Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
I tak lepsze niż Brzozowski na Eurowizji.
13
Van Dijk to chyba za wywalenie Paredesa.
10
@Donnie_Darko Bo nagroda jest ważna jeżeli odbiera ją ten, któremu kibicujesz. Przecież to proste.
2
Z całej 11 najlepszych kobiet znam tylko Putellas i to dlatego, że kibicuje Barcy, a ona po prostu się tutaj przewija.
3
Argentyna dzisiaj nie bierze jeńców. Wszystkie nagrody do nich lecą.
6
Nominowanie do nagrody za sprzątanie po sobie... Coś co powinno być absolutnym, moralnym obowiązkiem człowieka jest nagradzane jako coś niesamowitego xD
15
O piosenka z FIFY!
11
@PatrychoO Wspaniała niedziela, szczególnie wspaniały mecz Barcelony...
2
@Danny Gaucho Nawet niezły jest. Mógłby wchodzić z ławki za Raphinhę na podmęczonego rywala.
5
Ronaldo by tego tap-ina strzelił.
1
Swoją drogą niezła tam jest dzicz w tej Francji, skoro celebrujących piłkarzy muszą otaczać ludzie z tarczami.
3
Bramka Messiego w stylu Boskiego Criszczjano.
0
Dobry ten Messi, do Barcy by się przydał. Asysta i bramka.
32
Ten mecz można puszczać więźniom w Guantanamo zamiast waterboardingu.
3
Mecz dla wybitnych koneserów.
0
Laga na Robercika i lecimy po tryplet w nastepnym sezonie.
0
Odnoszę wrażenie, że nie jest to najlepszy mecz w wykonaniu Barcelony.
3
Śmialiśmy się wczoraj z Realu, a oni odrobili aż 1 punkt!
0
@JimMorrisonFCB Na cienkim, ale jak już muszę wybrać z tego co podałeś, to z kubełka na wzór kapsalona.
0
@Rust_Cohle Nie masz psychy obserwować mój profil.
1
@Cule1234 Nie dziwię mu się. Sport w którym wszystko zależy od tego jak powieje wiatr to xDˣᴰ.
0
@gumaz Ani kura ani jajko, bo nie tak działa ewolucja.
16
Fajnie byłoby, gdyby Real przegrał, ale jak wygra Atletico to też będzie dobrze.
1
@Kgorecki2500 I spojrzeli na pole.
0
@Emhyr Im strzelać nie kazano.
1
@Dironixu Bezinteresownie nie, ale myślę, że jakąś pożyczkę byśmy na pewno dostali.
0
@KrychaFCB Podobno zamiast tego zaoferowali mu pracę na infolinii, bo ma duże doświadczenie w odbieraniu połączeń telefonicznych.
0
Ależ piękny centrostrzał.
2
Przegraliśmy, ale dla odmiany się nie skompromitowaliśmy. #PlusyKibicaBarcelony
9
Raphinha to taki Neymar. Tylko, że kulawy, z nadwagą i w wieku 40 lat.