3

I tak lepsze niż Brzozowski na Eurowizji.

13

Van Dijk to chyba za wywalenie Paredesa.

10

@Donnie_Darko Bo nagroda jest ważna jeżeli odbiera ją ten, któremu kibicujesz. Przecież to proste.

2

Z całej 11 najlepszych kobiet znam tylko Putellas i to dlatego, że kibicuje Barcy, a ona po prostu się tutaj przewija.

3

Argentyna dzisiaj nie bierze jeńców. Wszystkie nagrody do nich lecą.

6

Nominowanie do nagrody za sprzątanie po sobie... Coś co powinno być absolutnym, moralnym obowiązkiem człowieka jest nagradzane jako coś niesamowitego xD

15

O piosenka z FIFY!

11

@PatrychoO Wspaniała niedziela, szczególnie wspaniały mecz Barcelony...

2

@Danny Gaucho Nawet niezły jest. Mógłby wchodzić z ławki za Raphinhę na podmęczonego rywala.

5

Ronaldo by tego tap-ina strzelił.

1

Swoją drogą niezła tam jest dzicz w tej Francji, skoro celebrujących piłkarzy muszą otaczać ludzie z tarczami.

3

Bramka Messiego w stylu Boskiego Criszczjano.

0

Dobry ten Messi, do Barcy by się przydał. Asysta i bramka.

32

Ten mecz można puszczać więźniom w Guantanamo zamiast waterboardingu.

3

Mecz dla wybitnych koneserów.

0

Laga na Robercika i lecimy po tryplet w nastepnym sezonie.

0

Odnoszę wrażenie, że nie jest to najlepszy mecz w wykonaniu Barcelony.

3

Śmialiśmy się wczoraj z Realu, a oni odrobili aż 1 punkt!

0

@JimMorrisonFCB Na cienkim, ale jak już muszę wybrać z tego co podałeś, to z kubełka na wzór kapsalona.

0

@Rust_Cohle Nie masz psychy obserwować mój profil.

1

@Cule1234 Nie dziwię mu się. Sport w którym wszystko zależy od tego jak powieje wiatr to xDˣᴰ.

0

@gumaz Ani kura ani jajko, bo nie tak działa ewolucja.

16

Fajnie byłoby, gdyby Real przegrał, ale jak wygra Atletico to też będzie dobrze.

1

@Kgorecki2500 I spojrzeli na pole.

0

@Emhyr Im strzelać nie kazano.

1

@Dironixu Bezinteresownie nie, ale myślę, że jakąś pożyczkę byśmy na pewno dostali.

0

@KrychaFCB Podobno zamiast tego zaoferowali mu pracę na infolinii, bo ma duże doświadczenie w odbieraniu połączeń telefonicznych.

0

Ależ piękny centrostrzał.

2

Przegraliśmy, ale dla odmiany się nie skompromitowaliśmy. #PlusyKibicaBarcelony

9

Raphinha to taki Neymar. Tylko, że kulawy, z nadwagą i w wieku 40 lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?