7

W naszej grupie nie ma już słabych drużyn po prostu.

2

@Encore Nie no, co my tu porównujemy. Di Maria clear. Gole to nie wszystko.

2

@FcBarcelonaFanMSN Tak, w końcu mógłbym parkować na miejscach dla niepełnosprawnych.

0

@jeyx77x To nie rób szkoły Wilka.

7

@Emhyr Ronaldinho - Suarez - Neymar.

5

@Kgorecki2500 Że jest Serbskie

0

Komu kibicowali polscy narodowcy w meczu Izrael-Kosowo?

Biorę po 200 zł z konta każdej osoby i słucham państwa.

2

1

@johny1212 A to nie jest reklama, która się nie załadowała?

15

@AmigoBlancos Szkoda, że kobieta którą potrącił na pasach, tylko nie udawała, że nie żyje.

0

Całe szczęście, że Wyspy Owcze straciły dzisiaj punkty, bo byłoby groźnie.

6

Strażacy na stadionie to chyba są po to, żeby Polacy się ze wstydu nie spalili.

7

Na Wyspach Owczych optymizm. Czechy będą trudnym rywalem o pierwsze miejsce w grupie, ale Wyspiarze wierzą w siebie.

16

@LjakRoberciik Można też pomyśleć nad przestrzeganiem przepisów drogowych.

1

Było SIUUUUUUU po karnym strzelonym potężnemu Lichtensteinowi?

0

@DonCarletto Chyba ktoś tego Orbana wybiera. A ten nie pierwszy raz pokazuje, że sprzeda wszystkich Rosji za tani gaz.

0

54

@barcanawieki Nie zaczyna się gry od cudzego sejva.

53

@Rust_Cohle Z Vegetą, bo przynajmniej wiem, że nie zamoczy.

17

@cold_play Neymar zostaje w Barcelonie. Bez tego nie byłoby potrzeby wymieniania pozostałych sytuacji, bo żaden Dembele nie byłby potrzebny, Messi by nie odszedł a Fati by się ogrywał spokojnie w rezerwach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Counter Strike 2 już w to lato. Oto zmiany:




8

Ja to bym się z wiosła ucieszył. Nigdy nie miałem wiosła w domu. Jeszcze jakby mi załatwili choinkę o zapachu kokosowym do malucha albo używane opony do Stara, to bym wszystko na korzyść Barcy gwizdał.

1

@Cotutajsiedzieje Ze mną zerwała dziewczyna w dzień premiery Kingdom Come: Deliverence. Nawet chwili się nie zastanawiałem, od razu kupiłem. Bardzo pomogło, oderwałem się od rzeczywistości i wciągnąłem w super opowieść. Taka propozycja ode mnie.

3

@bartas97 Może to była ćwiartka chleba

5

@TaKeSe Nie, nie możesz zapakować piłki do swojej bramki w tej okręgówce. Nie będziesz bogaty.

12

@Bykunn "no ja uważam że na żywo bez stopklatek był nie do zauważenia przez obiektywnego kibica"

No, ale po to są stopklatki i sędziowie, aby obiektywny kibic nie musiał dostrzegać spalonych.

1

@Borry Moim zdaniem zawyżona ocena.

35

Dokładnie, ewidentnie widać, że linie układają się w barwy Barcy. korupcja 100% proof


1

@BorzyKrzys Powrót Króla. W ogólne nie odczuwa się tych 3 godzin. Perfekcyjny pacing filmu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?