0

Niech chociaz te 3 na Bernabeu strzelą...

0

7UP powinno zostać sponsorem tytularnym United.

3

Mogliby tak na Bernabeu strzelać.

1

Źle mi się kojarzy 4:0 na Anfield.

0

Jeszcze 10 sekund przed czasem, gdy Valencia była przy piłce. Przelewy do Negreiry chyba dopiero dzisiaj zaksięgowali.

0

Jeszcze niedawno w ataku Barcy biegali Eto, Messi, Suarez, Neymar, Villa...

A teraz mamy najsłabszy atak od czasów orogenezy hercyńskiej.

2

Wreszcie te przelewy do sędziów się opłaciły.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@PatrychoO Jednak okolicznością obciążającą jest fakt, że nie jest z Brazylii ani nie gra w Realu.

16

Cale szczęście, że Messi odszedł i przestał blokować ten klub.

0

@debu1989 Ta, pauzować będzie na Bilbao.

2

Mbappe zepsuł akcje strzelając gola

8

Nie ma co się śmiać. U nas nie grali Lewandowski, Pedri i Dembele, a Real grał bez Mbappe i Haalanda.

2

ESPN z dobrym pytaniem. Jest obecnie obrońca z lepszą formą od Araujo?


7

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Militao lepiej strzela na bramkę Realu niż Fati a Fati lepiej broni dostępu do bramki Realu niż Militao.

Paradoks tego meczu.

0

Znowu nasze boisko treningowe nas nie zawiodło.

1

Tylko nie po włosach Ter Stegena.

2

Kessie dzisiaj dobry mecz.

10

Eder Militao widział tam rękę xD Kolejny pajac xD

2

Fati lepiej broni dostępu do bramki Realu niż ten parodysta Nacho xD

1

Nie wiem jakim cudem Araujo tak szybko biega z Viniciusem w kieszeni.

1

Mecz dla koneserów.

2

Chłop poślizgnął się, ręką opanował sobie piłkę a ten dzban z gwizdkiem nic. Drugi dzban od machania szmatką przy linii też nic...

1

Zdobyć jeszcze jedną brameczkę i wyrzucić pajaca z boiska. Będę spełniony.

0

Co za parodyści w tej obronie hahah xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@tristan87 Dzuba: "Dobrze, że w Rosji nie dokonuje się aborcji."

Tymczasem Rosja:
351 aborcji/1000 urodzeń xDD

Dla porównania w Szwecji wskaźnik ten wyniósł 316, we Francji 306, a w Niemczech zaledwie 130. XD

https://obserwatorgospodarczy.pl/2022/07/16/rosja-to-wzor-konserwatyzmu-aborcje-narkotyki-i-rozwody/

0

@Rl9k1nG Jako RPG? Tak. Ale czy najlepsza w jaką grałem? Raczej to zależy od gatunku. Ciężko jednak porównać W3 do najlepszej gry strategicznej w historii.

https://zapodaj.net/6c2fa7d3a097b.png.html

10

@Zoker Pewnie innych piłkarek nawet nie kojarzyli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?