Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
W naszej grupie nie ma już słabych drużyn po prostu.
2
@Encore Nie no, co my tu porównujemy. Di Maria clear. Gole to nie wszystko.
2
@FcBarcelonaFanMSN Tak, w końcu mógłbym parkować na miejscach dla niepełnosprawnych.
0
@jeyx77x To nie rób szkoły Wilka.
7
@Emhyr Ronaldinho - Suarez - Neymar.
5
@Kgorecki2500 Że jest Serbskie
0
Komu kibicowali polscy narodowcy w meczu Izrael-Kosowo?
Biorę po 200 zł z konta każdej osoby i słucham państwa.
2
@HighestInTheRoom W punkt.
1
@johny1212 A to nie jest reklama, która się nie załadowała?
15
@AmigoBlancos Szkoda, że kobieta którą potrącił na pasach, tylko nie udawała, że nie żyje.
0
Całe szczęście, że Wyspy Owcze straciły dzisiaj punkty, bo byłoby groźnie.
6
Strażacy na stadionie to chyba są po to, żeby Polacy się ze wstydu nie spalili.
7
Na Wyspach Owczych optymizm. Czechy będą trudnym rywalem o pierwsze miejsce w grupie, ale Wyspiarze wierzą w siebie.
16
@LjakRoberciik Można też pomyśleć nad przestrzeganiem przepisów drogowych.
1
Było SIUUUUUUU po karnym strzelonym potężnemu Lichtensteinowi?
0
@DonCarletto Chyba ktoś tego Orbana wybiera. A ten nie pierwszy raz pokazuje, że sprzeda wszystkich Rosji za tani gaz.
0
"Bracia" Węgrzy xD
https://x.com/WBC24News/status/1639006462608384003
54
@barcanawieki Nie zaczyna się gry od cudzego sejva.
53
@Rust_Cohle Z Vegetą, bo przynajmniej wiem, że nie zamoczy.
17
@cold_play Neymar zostaje w Barcelonie. Bez tego nie byłoby potrzeby wymieniania pozostałych sytuacji, bo żaden Dembele nie byłby potrzebny, Messi by nie odszedł a Fati by się ogrywał spokojnie w rezerwach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Counter Strike 2 już w to lato. Oto zmiany:
8
Ja to bym się z wiosła ucieszył. Nigdy nie miałem wiosła w domu. Jeszcze jakby mi załatwili choinkę o zapachu kokosowym do malucha albo używane opony do Stara, to bym wszystko na korzyść Barcy gwizdał.
1
@Cotutajsiedzieje Ze mną zerwała dziewczyna w dzień premiery Kingdom Come: Deliverence. Nawet chwili się nie zastanawiałem, od razu kupiłem. Bardzo pomogło, oderwałem się od rzeczywistości i wciągnąłem w super opowieść. Taka propozycja ode mnie.
3
@bartas97 Może to była ćwiartka chleba
5
@TaKeSe Nie, nie możesz zapakować piłki do swojej bramki w tej okręgówce. Nie będziesz bogaty.
12
@Bykunn "no ja uważam że na żywo bez stopklatek był nie do zauważenia przez obiektywnego kibica"
No, ale po to są stopklatki i sędziowie, aby obiektywny kibic nie musiał dostrzegać spalonych.
1
@Borry Moim zdaniem zawyżona ocena.
35
Dokładnie, ewidentnie widać, że linie układają się w barwy Barcy. korupcja 100% proof
1
@BorzyKrzys Powrót Króla. W ogólne nie odczuwa się tych 3 godzin. Perfekcyjny pacing filmu.