2

@MichuZ44 Czuję potencjał na gorące tym baitem.

1

@molibden 500+ się skończyło?

8

@gruchaxd7 Jako kibic Barcelony jestem już odporny na kompromitujące porażki.

0

@Objectivo Dalej niech PiS wpuszcza białych, heteroseksualnych katolików do Polski to w każdym mieście będą podobne sytuacje.

20

@FcPortoFan1999 Chłop powinien jutro dymisje złożyć, bo szkoda sobie CV i zdrowie psuć taką reprezentacją.

1

Błagam, niech wyjdzie Lewy i powie, że Mołdawia nie jest słabą drużyną i w ogóle w naszej grupie nie ma już słabych ekip xDDDDDDD

3

Charakter > Umiejętności. Brawo Mołdawia.

4

171 miejsce w rankingu FIFA nas ograło xDD Niżej to już chyba tylko jest reprezentacja bezludnej wyspy.

0

GOAT z golem na wagę 3 punktów w 92 minucie. SIUUUUU

2

Mecz z Wyspami Owczymi o wszystko. Pojedynek równorzędnych drużyn. Może być cięzko.

5

171 miejsce w rankingu FIFA XD

3

Kamiński kończ karierę, bo wstyd xD

4

Nie wiem co gorsze, kamera czy gra naszych orłów w II połowie.

1

Ależ mnie ta realizacja meczu wk****a.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gramy jak nigdy, tracimy bramkę jak zawsze.

2

@DonCarletto Gdzieś pomiędzy Nauru a Republiką Środkowoafrykańską.

9

@DonCarletto Tutaj by się sam zastrzelił, w Ameryce by zastrzelił pół szkoły.

1

@Krystian1588 Nigdy nie poznamy odpowiedzi na to, czy oni są tak dziwni z powodu, że Japonia oberwała zbyt małą ilością atomówek, czy zbyt dużą.

1

@require Ale ma Złotą Piłkę. Wystarczy mu.

1

@VamosVamos Rodri, bo MVP finalu LM.

0

Jednak za tego karnego to Asensio ze Złotą Piłką.

0

Rodri tryplet + puchar z reprezentacją? Cytując klasyka - Złota Piłka, no bo kto inny?

4

Grecy na greckich portalach cisną po imigrantach i lewicy, ale w Polsce cisną po Polce.

"Jak imigrant z Bangladeszu mieszkał i pracował w Kos? Czy miał pozwolenie na pobyt? W jaki sposób podróżował do Włoch? Z jakimi dokumentami? Skąd od razu wziął tyle pieniędzy, by zarezerwować bilet?"

"Szkoda, szkoda, szkoda... Wy dranie przybyliście do naszego kraju nielegalnie i zamiast dziękować naszemu Bogu, że was tolerujemy, zabijacie młode kobiety. Co nasze państwo robi ze wszystkimi przestępstwami dokonywanymi Czy w waszym kraju można bać się chodzić samotnie w nocy? Nie wiem, które ministerstwo może wydać instrukcje dla młodzieży, aby zapobiec tak strasznym przestępstwom. Europejczycy przyjeżdżają do pracy w spokojnym kraju i spotykają się z brutalnością nielegalnych imigrantów. Co to za cywilizacja? Horror i jeszcze raz horror. Do czego doszliśmy z globalizacją i nielegalną imigracją? Zróbcie coś... pomóżcie żyć dzieciom na świecie."

"Tsipras powiedział, że jest dumny z tego, że w 2015 roku przyjęliśmy milion imigrantów... 2-3 z nich zabiło tę kobietę."

"Następnym razem, gdy barka pełna takich fanatyków przekroczy granicę, zatop ją bez wyrzutów sumienia."

https://www.protothema.gr/greece/article/1383272/kos-nekri-vrethike-i-27hroni-anastazia/

0

@tristan87 "Za pomocą specjalnie wyszkolonego psa, funkcjonariusze trafili na jej trop. Ciało było ukryte w trzcinach/krzakach przykryte gałęziami, a prawie połowa była umieszczona w torbie na śmieci." Greckie CNN

https://www.cnn.gr/ellada/story/368762/kos-nekri-vrethike-i-27xroni-poloni-pou-eixe-eksafanistei

2

@Deviler Tak do 15r.ż. to jeszcze zrozumiem, ale pod warunkiem, że dziecko pracuje i dokłada co najmniej 2.5k do domowego budżetu.

3

@GadulkiGembulki_FCB Na jakichś stadion ich wziąć i niech się tłuką do skutku. Takie Battle Royale można zorganizować.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Przestań hejtować hejterów.

2

@XbartolomelX Dawno Cię nie było.

4

@tristan87 Mniej niż 2 celne podania na minutę. Partidazo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?