Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli jednak Lahoz >>>> Marciniak. Escandalo
22
@tomek8756 Oczywiście, że to dyskryminacja. Tym bardziej, że mężczyźni statystycznie żyją krócej od kobiet.
6
Obecnie oglądamy jedną z najgorszych wersji Barcelony od czasów orogenezy hercyńskiej, ale mimo to straciliśmy tylko 9 bramek w lidze, pokonaliśmy Real 3 razy z rzędu i nadal mamy nad nimi 11 pkt przewagi w lidze. Sezon, bardzo prawdopodobnie, zakończymy z 2 trofeami. Niesamowite.
2
@LaRoja Zero silnia = 1
6
Zmuszanie do oglądania tego meczu jest moim zdaniem naruszeniem prawa o humanitarnym traktowaniu ludzi.
1
Ten mecz można puszczać więźniom w Guantanamo zamiast waterboardingu.
3
Pierwsza połowa dla wybitnych koneserów.
0
Robercik to nawet w Jagiellonii Białystok nie miałby pewnego miejsca w składzie z taką grą.
6
Prawdziwy gniazdowy ultrasów.
0
Ależ Balde ma cela. Z takiej odległości, z takiej piłki idealnie w słupek.
1
Ku@@a kolano w plecy, wcześniej faul na Kessie a chłop nadal bez żółtej.
4
@Firestone W sumie to Cadiz razem z dzisiejszym przeciwnikiem mogliby spaść z ligi.
2
To ja już nie rozumiem całkowicie tych przepisów o rękach w polu karnym xD
49
@Firestone Nie dość, że można uprzejmie donieść na sąsiada to jeszcze w imię mojego klubu. Wspaniała chwila.
3
@Deviler Błagam niech w następnym roku będzie to Tymbark Puchar Polski albo Żabka Puchar Polski xD
0
@Sulimo Czy nierealne to nie wiem, skoro jakoś Ukraińcy potrafią sprzedać Mudryka za 100 baniek. Może po prostu u nas cała myśl szkoleniowa jest do wymiany razem z zarządzającymi klubami.
0
@Sulimo No i tak dobrze, że te Djurgardeny czy Glimty przeszli, ale to nadal smutne, że europejskie odpady typu Fiorientina nadal są na poziomie nieosiągalnym pomimo tego, że Lech ma całkiem niezły skład jak na naszą Ligę.
2
@Sulimo Nie, po prostu mnie śmieszy robienie z tego Pucharu Tymbarku jakichś poważnych rozgrywek. Potężne Djurcośtam zniszczone, ale przyszedł w końcu średniak Ligi Włoskiej i weryfikuje polską ligę.
A poza tym Villareal miał zapewniony awans, mogli wystawić nawet 11 złożoną z klubowych ogrodników, więc co Ty tutaj porównujesz.
2
Skończyło się klepanie europejskich ogórków, przyszedł pierwszy rywal, który nie jest półprofesjonalnym klubem i Lech wyjaśniony. A ta Fiorientina to i tak średniaczek europejski. Szkoda, że nawet ten Puchar Tymbarku jest nieosiągalny dla polskich drużyn.
2
Dobrze, że Lech przejął inicjatywę.
0
@FcPortoFan1999 No i klątwe rzuciłeś.
6
@kuba1794 Jakoś źle mi się kojarzą ostatnie transfery z City. Zaraz się okaże, że Gundogan odpali tryb Arda Turan i będzie kebaby wpierdzielał na trybunach.
0
Szybko poszło xD
11
@gumaz Ja siedziałem w więzieniu za niewinność. Więc nie wiem czy się liczy
0
@tristan87 Jest nagranie z całej kłótni Sane i Mane. Bez uderzenia widocznego.
0
@Sulimo Czysto hipotetyczny scenariusz, Robert Lewandowski w pamiętnym meczu z Realem w LM, w którym strzelił 4 bramki latał na odpale zwiększającym wydolność. Czyli co zawieszamy chłopa, który strzelił 4 bramki i de facto w pojedynkę dał drużynie awans. Drużyna przechodzi dalej a tylko on zawieszony? Co za absurd.
2
@Essos Mane bije Sane, Sane bije Mane, City ma w...ane i melduje się w półfinale.
5
Dlaczego obie drużyny nie mogą odpaść...
3
To był mecz dla wybitnych koneserów.
0
Mecz dla koneserów