Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Panie Beckham jak coś to mamy pakiet 60 mln euro za Lengleta, Desta i Lewego. Dwaj pierwsi pewnie wylewów w obronie nie ograniczą, ale za to ten trzeci też nie będzie umiał przyjąć piłki.
0
Dużo fanów Maxa Verstappena na trybunach. Nawet flary odpalili
2
@Bartula Lenglet za 20 baniek. Here we go
3
Taki delikatny wylewik
0
Co tu się odsędziowało. Wyglądało na karny
1
Nawet nie wiem co to dzisiaj za rozgrywki gramy, ale i tak będę oglądał.
1
@Szopenek Co Ty masz do ładowania w dupsko? Ostatni związek Ci nie wyszedł i Cię jakiś chłop zostawił? Opowiedz nam o tym. Na pewno Ci pomożemy.
6
@Nazio_87 Voldemort w końcu zginął?
1
Wiadomo jak wygląda procedura po wypadku Prigożyna? Normalnie przyjedzie śmierciarka po to co z niego zostało?
3
@Kessie Drzewo wymusiło pierwszeństwo na przepisowo jadącej Hondzie.
4
@Jacu327 To macie coś wspólnego
0
Dajcie Ani spokój, ona taka nie jest.
0
@Barcasub Ale mają szacunek do Piłsudskiego, więc to najważniejsze.
1
@John_Doe To, że kogoś pobijesz, ale poza sądem się z nim dogadasz przez co nie będziesz miał sprawy w sądzie, nie oznacza, że nikogo nie pobiłeś i nie byłeś winny.
0
@Barcasub Na Piłsudskiego.
0
@Rastafarnianin Nie, mają szacunek do siebie.
2
@ShawnC A masz kurę? Bo akurat bym rosół zrobił.
5
@Ziemny Nie został uniewinniony, tylko laska nad którą się znęcał i zrobił dzieciaka wycofała oskarżenie.
3
@Ojciec5tkidzieci Dać mu medal za pozbycie się tych debili z dróg.
0
Ależ ta kobieca siatkówka to mierny poziom prezentuje.
6
@LaLigaPD Vinicius Junior 2024 ● Magic Skills & Tricks ● Welcome To Barcelona I Akcent - Przekorny Los remix
3
@Michu94 Przytłacza go ciężar bycia najlepszym trenerem w historii.
1
@Filu02 Jedyne co to może być takie schyłkowe MSN - Fati połamany, Ferran gruby a Jamal człapiący.
1
@Popitek12 Czytać La Bambe na telefonie
0
@Eto'o9 R10 Jeszcze bym zrozumiał, gdybyśmy potrzebowali piłkarza do wyjściowej 11, bo wtedy faktycznie Fermin ustępowałby Lo Celso doświadczeniem i wytrzymałością. Ale nie, bo na 3-4 pozycje mamy Oriola, Gundo, De Jonga, Pedriego, Gaviego + Roberto, więc Fermin jak najbardziej mógłby wchodzić z ławki. Lo Celso wygląda na piłkarza co pogra raz kilka spotkań i za 1.5 roku będziemy go wypychać siłą do Arabów.
1
@lucca87 Solidny skład. 1/4 Ligi Europy w naszym zasięgu.
12
@Rekker Czyli Barcelona mogła by go spokojnie sprzedać za 6,5 mln euro z 10% od przyszłego transferu.
0
@Khajio Prawdziwa miłość nie zna granicy wieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Cotutajsiedzieje No Roksana to w wieku 14 lat była petarda, ale jednak trochę za stara dla mnie.
1
@bari_94 w linku musi byc twitter.com a nie x.com ;)