Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MichuZ44 Czuję potencjał na gorące tym baitem.
1
@molibden 500+ się skończyło?
8
@gruchaxd7 Jako kibic Barcelony jestem już odporny na kompromitujące porażki.
0
@Objectivo Dalej niech PiS wpuszcza białych, heteroseksualnych katolików do Polski to w każdym mieście będą podobne sytuacje.
20
@FcPortoFan1999 Chłop powinien jutro dymisje złożyć, bo szkoda sobie CV i zdrowie psuć taką reprezentacją.
1
Błagam, niech wyjdzie Lewy i powie, że Mołdawia nie jest słabą drużyną i w ogóle w naszej grupie nie ma już słabych ekip xDDDDDDD
3
Charakter > Umiejętności. Brawo Mołdawia.
4
171 miejsce w rankingu FIFA nas ograło xDD Niżej to już chyba tylko jest reprezentacja bezludnej wyspy.
0
GOAT z golem na wagę 3 punktów w 92 minucie. SIUUUUU
2
Mecz z Wyspami Owczymi o wszystko. Pojedynek równorzędnych drużyn. Może być cięzko.
5
171 miejsce w rankingu FIFA XD
3
Kamiński kończ karierę, bo wstyd xD
4
Nie wiem co gorsze, kamera czy gra naszych orłów w II połowie.
1
Ależ mnie ta realizacja meczu wk****a.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Gramy jak nigdy, tracimy bramkę jak zawsze.
2
@DonCarletto Gdzieś pomiędzy Nauru a Republiką Środkowoafrykańską.
9
@DonCarletto Tutaj by się sam zastrzelił, w Ameryce by zastrzelił pół szkoły.
1
@Krystian1588 Nigdy nie poznamy odpowiedzi na to, czy oni są tak dziwni z powodu, że Japonia oberwała zbyt małą ilością atomówek, czy zbyt dużą.
1
@require Ale ma Złotą Piłkę. Wystarczy mu.
1
@VamosVamos Rodri, bo MVP finalu LM.
0
Jednak za tego karnego to Asensio ze Złotą Piłką.
0
Rodri tryplet + puchar z reprezentacją? Cytując klasyka - Złota Piłka, no bo kto inny?
4
Grecy na greckich portalach cisną po imigrantach i lewicy, ale w Polsce cisną po Polce.
"Jak imigrant z Bangladeszu mieszkał i pracował w Kos? Czy miał pozwolenie na pobyt? W jaki sposób podróżował do Włoch? Z jakimi dokumentami? Skąd od razu wziął tyle pieniędzy, by zarezerwować bilet?"
"Szkoda, szkoda, szkoda... Wy dranie przybyliście do naszego kraju nielegalnie i zamiast dziękować naszemu Bogu, że was tolerujemy, zabijacie młode kobiety. Co nasze państwo robi ze wszystkimi przestępstwami dokonywanymi Czy w waszym kraju można bać się chodzić samotnie w nocy? Nie wiem, które ministerstwo może wydać instrukcje dla młodzieży, aby zapobiec tak strasznym przestępstwom. Europejczycy przyjeżdżają do pracy w spokojnym kraju i spotykają się z brutalnością nielegalnych imigrantów. Co to za cywilizacja? Horror i jeszcze raz horror. Do czego doszliśmy z globalizacją i nielegalną imigracją? Zróbcie coś... pomóżcie żyć dzieciom na świecie."
"Tsipras powiedział, że jest dumny z tego, że w 2015 roku przyjęliśmy milion imigrantów... 2-3 z nich zabiło tę kobietę."
"Następnym razem, gdy barka pełna takich fanatyków przekroczy granicę, zatop ją bez wyrzutów sumienia."
https://www.protothema.gr/greece/article/1383272/kos-nekri-vrethike-i-27hroni-anastazia/
0
@tristan87 "Za pomocą specjalnie wyszkolonego psa, funkcjonariusze trafili na jej trop. Ciało było ukryte w trzcinach/krzakach przykryte gałęziami, a prawie połowa była umieszczona w torbie na śmieci." Greckie CNN
https://www.cnn.gr/ellada/story/368762/kos-nekri-vrethike-i-27xroni-poloni-pou-eixe-eksafanistei
2
@Deviler Tak do 15r.ż. to jeszcze zrozumiem, ale pod warunkiem, że dziecko pracuje i dokłada co najmniej 2.5k do domowego budżetu.
3
@GadulkiGembulki_FCB Na jakichś stadion ich wziąć i niech się tłuką do skutku. Takie Battle Royale można zorganizować.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Przestań hejtować hejterów.
2
@XbartolomelX Dawno Cię nie było.
4
@tristan87 Mniej niż 2 celne podania na minutę. Partidazo.