Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kamil9040 Bredzisz
1
@AdiKingu96 Ter Stegen albo Araujo.
2
@kamilop @hayek Nabraliscie mnie.
3
@norbi77 No a jak inaczej jak nie prawnie w danym kraju? :D
Prawo międzynarodowe miałoby regulować kwestię pochówku? :D
20
@LM10GOAT Gotze z Finału Mundialu.
2
Tiesto na scenie Tomorrowland jakby kogoś interesowały takie klimaty.
26
@Geble 4. Opcja - prokuratura chce wręczyć pieszemu medal za pozbycie się mordercy z publicznej drogi.
4
@LM10GOAT W sumie to Ronaldo do Realu, żeby zobaczyć jak inaczej potoczyłaby się rywalizacja Messiego i Ronaldo.
1
@Ojciec5tkidzieci § 1. Kto narusza nietykalność cielesną funkcjonariusza publicznego lub osoby do pomocy mu przybranej podczas lub w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.
No czyli kara zgodna z przepisem. Nie znam akt sprawy, moze sie przyznala i okazala skruchę lub współpracowała ze służbami. Pewnie też była niekarana. Wymiar kary nie dziwi mnie.
10
@MesQueUnClub96 Ludzka Stonoga, Serbski Film i Smoleńsk.
5
@Lionel_Messi10 A w grudniu drużynę obejmie świeżo zwolniony Xavi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
29
@Mezocyklon87 Nikt o zdrowych zmysłach.
1
@FCB_dimiC Nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie na pasach myślą, że są nieśmiertelni. Idiotyczne prawo odbiera ludziom rozum. Widzisz, że samochód jedzie? Nie jesteś pewien, że samochód się zatrzyma - nie masz prawa wejść na przejście!
Wprowadzić prosty przepis - pieszy ma pierwszeństwo na pasach, ale przed wejściem na jezdnię ma obowiązek zaczekać aż samochód zatrzyma się / zwolni wskazując na to, że widzi pieszego.
Chyba, że ktoś woli mieć na nagrobku napis "Przecież miałem pierwszeństwo"
0
@HighestInTheRoom Prawda jest taka, że obowiązkiem Mistrza Polski jest przejechać się co najmniej 6:0 w dwumeczu po takiej pseudo-drużynie jak Flora Tallin. Przecież to jest kilka klas gorsza ekipa od nawet takiego Rakowa.
0
@Emhyr Przecież gdyby przyszedł rok temu to Xavi, by go wystawiał. Więc nie ma dowodów na to, że jest już w Barcy od roku.
0
@Krzysztof1987 Czyli nadal twierdzisz, że ludzie popadają w depresję, bo po prostu są słabi? Popadają w depresję, bo są rozpieszczeni? Kim Ty w ogóle jesteś, aby deprecjonować problemy innych ludzi. Dla każdego próg jest zupełnie inny. I to boomerskie pitolenie o tzw. "pizdach w rurkach".
Mówi się, że mądrość przychodzi z wiekiem... w Twoim przypadku musimy jeszcze poczekać.
9
@Krzysztof1987 Czyli, że co? Że tylko słaby człowiek ma depresje? Czy, że depresje stworzyli słabi ludzie? Czy, że dobre czasy stworzyły depresję, która niszczy ludzi? Czy o co chodzi? Co to w ogóle ma do depresji?
Szkoda, że te dobre czasy stworzyły internet, bo tak to byśmy nie wiedzieli żeś głupi.
13
@Ls0811 Wniosek? Zakazać wypadków samochodowych i samobójstw.
8
@JimMorrisonFCB I co, myślałeś, że takim chamskim komentarzem zdobędziesz herby?
No i dobrze myślałeś, łap jednego ode mnie.
3
@MessiForeverTheBest Już czekam na filmy z żółtymi napisami "7/17 was an inside job"
3
@FCB_dimiC Można powiedzieć, że to był strzał w dziesiątkę.
0
@Tomason Oczywiście, że można wyprzedzać na przejściu dla pieszych. Tylko musi być sterowane sygnalizacją świetlną. Wina tylko i wyłącznie pieszego jeżeli wlazł na czerwonym. Kierowca nie zrobił nic wbrew przepisom.
10
@Firestone Laporta podpisując średniaków typu Oriol wywiera presje na Tebasie.
15
@cules100pro Chłop co Keite i Adriano zestawił z Paulinho i Luukiem.
2
@Tomo1989 Z racji tego, że nikt jeszcze napisał - marka samochodu przypadkowa.
1
@GeneralXavi To ja już wolę waterboarding niż oglądanie Faktów, Wiadomości i Jak oni kłamią.
2
@Ojciec5tkidzieci Sprawdź w ustawieniach kanału na dekoderze czy aby nie masz wyłączonego lektora. Ja mam na wszystkich kanałach HBO ustawiony oryginalny język, a tylko napisy po polsku.
2
@A4ron Przecież Monster 0.5l zawiera 32mg/100ml to o czym Ty mówisz. A to jeden z najbardziej popularnych energetyków, jak nie najbardziej popularny.
1
Miło wejść sobie na giełdę i zobaczyć wzrost XRP o 70%. Idę do Biedronki i kupuję wszystko co drogie.
13
@bartas97 Może nie było opisu cyrylicą, więc nie zrozumieli o co chodzi.