Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Ale o tych awatarach to załóżcie jeden wątek, a nie zaśmiecacie La Ramblę jak Harrym Potterem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
18
@dniel Żegnamy Pana ze strony w takim razie.
3
@_barti Szyny były złe, a podwozie... podwozie... też było złe.
4
@_barti A co jeżeli maszynistą był Ukrainiec, ale pociąg był produkcji polskiej, np była to PESA?
6
@_barti Nazwanie kogoś ukropoliniakiem to boss wśród argumentów, wyciągany jak as z rękawa. Ukropiliniak kończy dyskuję, a ten kto go użyje wygrywa, niezależnie od tego jak potoczyła się dana rozmowa.
6
@Cule1234 Skąd wiadomo, że to boty a nie po prostu ludzie rozsądni, którzy mają świadomość, że nikt w tym roku nie ma podjazdu do Jude?
2
@Kgorecki2500 7, ale zawsze grałem z 77, bo prawemu obrońcy nie chcieli dać takiego numeru :D
7
@Szklaner Mati tak wierzy w zreformowaną edukację publiczną, że wysłał dzieciaka do prywatnej szkoły?
9
@BorzyKrzys No jakby nie patrzeć Papież Franciszek też przewodzi jednej z najbardziej zbrodniczych organizacji w historii świata.
0
@AdiKingu96 A Koeman to nie był legendą Barcelony? Jakoś dało się go zwolnić.
1
xDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
Piękny strzał Gundo
0
Przełożone, bo deszczyk z piorunami.
1
Atletico - Sevilla przełożone?
2
@takisobiektos No i co z tego, skoro kopnął go w piętę xD Nawet blisko piłki obrońca nie był.
1
@FcPortoFan1999 Dziwię się, że tyle sprawdzali. Przecież karny oczywisty ponad wszelką wątpliwość.
1
@Emhyr Nie podpuszczam, ale Ramosik na ławeczkę i na wrzutki w 90' mógłby wchodzić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@matirix20 Odważna teza.
17
Gdyby nie kontuzja w 2016 i to, że gra na skrzydle to Ferrari by wygrał.
38
@Barceloniarz0 Korea Północna. Nie można narzekać na życie w tym kraju.
3
@Przemek2323 Jeżeli przejeżdzał przez przejście dla pieszych na rowerze to mam nadzieję, że odpowie za spowodowanie wypadku i uszkodzenia samochodu , a także za potencjalny uraz psychiczny kierującej pojazdem.
3
Jak z tej grupy nie wyjdziemy to trzeba rozwiązać ten klub.
0
@Barcabarca3562157
Real
FC Barcelona
Manchester United
Bayern
Liverpool
Brakuje mi tu Milanu, ale nie wiem za kogo.
1
@Barcabarca3562157 W 20 wieku Maradona, w 21 Messi, a w historii Messi.
0
@Sergio_Devils Przecież Leganes nie gra w LM, a poza tym dwa kluby z jednego kraju nie mogą być w tej samej grupie.
5
@Ojciec5tkidzieci Uwielbiam te podwójne standardy. Jak Mentzen rzuca pierdyliardami złotych to hehe super satyra, ale jak Rysiu sobie zażartuje z programu konfederacji to nagle żarty, że niemerytoryczny i co to za ekspert.
0
@Mns21 Imaz, Vassiljev, Quintana?
0
@Rust_Cohle Dodatkowo, na jego pozycji (LN/LS) gra świetny Mitoma, z którego Brighton raczej nie zrezygnuje.
0
@gumaz Chce Real Sociedad ( ͡° ͜ʖ ͡°)