0

@escarabajo No, ale akurat przy Skorupskim to mogłeś więcej napisać, bo wyróżnił się zdecydowanie :D

20

@marcin62 Tak. Aborcja na dziadku i eutanazja na dziecku.

0

@MESSIah16 Tankuję tylko na Shellu ze względu na to, że Shell Nigeria poprzez swoją działalność w Nigerii doprowadził do zniszczenia środowiska naturalnego delty Nigru oraz przyczynił się do destabilizacji regionu i łamania praw człowieka.

3

@Firestone Już się nie mogę doczekać następnego Gran Derbi - Belingham vs Victor Rogue

9

@TR3YWAY A teraz zmieńmy kontekst i zamiast mężczyzn wstawmy np. Żydów lub Czarnoskórych. Jutro o 6 byłaby pobudka przez panów w komniarkach.

1

2

@marcin62 Jeżeli we wszystkcih Rayfieldach, to w 2 modelach - Aerondight i Caliburn :D

6

@Catalonya1992 Widzę atak na gorące.

0

@LaSTeR Chyba jak odpalisz jakisz mecz za Guardoli, to może taką Barcę zobaczysz.

18

@David_Beckham Felix, wypożyczony jako zapchajdziura z Atletico, winny kryzysu? xD

1

@Fourson Myślę, że jak najbardziej możesz suplementować, bo z całą pewnością odczujesz różnicę.

6

@AFA Jeżeli to się liczy, to ja zawsze siedziałem za niewinność.

2

@Popitek12 Na pewno odczuwalne jest większe pobudzenie podczas ćwiczeń. Chociaż powiem szczerze, że biorę od 3 miesięcy i w sumie już się przyzwyczaiłem do działania, więc i nie wiem jak bym działał bez niej.

@TheNekro94 pewnie też się wypowie.

1

@Popitek12 Ja też stosuję

0

@Danny Gaucho W drugiej fazie to obrońca zagrywał, że nie ma tu spalonego?

2

@Rifek U mnie już nie wyświetla się. Może nie jesteś człowiekiem?

8

@bartas97 Dużo przekłamań i półprawd w tym co napisałeś. W większości strefy wykluczenia radioaktywność nie przekracza poziomu radioaktywności w Warszawie. Nawet pod samą Elektrownią nie ma zagrożenia życia. Długotrwałe przebywanie wcale nie musi być niebezpieczne, jeżeli nie przegina się z wystawieniem na promieniowanie, które ma już charakter wyłącznie punktowy.

Problemem są np. hotspoty, czyli miejsca gdzie promieniowanie jest znacznie wyższe, ale takich miejsc też jest niewiele. Z całą pewnością nie należy zbliżać do ciężkich sprzętów pozostawionych w strefie czy też m.in. ruin szpitala, gdzie zalegają ubrania likwidatorów.

Dla przykładu można spojrzeć na mapę. Aktualnie w Czarnobylu mamy promieniowanie na poziomie 157 nSv/h. Dla porównania w Barcelonie mamy 141 nSv/h a w Gdyni 101 nSv/h.

https://remap.jrc.ec.europa.eu/Advanced.aspx

0

Wszystko się zaczęło sypać w momencie kiedy zdjął Lewandowskiego. Factos.

0

@FcPortoFan1999 Trzeba dzwonić do niego codziennie o 6:00 i pytać o kontrakt. Fakt, Koeman miał przerwy, ale staż trenerski miał jednak dłuższy niż Klopp. To chociaż niech za rok przyjdzie :D

0

@FcPortoFan1999 Myślę, że odpowiednio dałoby się go przekonać. Koemana jakoś Laporta dał radę zachęcić do porzucenia repki. Jak nie, to zawsze jest Siemieniec

0

Jurgen to jest must have. Laporta musisz. Tu nie ma co się bawić w półśrodki.

2

@draxidox Chociaż ostatnie zdanie zawiera prawdę. Miesiączkują osoby z macicą i waginą - czyli kobiety. Reszta tekstu zbędna.

0

@LM10GOAT Marcos Alonso

0

@Bartas7VeB Błagam, niech przyjdzie...

6

@koksik2700 To chyba Szczecińska akurat. Poznałem po AT-AT

13

@TR3YWAY Dobry pomysł, jeszcze tylko odebrać 800+ wszystkim, a wprowadzić ulgę podatkową.

1

@koksik2700 W Khorinis jest 12 sztuk goblinich jagód, a w Górniczej Dolinie 2 sztuki. Szczawi królewskich w Khorinis jest 11 a w Gorniczej Dolinie jeden. W Jarkendarze bodajże są dwa.

Pamiętam każde miejsce w którym rosną xD

1

Krzyknijcie cicho xDDD

14

@Borneo Piłeś - nie pisz.

1

@Nazio_87 Może poda się zaraz po tych słowach do dymisji. Nie zapeszajmy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?