Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech chociaz te 3 na Bernabeu strzelą...
0
7UP powinno zostać sponsorem tytularnym United.
3
Mogliby tak na Bernabeu strzelać.
1
Źle mi się kojarzy 4:0 na Anfield.
0
Jeszcze 10 sekund przed czasem, gdy Valencia była przy piłce. Przelewy do Negreiry chyba dopiero dzisiaj zaksięgowali.
0
Jeszcze niedawno w ataku Barcy biegali Eto, Messi, Suarez, Neymar, Villa...
A teraz mamy najsłabszy atak od czasów orogenezy hercyńskiej.
2
Wreszcie te przelewy do sędziów się opłaciły.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@PatrychoO Jednak okolicznością obciążającą jest fakt, że nie jest z Brazylii ani nie gra w Realu.
16
Cale szczęście, że Messi odszedł i przestał blokować ten klub.
0
@debu1989 Ta, pauzować będzie na Bilbao.
2
Mbappe zepsuł akcje strzelając gola
8
Nie ma co się śmiać. U nas nie grali Lewandowski, Pedri i Dembele, a Real grał bez Mbappe i Haalanda.
2
ESPN z dobrym pytaniem. Jest obecnie obrońca z lepszą formą od Araujo?
7
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Militao lepiej strzela na bramkę Realu niż Fati a Fati lepiej broni dostępu do bramki Realu niż Militao.
Paradoks tego meczu.
0
Znowu nasze boisko treningowe nas nie zawiodło.
1
Tylko nie po włosach Ter Stegena.
2
Kessie dzisiaj dobry mecz.
10
Eder Militao widział tam rękę xD Kolejny pajac xD
2
Fati lepiej broni dostępu do bramki Realu niż ten parodysta Nacho xD
1
Nie wiem jakim cudem Araujo tak szybko biega z Viniciusem w kieszeni.
1
Mecz dla koneserów.
2
Chłop poślizgnął się, ręką opanował sobie piłkę a ten dzban z gwizdkiem nic. Drugi dzban od machania szmatką przy linii też nic...
1
Zdobyć jeszcze jedną brameczkę i wyrzucić pajaca z boiska. Będę spełniony.
0
Co za parodyści w tej obronie hahah xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@tristan87 Dzuba: "Dobrze, że w Rosji nie dokonuje się aborcji."
Tymczasem Rosja:
351 aborcji/1000 urodzeń xDD
Dla porównania w Szwecji wskaźnik ten wyniósł 316, we Francji 306, a w Niemczech zaledwie 130. XD
https://obserwatorgospodarczy.pl/2022/07/16/rosja-to-wzor-konserwatyzmu-aborcje-narkotyki-i-rozwody/
0
@Rl9k1nG Jako RPG? Tak. Ale czy najlepsza w jaką grałem? Raczej to zależy od gatunku. Ciężko jednak porównać W3 do najlepszej gry strategicznej w historii.
https://zapodaj.net/6c2fa7d3a097b.png.html
10
@Zoker Pewnie innych piłkarek nawet nie kojarzyli.