrwa, ludzkość najwyżej będzie z ekstremalna suszą, śmiertelnymi temperaturami, masową ucieczką ludzi z Afryki, podniesieniem poziomu mórz. Już nie mówiąc o huraganach i tornadach, których siła przekroczy dotychczasowe skale.
Jeżeli to wydarzy się w ciągu 100 lat to ludzkość nic z tym nie zrobi, ale jeżeli wydarzy się za 1000 lat to już jest większa szansa na poradzenie sobie z tym problemem. Tyle w kwestii przyśpieszania naturalnych procesów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Ojciec5tkidzieci Najgorsze jest to, że taka sytuacja wcale nie jest nieprawdopodobna. Nawet jeżeli to fejk.
2
@MesQueUnClub_87 Nie mówię tylko o Jarku, przecież Morawieckie, Przyłębskie, Dudy, Sasiny, nadal będą żyły i to jeszcze z naszych pieniędzy.
@Medium No tak, dlatego mówię, że musi zajść zmiana pokoleniowa i upaść duopol. Bo bez zniszczenia tego betonu, nie da się ich rozliczyć.
1
@gumaz Ciekawe czy doczekamy się zmiany pokoleniowej, w której ktoś rozliczy tych rzadzących, tak np. za 10-15 lat.
3
@Encore Do momentu grania z Kapitanem Grzmotem wszystko szło doskonale
( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@DonMatteo901 Jakby to zrobili na parkingu, to byliby bezkarni.
7
@Drozdu7 Brutalne xD
8
Dembele dzisiaj
5
Tego już chyba nie anulują.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Bardzo dobrze Fati, podbijaj cene.
1
Szybko poszło. Fati zamyka japy.
1
@Lola120 Przecież to była ruina już podczas mojej wizyty w 2016, a co dopiero teraz xD
5
@TR3YWAY W Niemczech jest wolne jutro :)
8
@AFA90 Pamiętam jak Vidal wysłał tego chłopa do innej galaktyki.
20
@takisobiektos Jakby był Czarny to by anulowali.
0
@partymaker Bo Real posmarował.
9
@marnow Najlepiej następnego dnia.
7
Polski George Floyd. I to jeszcze 25.05 - w jego rocznicę śmierci. Nie ma przypadków - są tylko znaki.
#PodlaskieLifeMatters
"Według nieoficjalnych informacji, mężczyzna był obezwładniany przez policjanta, przytrzymywany kolanem, gdy ten leżał na ziemi. Zmarł obok policyjnego radiowozu."
https://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/index/id/226895
0
Całe szczęście, że przegraliśmy z Valladolid. Espanyol i Getafe bardzo blisko spadku.
3
@RichardAlpert Homofobiczna ankieta, nie przewiduje związków jednopłciowych.
1
@Odcinkowy Ależ ten Guardiola musi nienawidzić Barcelony, żeby podłożyć nam dwie świnie w postaci Ferrana i Erica.
1
Skoro tak słabo gra mistrz Hiszpanii, to pomyślcie jak beznadziejna musi być drużyna np. z 3 miejsca w lidze.
6
Eric to miałby ciężko o pierwszy skład w Jagiellonii Białystok.
5
Oj tam, zawsze mogłoby być gorzej, np. moglibyśmy przegrywać 0:3 z zespołem ze strefy spadkowej, który nie wygrał od 5 meczów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
22
Rasiści rządzą La Liga. Gdyby Vini nie był Czarnoskóry to by nie anulowali mu kary. Jawna dyskryminacja białych, latynoskich i azjatyckich piłkarzy. #NOTORACISM
0
Komentarz usunięty przez użytkownika