2

@TheNekro94 Z jednej strony fajnie jakby Real odpadł, ale jeżeli Liverpool awansuje to też będzie zajebiście.

0

@takisobiektos No i znowu zobaczę twarz Viniciusa... dzięki flashscore.

3

@SteuerFreiMoney Udowodnij, że to twoje mieszkanie.

1

@PatriBarca Neapol stracił pazur. Kiedyś to by szybko ich w dywan zawinęli i po sprawie.

@hayek




1

@Sulimo Co jak co, ale żeby takie akcje w Neapolu odwalać to trzeba być skrajnie głupi. Dziwię się, że jeszcze ich Włosi wszystkich w dywan nie zawinęli.

0

@kuz Przecież przy wyniku 2:0 dla $ity musieli się otworzyć. Gdyby sędzia ich nie okradł to mecz mógłby potoczyć się zupełnie inaczej.

24

@ObiwanKenobi Wojtyła ukrywał pedofilię. Gdyby było inaczej nie uciekłby do Włoch pod zmienionym nazwiskiem.

2

Tfu na szejkowe twory typu $ity i P$G.

2

@Firestone Najgorzej jak City gra z Realem.

0

Romantyczne szejki, obrońcy futbolowych wartości.

27

Czyli jednak zasłużenie najlepszy bramkarz globu.


1

@PatrychoO Real Madryt.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BorzyKrzys Mnie tylko obchodził Oscar dla Brendana Frasera. Cieszy parę statuetek dla "Na zachodzie bez zmian". Avatar zamiótł konkurencję, Pinokio zdecydowanie zasłużył. No i cieszę się z nagrody pocieszenia dla Maverica.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Flaga z Che Guevara, flaga ZSRR na trybunach a te skur... chcą nas o moralności uczyć xD

67

@tomek8756 Ostatnio tak umywał ręce to chyba tylko Piłat.

5

@Medium Bo nie jestem godzien być w gorących.

3

Mógłby ktoś jeszcze wstawić ten filmik z Pruszkowa, byłby hattrick gorących z tym samym tematem.

3

@Jakchcesz W sumie mógłbym pójść wyrywać laski w klubie. Tylko nie wiem co moja narzeczona powie.

1

@Pawel13sz Eee tam, wcześniej lepiej odpisywał.

https://zapodaj.net/78704290bc2d5.png.html

5

@szkutnik91 Szybki, dobrze dryblujący skrzydłowy, ze świetnym odejściem, robiący wiatr. Idealnie pasuje do profilu piłkarza, którego Barcelona potrzebuje. No i w końcu jakiś zdobywca Złotej Piłki w Barcelonie.

6

@Hosh A co, zabronisz mu?

5

@kolomen2 Czemu odpowiadasz sam sobie?

4

@Pawel13sz Najbardziej Valverdowska wypowiedzieć jaką mógł wygłosić. Pan Trener w punkt.

6

W meczu Jagiellonia - Górnik mamy konkurs na najładniejszą bramkę. Podolski vs Nene




0

Ależ bramka Nene.

2

@DawidGrob Ostatni Mohikanin to ani o piratach ani samurajach. No i przede wszystkim to nie dokument.

@Fido66 https://www.filmweb.pl/film/Ostatni+samuraj-2003-36447/vod

1

W Madrycie -8 a ludzie w krótkim rękawie na trybunach.

1

@Radzio_94 To się nazywa czerwona kartka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?