Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kuba_1 Ja zostaje na mecz Świderskiego
0
@Keriox Felix, Cancelo, Neymar. Ale to będzie chodziło
0
@ArterkHD
2
@Sapos93 Iniestazo
0
@Nazio_87 Na strumyku oglądam, bo w Polsce nikt nie pokazuje w telewizji.
5
Dawać już meczycho, a nie o 2:30... Nie mogę się doczekać, aż GOAT dołoży kolejne brameczki w tej Ameryce i poprowadzi swój zespół do zwycięstwa. Vamos Świderski.
Warto dodać, że Interze Miami gra ten leśny dziadek z PSG.
1
@barcanawieki Kondogbia pewnie potwierdzi.
6
@dejwor No tak, w Madrycie nie ma plaży, a największy klub w tym mieście jest znany z kradzieży, np. okradania innych klubów w LM.
1
@Barca1992 W sumie to grają dzisiaj, bo mecz odbędzie się o 20:30 (GMT-4) 11.08.2023r.
2
@ElTomas Akurat Ukraińskie centrum uznałbym za średnie źródło, szczególnie, że w interesie Ukrainy byłoby bezpośrednie wciągnięcie NATO w wojne.
2
@Sulimo Nie mam zdania dla Neymara.
7
Ale w tym sezonie to już na pewno wróci.
2
Ostatnio Warszawa dostała taki wpierdziel od Austrii chyba za czasów pewnego akwarelisty z tegoż kraju.
5
Komentarz usunięty
0
@hoeniker Spoko, oni wiedzą lepiej :D
https://www.fcbarca.com/43323-wyjazd-na-gran-derbi-fc-barcelona-vs-real-madryt.html
3
@pt9 Nie rozumiem jak można lubić koty.
5
No i pięknie. Pierwsze trofeum w tryplecie już mamy.
0
Raphinha mógł Zlatana robić. Prawie identyczna sytuacja :D
6
No i pewien użytkownik właśnie wyrzuca monitor przez okno.
33
@tomek8756 Nawpuszczajmy więcej Polaków do Polski to takie akcje będą codziennie.
7
@barcelonaLM Na Orlenie to tylko kupa, żeby generować koszta.
4
Tak jest! Brawo, zawsze cieszy jak szejki coś przegrywają.
30
@Katalończyk 99 A możesz się zesrać, jeżeli akurat tego teraz nie chcesz?
0
@El Madridista. Czyli już za stare dla Ciebie?
0
@FcPortoFan1999 Toż to Bartek Wdowik strzelał.
2
@Kgorecki2500 Vizimir II Sprawiedliwy
1
@marcin62 Tak, ale tam też są kolekcje, które zawierają pakiety monumentów, jednostek itd. a te już wcześniej są na liście wymienione detalicznie. Wiec to jakby dwukrotnie nabija cenę + są tam też pakiety muzyki, jakieś lekcje, artbooki, które nic do gry nie wnoszą. Same dodatki fabularne i graficzne to około 1500zł. Reszta nie zmienia nic w grze.
2
@bartas97 Słaba gra, nie polecam.
https://zapodaj.net/plik-D61olmOOLe
@MarcepanowyKsiaze Ponad 1500 zł dodatki kosztują. Wiem, bo wszystkie mam i na premierę kupowałem.
4
@dawidor9 Nie ma szans, a nawet jeżeli to lepiej wygląda taki rekord w Europie niż z tymi amatorami w MLS.
4
@AlexDark00 Prawda. Np. Ty wypisujesz ciągle pierdoły o Lewandowskim wystawiajać się na ryzyko zostania pośmiewiskiem.