1

@kuz Xavi już w 3 minucie robił zmiany a ty narzekasz...

1

Niestety Busi kontuzja. Goatessie już wchodzi. Prowadź królu.

3

Real przegrał, Szejki mogą przegrać, jeszcze tylko wygrana Barcy i niedziela udana.

3

Bezsensio za tego karnego będzie nominowany do ZP?

6

Z jednej stronie fajnie, że real przegrał a z drugiej zajebiście.

9

Bardzo podoba mi się dzisiejsza gra Realu. Niech grają tak do końca sezonu.

1

Mariano Italiano piękny strzał

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Bezsensio złota piłkeczka

14

Króciutko z prowokatorem. Gwizdać dalej.

4

Ależ brameczka Nacho. Stadiony świata.

5

Panie Hiszpanie kończ ten mecz

1

Przypominam, że włączamy mecz realu przed godziną 14:00, żeby później nie było, że ktoś włączył i strzelili. A najlepiej w ogóle nie włączać i nie denerwować się.

16

@bartas97 Poważna federacja z takim tekstem z oficjalnego konta xD Boxdel chyba się nie przelogował.

2

>Boxdelka coś swędzi, więc idzie do punktu medycznego
>Gigachad Wrzosek nastawia sobie w oktagonie złamaną rękę, później udziela wywiadu

4

Hahaha tfu na leżakujących. Brawo Szczurek!

0

Ależ Karaś ma kondycję. Nadczłowiek.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Popitek12 Mówisz, że Ci się podoba jego męskie ciałko?

1

Dobrze, że to walka kobiet otwierała gale. Można było z czystym sumieniem zacząć później oglądać.

3

@Faro Ja kiedyś swój kabel samochodem przejechałem i dalej śmiga, więc nie wiem co ty z nimi robisz xD

4

Vincius vs Bezsensio. Ależ walka o Złotą Piłkę się zapowiada.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Benz Ty tak serio z tym pytaniem? xD

1

@Seba_89_ Nie wiem jak działa angielskie prawo, ale może po prostu polubownie załatwili sprawę. Ona dostała hajs a w zamian wycofane zostały zarzuty.

Coś a'la case Michaela Jacksona.

1

@PatrykBarcelona Z 2-3h porobiłem testy i tyle. Teoria bezbłędnie zdana.

0

@Emhyr Człowiek przyczynił się do wyginięcia mamutów to teraz może je wskrzesić.

0

@QuaReL haha, haha, hehe.

3

@Ojciec5tkidzieci Za wprowadzeniem do ustawy tej poprawki, ale później zagłosowali już za całą ustawą wraz z tą poprawką.


7

@Hubsao Konfederacja w całości zagłosowała za przyjęciem tej ustawy wraz z poprawką zawierającą ten podatek. KO, Lewica, Hołownia i PPS zagłosowały przeciw.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?