Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@TheNekro94 Z jednej strony fajnie jakby Real odpadł, ale jeżeli Liverpool awansuje to też będzie zajebiście.
0
@takisobiektos No i znowu zobaczę twarz Viniciusa... dzięki flashscore.
3
@SteuerFreiMoney Udowodnij, że to twoje mieszkanie.
1
@PatriBarca Neapol stracił pazur. Kiedyś to by szybko ich w dywan zawinęli i po sprawie.
@hayek
1
@Sulimo Co jak co, ale żeby takie akcje w Neapolu odwalać to trzeba być skrajnie głupi. Dziwię się, że jeszcze ich Włosi wszystkich w dywan nie zawinęli.
0
@kuz Przecież przy wyniku 2:0 dla $ity musieli się otworzyć. Gdyby sędzia ich nie okradł to mecz mógłby potoczyć się zupełnie inaczej.
24
@ObiwanKenobi Wojtyła ukrywał pedofilię. Gdyby było inaczej nie uciekłby do Włoch pod zmienionym nazwiskiem.
2
Tfu na szejkowe twory typu $ity i P$G.
2
@Firestone Najgorzej jak City gra z Realem.
0
Romantyczne szejki, obrońcy futbolowych wartości.
27
Czyli jednak zasłużenie najlepszy bramkarz globu.
1
@PatrychoO Real Madryt.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BorzyKrzys Mnie tylko obchodził Oscar dla Brendana Frasera. Cieszy parę statuetek dla "Na zachodzie bez zmian". Avatar zamiótł konkurencję, Pinokio zdecydowanie zasłużył. No i cieszę się z nagrody pocieszenia dla Maverica.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Flaga z Che Guevara, flaga ZSRR na trybunach a te skur... chcą nas o moralności uczyć xD
67
@tomek8756 Ostatnio tak umywał ręce to chyba tylko Piłat.
5
@Medium Bo nie jestem godzien być w gorących.
3
Mógłby ktoś jeszcze wstawić ten filmik z Pruszkowa, byłby hattrick gorących z tym samym tematem.
3
@Jakchcesz W sumie mógłbym pójść wyrywać laski w klubie. Tylko nie wiem co moja narzeczona powie.
1
@Pawel13sz Eee tam, wcześniej lepiej odpisywał.
https://zapodaj.net/78704290bc2d5.png.html
5
@szkutnik91 Szybki, dobrze dryblujący skrzydłowy, ze świetnym odejściem, robiący wiatr. Idealnie pasuje do profilu piłkarza, którego Barcelona potrzebuje. No i w końcu jakiś zdobywca Złotej Piłki w Barcelonie.
6
@Hosh A co, zabronisz mu?
5
@kolomen2 Czemu odpowiadasz sam sobie?
4
@Pawel13sz Najbardziej Valverdowska wypowiedzieć jaką mógł wygłosić. Pan Trener w punkt.
6
W meczu Jagiellonia - Górnik mamy konkurs na najładniejszą bramkę. Podolski vs Nene
0
Ależ bramka Nene.
2
@DawidGrob Ostatni Mohikanin to ani o piratach ani samurajach. No i przede wszystkim to nie dokument.
@Fido66 https://www.filmweb.pl/film/Ostatni+samuraj-2003-36447/vod
1
W Madrycie -8 a ludzie w krótkim rękawie na trybunach.
1
@Radzio_94 To się nazywa czerwona kartka.