1

Miło wejść sobie na giełdę i zobaczyć wzrost XRP o 70%. Idę do Biedronki i kupuję wszystko co drogie.

13

@bartas97 Może nie było opisu cyrylicą, więc nie zrozumieli o co chodzi.

2

@Criss18Barca Jak w Jedwabnem kilka lat wcześniej.

3

@Arkon Courtouis to za co? Za stracone 36 bramek w lidze? Za Puchar króla? Czy za ucieczkę ze zgrupowania kadry? Czy może za spektakularny wpierdziel na MŚ? xD

Kapitalny sezon Belga XD

0

@Encore Brać go do Barcy, żeby Pedri i Dembele nie czuli się samotni w szpitalu.

0

@abram3k Zawsze mieliśmy łeb do interesów.

0

@4drian0 Moim zdaniem było w piłkę.

3

@Pawel13sz Jordi Alba w przerwie meczu Liverpool - Barcelona na Anfield.

13

@barcelonaLM Czekam, aż Zełeński wyjdzie i coś takiego powie o Wołyniu.


5

@gorgota To tak jakbyś jechał najnowszym Bugatti po mieście 100km/h tłumacząc się, że ten samochód nie nadaje się do jazdy 50km/h. Nikogo nie obchodzi czym jedziesz i do czego ten pojazd jest przystosowany, masz obowiązek stosować się do przepisów.

3

@mekston Niby na bolidzie logo Orlen a jednak zabrakło im paliwa. Morawiecki niepocieszony.

54

@Nhyz Kreatyna 6 gramów dziennie, białko 1,5-2g na każdy kilogram ciała. Na początek polecam FBW, później przejdziesz na spersonalizowany plan treningowy. Gwarantuje, że poczujesz się dużo lepiej.

8

@Pawel13sz Złota piłka za pierwszy sezon to takie absolutne minimum.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@marcin62 Moim zdaniem powinniśmy wrócić do korzeni i tradycji.


1

@Prorokk Co jest chore? Natura człowieka jest chora? Przecież ludzie z natury są poligamistami.

4

@Emhyr To nawet Bartomeu by nie dał rady tylu klubów spi.....ć tak jak Elon Twitterka.

18

@masq Wszyscy czekamy na informacje czy byś ją obracał.

0

@kiper09 Nie działa, a miałem nudesy dostać.

0

@BordowyPtak W piątek na Indiana Jones.

11

@michal26 Nie ma żadnego racjonalnego argumentu przeciw takiemu rozwiązaniu. Zamykam dyskusję.

6

@GeneralXavi Osobiście bardzo szanuję Jakuba Wiecha, bardzo dobrą robotę robi. Promotor zdrowej, silnej energetyki opartej na energii odnawialnej i atomie. Polska ma problem z energetyką, Francja z rozróbami, ale najśmieszniejsze jest to, że nawet jakby Francuzi palili auta w tysiącach sztuk dziennie to i tak będą mniej zanieczyszczać środowisko niż Polacy swoją energetyką i spalaniem w piecach czym popadnie.

17

Niesamowite, że jeszcze tydzień temu nie wiedziałem kim w ogóle jest jakiś Guler, wczoraj chłop był już nowym Ozilem czy innym Ronaldinho, a teraz jest średniakiem, który zniknie w jakimś Getafe.

16

@hayek Przecież to wpis Bosaka xD

1

@Kgorecki2500 Moim wymarzonym autem był Mercedes-Benz GLC Coupe 200 d 4-Matic, czyli dokładnie takie auto, jakie kupiłem ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ależ grande strategia wjechała xD

2

Ale w tym roku to już na pewno wróci.

1

@Luciano99 Na szczęście nie, możesz bić niemca po kasku bez przeszkód.

5

Limit dostępu został przekroczony. Odczekaj jakiś czas i spróbuj ponownie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?