0

@Kuba_1 Ja zostaje na mecz Świderskiego

0

@Keriox Felix, Cancelo, Neymar. Ale to będzie chodziło

0

2

@Sapos93 Iniestazo

0

@Nazio_87 Na strumyku oglądam, bo w Polsce nikt nie pokazuje w telewizji.

5

Dawać już meczycho, a nie o 2:30... Nie mogę się doczekać, aż GOAT dołoży kolejne brameczki w tej Ameryce i poprowadzi swój zespół do zwycięstwa. Vamos Świderski.

Warto dodać, że Interze Miami gra ten leśny dziadek z PSG.


1

@barcanawieki Kondogbia pewnie potwierdzi.

6

@dejwor No tak, w Madrycie nie ma plaży, a największy klub w tym mieście jest znany z kradzieży, np. okradania innych klubów w LM.

1

@Barca1992 W sumie to grają dzisiaj, bo mecz odbędzie się o 20:30 (GMT-4) 11.08.2023r.

2

@ElTomas Akurat Ukraińskie centrum uznałbym za średnie źródło, szczególnie, że w interesie Ukrainy byłoby bezpośrednie wciągnięcie NATO w wojne.

2

@Sulimo Nie mam zdania dla Neymara.

7

Ale w tym sezonie to już na pewno wróci.

2

Ostatnio Warszawa dostała taki wpierdziel od Austrii chyba za czasów pewnego akwarelisty z tegoż kraju.

5

Komentarz usunięty

3

@pt9 Nie rozumiem jak można lubić koty.

5

No i pięknie. Pierwsze trofeum w tryplecie już mamy.

0

Raphinha mógł Zlatana robić. Prawie identyczna sytuacja :D

6

No i pewien użytkownik właśnie wyrzuca monitor przez okno.

33

@tomek8756 Nawpuszczajmy więcej Polaków do Polski to takie akcje będą codziennie.

7

@barcelonaLM Na Orlenie to tylko kupa, żeby generować koszta.

4

Tak jest! Brawo, zawsze cieszy jak szejki coś przegrywają.

30

@Katalończyk 99 A możesz się zesrać, jeżeli akurat tego teraz nie chcesz?

0

@El Madridista. Czyli już za stare dla Ciebie?

0

@FcPortoFan1999 Toż to Bartek Wdowik strzelał.

2

@Kgorecki2500 Vizimir II Sprawiedliwy

1

@marcin62 Tak, ale tam też są kolekcje, które zawierają pakiety monumentów, jednostek itd. a te już wcześniej są na liście wymienione detalicznie. Wiec to jakby dwukrotnie nabija cenę + są tam też pakiety muzyki, jakieś lekcje, artbooki, które nic do gry nie wnoszą. Same dodatki fabularne i graficzne to około 1500zł. Reszta nie zmienia nic w grze.

2

@bartas97 Słaba gra, nie polecam.

https://zapodaj.net/plik-D61olmOOLe

@MarcepanowyKsiaze Ponad 1500 zł dodatki kosztują. Wiem, bo wszystkie mam i na premierę kupowałem.

4

@dawidor9 Nie ma szans, a nawet jeżeli to lepiej wygląda taki rekord w Europie niż z tymi amatorami w MLS.

4

@AlexDark00 Prawda. Np. Ty wypisujesz ciągle pierdoły o Lewandowskim wystawiajać się na ryzyko zostania pośmiewiskiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?