9

W końcu chyba ten przelew doszedł do sędziów.

57

@adambijax Może i kradzież, ale okradam złodzieja, więc nie czuję się z tym źle.

1

@Adamski69 Można. Gdyby to było złe to Bóg by inaczej świat stworzył.

3

@Coutinho007 Ale z Barcelony w ostatnich latach to wszyscy się śmieją.

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

61

2:0 to niebezpieczny wynik. Zanim się obejrzysz to nagle jest 2:5.

2

Gdyby tam była Mallorca, a nie ten cienki Liverpool...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Ale co się łudziłem to moje xDDDDDDDDDDD

1

Liverpool znowu rozłożył nogi przed Realem? Nowe, nie znałem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

O, ten co ma najlepsze strzały z dystansu się popisał.

20

W nienawiści do Viniciusa tak zostaliśmy wychowani

2

O kur*a Nunez Bogu

4

@Faro Konfitura

5

@barcanawieki Czyli Messi wróci na Camp Nou.

W barwach PSG.

2

@ranger3120 Byłaby wielka szkoda, gdyby nie wygrali żadnego z tych meczów.

0

Messenger się wykoleił znowu?

7

@karci0 Dla Ciebie to może błahy powód, ale dla niego nie był.

3

@Danny Gaucho Zawiodłem się, bo nie ma informacji o pięknym Hiszpanie z Białegostoku - Juanie Camara. Który piłkarz ekstraklasy może pochwalić się takim zdjęciem? https://lca.pl/image.php?id=99963&size=1

1

Zabierzcie tego Garcie z boiska.

0

@HighestInTheRoom Nie no, nie przesadzajmy z tym samobójem. Zwykły pech niezależny od umiejętności.

5

Cytując klasyka

No i fanbaza cienkiego city wyjaśniona.

2

@Firestone W Manchesterze będą śpiewać "Mój Szejk jest lepszy niż Twój"

13

@VegetaPolska Teraz to na randkę w długim rękawie będziesz musiał przyjść.

1

@Azi To się chłop zdziwił.

2

@Kluivert_P Zawodowo jestem ekspertem od wszystkiego, a moje miejsce pracy to La Rambla.

0

@Sulimo Ktoś przebił ofertę Bartomeu

3

Raphinha chyba też chce Xavi out.

0

Lewy gol w stylu Ronaldo. Bruno już ma flashbacki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?