Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@marcin62 Nie należy promować odklejeńców. Promować trzeba ludzi wartościowych np. Księdza Jana Kaczkowskiego.
3
@michal26 Gość po prostu wychodzi z założenia, że straszyć to my a nie nas.
0
@Saviola88 Skąd wiadomo, że to było jej ucho? Pokazała akt własności?
0
Ależ asysta Viniciusa
0
No i który dzban włączył?
1
@MarioVeB! Pytanie nie brzmi czy tylko kiedy.
4
I ten debil nie dał za to żółtej kartki?
35
Dembele dzisiaj znowu dobrze wylosował.
2
Ależ Frenkie zabrał asystę Dembelinho.
82
@Bezhistorii I to jest porządna postawa obywatelska. Na wszelki wypadek należy sprawdzić skąd kolega miał na to auto pieniądze.
14
@KrwawiaceoczyVEB Niemcy zawsze dobrze strzelali. Widać, że celownik po dziadku.
2
Milan co złomowany przez Lazio
6
@Emhyr Jagiellonia Białystok mogłaby wydać maksymalnie 100 mln euro na nowe nabytki w przypadku dołączenia do Superligi.
3
@Nazio87 Laga i Robercik. Podstawa, aby ustawić zespół.
0
Z takim treneiro to lecimy po tryplet.
0
Dobra, krótka piłka. Będzie laga na Robecika czy nie będzie?
21
Bardzo ważnym transferem w tym sezonie okazał się transfer włosów z tyłu na przód głowy Ter Stegena. Tyle razy co chłop nas uratował w tym sezonie... Nie wiem czy te włosy mu wypadały, bo w meczu widział przed sobą Pique i Lengleta, ale odkąd ich nie ma fryz u Niemca coraz bardziej bujny. A wraz z włosami powróciła pewność siebie.
1
@Rl9k1nG Całe szczęście, że przyszła Rosja i obroniła Ukrainę przed Polską.
1
@LeoKrol Shakira
a nie, wróć.
3
Szczęsny co zrobił xD
0
@Emhyr Może zapomniał z szatni wziąć.
0
@Homeopata8989 Od nowego sezonu czy teraz?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Nhyz
1. Europa Universalis 4
2. Wiedźmin 3
3. Gothic 2
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@macio_944 Bardzo cenna uwaga Kombajna Bizona.
1
@Jackazz No z Sevillą i Valencią jako najmocniejszymi to bym polemizował.
2
@abram3k Dawać Real na Bernabeu. Potrzebny nam jeszcze jeden sparing przed półfinałem.
5
@Hubsao Leo Messi ze swoim największym fanem.
1
@Firestone I kur*a zmiennicy im zrobili remontadę. Wykrakałeś.