11

Ale o tych awatarach to załóżcie jeden wątek, a nie zaśmiecacie La Ramblę jak Harrym Potterem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

18

@dniel Żegnamy Pana ze strony w takim razie.

3

@_barti Szyny były złe, a podwozie... podwozie... też było złe.


4

@_barti A co jeżeli maszynistą był Ukrainiec, ale pociąg był produkcji polskiej, np była to PESA?

6

@_barti Nazwanie kogoś ukropoliniakiem to boss wśród argumentów, wyciągany jak as z rękawa. Ukropiliniak kończy dyskuję, a ten kto go użyje wygrywa, niezależnie od tego jak potoczyła się dana rozmowa.

6

@Cule1234 Skąd wiadomo, że to boty a nie po prostu ludzie rozsądni, którzy mają świadomość, że nikt w tym roku nie ma podjazdu do Jude?

2

@Kgorecki2500 7, ale zawsze grałem z 77, bo prawemu obrońcy nie chcieli dać takiego numeru :D

7

@Szklaner Mati tak wierzy w zreformowaną edukację publiczną, że wysłał dzieciaka do prywatnej szkoły?

9

@BorzyKrzys No jakby nie patrzeć Papież Franciszek też przewodzi jednej z najbardziej zbrodniczych organizacji w historii świata.

0

@AdiKingu96 A Koeman to nie był legendą Barcelony? Jakoś dało się go zwolnić.

1

xDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

Piękny strzał Gundo

0

Przełożone, bo deszczyk z piorunami.


1

Atletico - Sevilla przełożone?

2

@takisobiektos No i co z tego, skoro kopnął go w piętę xD Nawet blisko piłki obrońca nie był.

1

@FcPortoFan1999 Dziwię się, że tyle sprawdzali. Przecież karny oczywisty ponad wszelką wątpliwość.

1

@Emhyr Nie podpuszczam, ale Ramosik na ławeczkę i na wrzutki w 90' mógłby wchodzić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@matirix20 Odważna teza.

17

Gdyby nie kontuzja w 2016 i to, że gra na skrzydle to Ferrari by wygrał.

38

@Barceloniarz0 Korea Północna. Nie można narzekać na życie w tym kraju.

3

@Przemek2323 Jeżeli przejeżdzał przez przejście dla pieszych na rowerze to mam nadzieję, że odpowie za spowodowanie wypadku i uszkodzenia samochodu , a także za potencjalny uraz psychiczny kierującej pojazdem.

3

Jak z tej grupy nie wyjdziemy to trzeba rozwiązać ten klub.

0

@Barcabarca3562157
Real
FC Barcelona
Manchester United
Bayern
Liverpool

Brakuje mi tu Milanu, ale nie wiem za kogo.

1

@Barcabarca3562157 W 20 wieku Maradona, w 21 Messi, a w historii Messi.

0

@Sergio_Devils Przecież Leganes nie gra w LM, a poza tym dwa kluby z jednego kraju nie mogą być w tej samej grupie.

5

@Ojciec5tkidzieci Uwielbiam te podwójne standardy. Jak Mentzen rzuca pierdyliardami złotych to hehe super satyra, ale jak Rysiu sobie zażartuje z programu konfederacji to nagle żarty, że niemerytoryczny i co to za ekspert.

0

@Mns21 Imaz, Vassiljev, Quintana?

0

@Rust_Cohle Dodatkowo, na jego pozycji (LN/LS) gra świetny Mitoma, z którego Brighton raczej nie zrezygnuje.

0

@gumaz Chce Real Sociedad ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?