1

Panie Beckham jak coś to mamy pakiet 60 mln euro za Lengleta, Desta i Lewego. Dwaj pierwsi pewnie wylewów w obronie nie ograniczą, ale za to ten trzeci też nie będzie umiał przyjąć piłki.

0

Dużo fanów Maxa Verstappena na trybunach. Nawet flary odpalili

2

@Bartula Lenglet za 20 baniek. Here we go

3

Taki delikatny wylewik

0

Co tu się odsędziowało. Wyglądało na karny

1

Nawet nie wiem co to dzisiaj za rozgrywki gramy, ale i tak będę oglądał.

1

@Szopenek Co Ty masz do ładowania w dupsko? Ostatni związek Ci nie wyszedł i Cię jakiś chłop zostawił? Opowiedz nam o tym. Na pewno Ci pomożemy.

6

@Nazio_87 Voldemort w końcu zginął?

1

Wiadomo jak wygląda procedura po wypadku Prigożyna? Normalnie przyjedzie śmierciarka po to co z niego zostało?

3

@Kessie Drzewo wymusiło pierwszeństwo na przepisowo jadącej Hondzie.

4

@Jacu327 To macie coś wspólnego

0

Dajcie Ani spokój, ona taka nie jest.

0

@Barcasub Ale mają szacunek do Piłsudskiego, więc to najważniejsze.

1

@John_Doe To, że kogoś pobijesz, ale poza sądem się z nim dogadasz przez co nie będziesz miał sprawy w sądzie, nie oznacza, że nikogo nie pobiłeś i nie byłeś winny.

0

@Barcasub Na Piłsudskiego.

0

@Rastafarnianin Nie, mają szacunek do siebie.

2

@ShawnC A masz kurę? Bo akurat bym rosół zrobił.

5

@Ziemny Nie został uniewinniony, tylko laska nad którą się znęcał i zrobił dzieciaka wycofała oskarżenie.

3

@Ojciec5tkidzieci Dać mu medal za pozbycie się tych debili z dróg.

0

Ależ ta kobieca siatkówka to mierny poziom prezentuje.

6

@LaLigaPD Vinicius Junior 2024 ● Magic Skills & Tricks ● Welcome To Barcelona I Akcent - Przekorny Los remix

3

@Michu94 Przytłacza go ciężar bycia najlepszym trenerem w historii.

1

@Filu02 Jedyne co to może być takie schyłkowe MSN - Fati połamany, Ferran gruby a Jamal człapiący.

1

@Popitek12 Czytać La Bambe na telefonie

0

@Eto'o9 R10 Jeszcze bym zrozumiał, gdybyśmy potrzebowali piłkarza do wyjściowej 11, bo wtedy faktycznie Fermin ustępowałby Lo Celso doświadczeniem i wytrzymałością. Ale nie, bo na 3-4 pozycje mamy Oriola, Gundo, De Jonga, Pedriego, Gaviego + Roberto, więc Fermin jak najbardziej mógłby wchodzić z ławki. Lo Celso wygląda na piłkarza co pogra raz kilka spotkań i za 1.5 roku będziemy go wypychać siłą do Arabów.

1

@lucca87 Solidny skład. 1/4 Ligi Europy w naszym zasięgu.

12

@Rekker Czyli Barcelona mogła by go spokojnie sprzedać za 6,5 mln euro z 10% od przyszłego transferu.

0

@Khajio Prawdziwa miłość nie zna granicy wieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Cotutajsiedzieje No Roksana to w wieku 14 lat była petarda, ale jednak trochę za stara dla mnie.

1

@bari_94 w linku musi byc twitter.com a nie x.com ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?