Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Drogi Kalendarzu zachowaj nas od blamażu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Ależ piękny wylew
21
Komentatorzy spuszczają się nad tym Messim, jakby jakiegoś GOATa zobaczyli.
3
Dobry ten Messi, będzie z niego jeszcze niezły piłkarz
2
Robert Taylor > Robert Lewandowski
8
@arasz1819 Nie, oglądamy Ronaldo.
0
Co to za profanacja hymnu USA?
3
No to do boju, po nasze pierwsze trofeum w historii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli dzisiaj wygramy, to będziemy mieli o jeden więcej trofeów, niż Real trypletów.
0
Ciekawe czy Dembele pomoże PSG uniknąć spadku.
0
PSG to klub mem xD Hakimi kradnie buty w polu karnym.
0
Dembele co zdembelił xD Firmowe zagranie Francuza.
2
No no, ładną piłeczkę dał Wielki Dembele.
0
Ależ brama Nene xDDD
3
@jaxo22 @Kapitan hawk dodaj do listy tego osobnika.
11
Ręka jest jak sędzia gwiźnie.
1
Ciężko będzie to uznać, ale sędziowie na pewno spróbują.
0
@gumaz Wtedy byłbym za aborcją do 18 roku życia płodu.
6
@marcin62 Piękny widok, aż bym dokonał aborcji, ale niestety jestem mężczyzną.
1
@tristan87 Al Nassr gra na Geodis Park, stadionie w Nashville? Czy może akurat na wyjeździe byli? A ktoś tu mówił, że fani Ronaldo mają coś na bani.
6
@barcelonista80 Finał jest tomorrow o 12:00 PM.
3
@pioz123 8:2 z Bayernem. Jestem masochista
5
@Rhaan Pijany czy nie możesz spać, że wyjesz, bo ktoś napisał post na forum?
28
@DonMatteo901 Facet mógł wybrać każdy język jaki chciał, a wybrał język faktów.
2
@Sulimo No to w takim razie Jaga leci zwijać stadion, zaorać murawę i zasiać ziemniaki.
0
@Sulimo Strzał w okienko z 30 metra.
6
@gumaz
>"teraz tam jest masakra, ale gangi strzelaniny i zabójstw bardzo duzo"
>"wiadomo nie byłem"
La Bamba w pigułce xD
9
@Tasde Wyjęte z kontekstu.
26
@prokofiew Żeby nie nabijać frekwencji powyżej 50% w referendum.
Najpierw poczytaj jak działa referendum, jakie są progi frekwencji, później zastanów się w jaki sposób skonstruowane są pytania i co chcą przez to osiągnąć. Na sam koniec wyciągnij wnioski z poprzednich punktów i zastanów się jakie jest najlepsze rozwiązanie.
37
@Crystal37 Ponieważ pytania w tymże referendum uwłaczają inteligencji człowieka, który ma IQ wyższe niż rozmiar buta.