Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@dAvi_2 Może to oznacza, że Messi od zawsze aż do teraz jest w Prime, Ronaldo skończył się wraz z odejściem z Madrytu, a Neymar z odejściem z Barcy.
0
@Gaz Partidazo Desta
40
@Firestone To może mieć jakieś znaczenie. Celne spostrzeżenie.
0
Paraolimpiada w tym polu karnym Rakowa.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
MEMÓW CZĘSTOCHOWA XDDDDDD
0
Kiedyś na prezentacji Jagiellonii złapałem piłkę z podpisem Arsenicia. Chłop odszedł z Jagi jako drewno, a dzisiaj jest pyka sobie w eliminacjach do LM.
0
Dobry jest ten z 10 na plecach. Będzie jeszcze z niego niezły piłkarz.
1
Ale wynik i minutę to mógłby realizator pokazywać xD
31
@masq Powiedz, ze sąd zakazał Ci zbliżania się do małych dzieci. Nie będą mieli argumentów.
5
@MesQueUnClub96 To chyba coś o wpływie emigracji cietrzewi kaukaskich na gospodarkę wschodniego Azerbejdżanu.
16
@DLFCB Ciekawe, czy nie była zadziwiona wydajnością klimatyzacji. Takiego nawiewu to jeszcze nikt w Pandzie nie miał.
6
@Krzysztof1987 Tak i później Fabregas 2.0 potężny Ferran na fałszywej 9, bo póki co nie wiadomo jak będzie grał nasz potężny Brazol. Lewy jest jaki jest, ale przynajmniej gwarantuje trochę bramek. Nikogo porządnego nie kupimy za 20 baniek.
52
@macio_944 Gdybym zagłosował na kogoś głoszącego takie rzeczy, tylko dlatego, że obiecał obniżenie podatków, to nigdy w życiu nie mógłbym już spojrzeć w lustro ze wstydu i zażenowania.
@barcelonaLM To praktykujący katolik może sobie rodzić dzieci z nasienia gwałciciela, ale nie ma prawa mówienia innym co mają robić ani tym bardziej narzucać innym swoich poglądów. Dla mnie może rodzić i płody z gwałtu nieposiadające głowy i kończyn, bo w końcu to jego wybór. No właśnie - wybór.
0
@bartekvisca A piwo 0% w butelce zwrotnej to co? Alkohol to absolutny syf, ale czemu ma to przekładać się na piwo zero, które jest dobrą alternatywą.
8
@tristan87 Czasami jak szybko piszę, to zamiast xd wskakuje xs, więc może Elon tez się machnął.
7
@DaPidejpi Wiadomo, że tak. Przecież w gazecie by nie napisali nieprawdy. No i etyka dziennikarska zabrania kłamać.
9
@Medium @macio_944 by zrobił lepsze logo za półdarmo.
2
@arsenallondyn0 Tylko Mama Stiflera.
11
@cchesterr43 Było zostać piłkarzem, a nie wybierać niszowy sport i następnie płakać o zarobki.
3
@Benz Mbappe to piłkarz co zrobi coś z niczego, Haaland to egzekutor. Zdecydowanie wolę Mbappe.
1
@cules100pro Przecież on od kilkunastu lat oddaje krew.
1
@JohnDeere Tak, na 100% zrezygnowała z pieniędzy, bo po prostu nie kocha Polski xDDD
Poza tym, tak jak kolega napisał. Lepiej odpuścić jakiś Sunrise niż Tomorrowland.
19
Nie wstawiajcie więcej memów z sytuacja Santosa i PZPN, bo nie nadążam ich herbować.
16
@Comentateiro Czesio by zadzwonił w parę miejsc i by załatwił wygraną z Mołdawią.
3
@bartas97 Numer kierunkowy do Arabii to +966, może nie dodali i nie mogą się dodzwonić.
11
>Krychowiak ma dobre kontakty z Al-Shabab, bo tam grał.
>Krychowiak nie lubi Santosa, bo ten nie powołuje go do kadry
>Al-Shabab kradnie Santosa z reprezentacji Polski
MASTERPLAN Krychowiaka, aby powrócić do reprezentacji.
21
Santos! Ty się zastanów. Zastanów się! Ty okłamałeś 40 milionów Polaków prawie...
1
@xvcWinterSoldier Dobrze, że nie napisałeś, że nawet z Murzyna może być pożytek, bo w takim kontekście mógłbyś zostać uznany za rasistę.
5
Przynajmniej się człowiek wyśpi