2

@kamil9040 Bredzisz

1

@AdiKingu96 Ter Stegen albo Araujo.

2

@kamilop @hayek Nabraliscie mnie.

3

@norbi77 No a jak inaczej jak nie prawnie w danym kraju? :D
Prawo międzynarodowe miałoby regulować kwestię pochówku? :D

20

@LM10GOAT Gotze z Finału Mundialu.

2

Tiesto na scenie Tomorrowland jakby kogoś interesowały takie klimaty.


26

@Geble 4. Opcja - prokuratura chce wręczyć pieszemu medal za pozbycie się mordercy z publicznej drogi.

4

@LM10GOAT W sumie to Ronaldo do Realu, żeby zobaczyć jak inaczej potoczyłaby się rywalizacja Messiego i Ronaldo.

1

@Ojciec5tkidzieci § 1. Kto narusza nietykalność cielesną funkcjonariusza publicznego lub osoby do pomocy mu przybranej podczas lub w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.

No czyli kara zgodna z przepisem. Nie znam akt sprawy, moze sie przyznala i okazala skruchę lub współpracowała ze służbami. Pewnie też była niekarana. Wymiar kary nie dziwi mnie.

10

@MesQueUnClub96 Ludzka Stonoga, Serbski Film i Smoleńsk.

5

@Lionel_Messi10 A w grudniu drużynę obejmie świeżo zwolniony Xavi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

29

@Mezocyklon87 Nikt o zdrowych zmysłach.

1

@FCB_dimiC Nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie na pasach myślą, że są nieśmiertelni. Idiotyczne prawo odbiera ludziom rozum. Widzisz, że samochód jedzie? Nie jesteś pewien, że samochód się zatrzyma - nie masz prawa wejść na przejście!

Wprowadzić prosty przepis - pieszy ma pierwszeństwo na pasach, ale przed wejściem na jezdnię ma obowiązek zaczekać aż samochód zatrzyma się / zwolni wskazując na to, że widzi pieszego.

Chyba, że ktoś woli mieć na nagrobku napis "Przecież miałem pierwszeństwo"

0

@HighestInTheRoom Prawda jest taka, że obowiązkiem Mistrza Polski jest przejechać się co najmniej 6:0 w dwumeczu po takiej pseudo-drużynie jak Flora Tallin. Przecież to jest kilka klas gorsza ekipa od nawet takiego Rakowa.

0

@Emhyr Przecież gdyby przyszedł rok temu to Xavi, by go wystawiał. Więc nie ma dowodów na to, że jest już w Barcy od roku.

0

@Krzysztof1987 Czyli nadal twierdzisz, że ludzie popadają w depresję, bo po prostu są słabi? Popadają w depresję, bo są rozpieszczeni? Kim Ty w ogóle jesteś, aby deprecjonować problemy innych ludzi. Dla każdego próg jest zupełnie inny. I to boomerskie pitolenie o tzw. "pizdach w rurkach".

Mówi się, że mądrość przychodzi z wiekiem... w Twoim przypadku musimy jeszcze poczekać.

9

@Krzysztof1987 Czyli, że co? Że tylko słaby człowiek ma depresje? Czy, że depresje stworzyli słabi ludzie? Czy, że dobre czasy stworzyły depresję, która niszczy ludzi? Czy o co chodzi? Co to w ogóle ma do depresji?

Szkoda, że te dobre czasy stworzyły internet, bo tak to byśmy nie wiedzieli żeś głupi.

13

@Ls0811 Wniosek? Zakazać wypadków samochodowych i samobójstw.

8

@JimMorrisonFCB I co, myślałeś, że takim chamskim komentarzem zdobędziesz herby?

No i dobrze myślałeś, łap jednego ode mnie.

3

@MessiForeverTheBest Już czekam na filmy z żółtymi napisami "7/17 was an inside job"

3

@FCB_dimiC Można powiedzieć, że to był strzał w dziesiątkę.

0

@Tomason Oczywiście, że można wyprzedzać na przejściu dla pieszych. Tylko musi być sterowane sygnalizacją świetlną. Wina tylko i wyłącznie pieszego jeżeli wlazł na czerwonym. Kierowca nie zrobił nic wbrew przepisom.

10

@Firestone Laporta podpisując średniaków typu Oriol wywiera presje na Tebasie.

15

@cules100pro Chłop co Keite i Adriano zestawił z Paulinho i Luukiem.

2

@Tomo1989 Z racji tego, że nikt jeszcze napisał - marka samochodu przypadkowa.

1

@GeneralXavi To ja już wolę waterboarding niż oglądanie Faktów, Wiadomości i Jak oni kłamią.

2

@Ojciec5tkidzieci Sprawdź w ustawieniach kanału na dekoderze czy aby nie masz wyłączonego lektora. Ja mam na wszystkich kanałach HBO ustawiony oryginalny język, a tylko napisy po polsku.

2

@A4ron Przecież Monster 0.5l zawiera 32mg/100ml to o czym Ty mówisz. A to jeden z najbardziej popularnych energetyków, jak nie najbardziej popularny.

1

Miło wejść sobie na giełdę i zobaczyć wzrost XRP o 70%. Idę do Biedronki i kupuję wszystko co drogie.

13

@bartas97 Może nie było opisu cyrylicą, więc nie zrozumieli o co chodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?