Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kondziubarca Wielka Rosja, obrońca historycznych wartości, zbawiciel cywilizacji.
1
@Sulimo Castle of Glass
5
@barcanawieki Alves będzie najlepiej grającym zawodnikiem w pierdlu. I najbardziej utytułowanym.
0
@tristan87 W ekstraklasie nie ma już słabych drużyn i po prostu poziom się wyrównał.
2
@ranger3120 Agmatyna, a ściślej siarczan agmatyny, należy do substancji o szerokim spektrum działania, które w niedalekiej przyszłości mogą zostać włączone w poczet preparatów dostępnych bez recepty lub leków, jednak ich obecny status wyklucza legalne użycie. Agmatyna to suplement zakazany zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w Unii Europejskiej
https://www.activlab.pl/pl/blog/Agmatyna-suplement-zakazany/1144
0
@Zoker Z ananasem
0
@Hubsao Na La Rambli nie ma normalnych użytkowników.
0
@Emhyr @Tomek_Cwiakala Zapytaj się czy wchodzi.
7
@Kuba_1 Hitler był niezłym malarzem, ale trochę w życiu zbłądził.
0
@Emhyr Pan Piłkarz Andreas Christensen
1
@Ls0811 Wypowiedź z 2020 roku.
0
@Hubsao Tarzan z Barcelony.
2
@abram3k Niezle masz info tzw. twitterowe info.
https://x.com/graczek/status/1623316773847040002
0
@AdiKingu96 Trener wielki, człowiek malutki.
7
@bartas97 Cypr i Grecja w strachu, bo Turcy coraz bliżej.
7
@NaFazieHitman No i petarda, w 2100 kupie sobie mieszkanie za bezcen.
4
@martin3131 I tak to się żyje w tej Polsce.
2
@kuz Zgadzam się, że oskarżenia o transfobię są bardzo często absurdalnie idiotyczne. Można powiedzieć, że to pewnego rodzaju nurt w obecnej rzeczywistości, który ma na celu zadowolić wszystkich, a jak wiadomo tak się nie da. Fakt, że mają ci ludzie siłę przebicia i dochodzi do tak absurdalnych sytuacji, że mężczyzna biologiczny bierze udział w zawodach dla kobiet. Jednak zawsze po odchyleniu w lewo musi nadejść odchylenie w prawo, jakoś tak się w historii przyjęło. Dziwi mnie to, że rządzący w USA tak bardzo boją się krytyki znikomego promila ludzi, że pozwalają na takie fikołki logiczne. Prawa mniejszości muszą zostać zachowane, ale to nie oznacza, że mają uderzać w prawa większości. Jak widać nie zawsze się o tym pamięta.
1
@kuz Na świecie zawsze byli ludzie z jakimiś zaburzeniami. Po prostu internet dał możliwość rozgłosu takim ludziom. Wydaje się, że jest ich dużo, bo najbardziej rzucają się w oczy, a jednak to znikomy odsetek. Dopóki krzywdy nikomu nie robią to nie uważam, że należy z nimi coś robić. Wypowiedzi takich ludzi i tak trafiają wyłącznie do określonego grona osób, bo po prostu każdy kto nie jest w tej grupie wzajemnej adoracji, oleje sprawę i zapomni o kimś takim. Mnie też śmieszy nazywanie prostytucji "seksworkingiem", ale to działa w tym przypadku analogicznie. Każdy kto nie żyje w bańce też wyśmieje takie nazewnictwo. Nie można zmusić wszystkich ludzi, aby myśleli tak samo. Czy jak się facet przebierze za babę to czy robi komuś krzywdę? Mi to w sumie powiewa, może być nawet śmigłowcem bojowym, bo to jego życie i może je w dowolny sposób prowadzić. Ważne, aby nikogo nie krzywdził, a w tym wypadku mamy jedynie jakieś mało wartościowe posty randomowego człowieka, którego nigdy w życiu nie spotkam.
Jeżeli taki człowiek ma kompetencje do wykonywania jakiejś pracy czy innych zadań, to raczej wygląd i poglądy nie będą mi przeszkadzały. Narzucanie określonego światopoglądu jest szkodliwe, ale uważam, że wyłącznie dla osób, które nie mają własnego zdania. Inteligentny człowiek przeanalizuje sytuacje i sam wyciągnie odpowiednie wnioski, a mniej inteligentny, cóż zawsze będzie podatny na narzucanie światopoglądu przez jedną czy drugą stronę. Tak było, jest i będzie zawsze.
No i z tym złodziejem to trochę przesada, bo tutaj po prostu dochodzi do krzywdzenia innych, a jak napisałem wyżej, chłop przebrany za babę jedynie siebie wystawia na ataki.
2
@kuz Utylizować ludzi, którzy de facto nic złego Ci nie robią oprócz bzdurnego pitolenia, którego i tak słucha tylko określone kółko wzajemnej adoracji?
Adolf, czy to Ty?
5
@Sulimo Ależ piłeczka chodzi, jak za Guardioli.
2
@Encore Króciutko z szejkami.
0
@Worny Gość z dwójką podobno do dzisiaj tam stoi.
3
@ObiwanKenobi Śmieszy mnie to, że dopiero ludzie odkryli, że można produkować jedzenie z robaków. Radzę nie sprawdzać sposobu produkcji niektórych barwników, bo światopogląd może runąć z hukiem ;)
29
@Sulimo Tchouameni zawsze będzie dla mnie bohaterem po tym jak cudownie przestrzelił karniaczka.
2
Real przegrał, angielskie szejki przegrały, Barcelona wygrała. Bardzo udana niedziela.
2
Szacun Alba, miałeś tylko 28% szans na trafienie gola. Wyliczone ze wzoru Hajty.
1
@kuz Xavi już w 3 minucie robił zmiany a ty narzekasz...
1
Niestety Busi kontuzja. Goatessie już wchodzi. Prowadź królu.
3
Real przegrał, Szejki mogą przegrać, jeszcze tylko wygrana Barcy i niedziela udana.