Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo No, ale akurat przy Skorupskim to mogłeś więcej napisać, bo wyróżnił się zdecydowanie :D
20
@marcin62 Tak. Aborcja na dziadku i eutanazja na dziecku.
0
@MESSIah16 Tankuję tylko na Shellu ze względu na to, że Shell Nigeria poprzez swoją działalność w Nigerii doprowadził do zniszczenia środowiska naturalnego delty Nigru oraz przyczynił się do destabilizacji regionu i łamania praw człowieka.
3
@Firestone Już się nie mogę doczekać następnego Gran Derbi - Belingham vs Victor Rogue
9
@TR3YWAY A teraz zmieńmy kontekst i zamiast mężczyzn wstawmy np. Żydów lub Czarnoskórych. Jutro o 6 byłaby pobudka przez panów w komniarkach.
1
@kemot4slash Xavi
2
@marcin62 Jeżeli we wszystkcih Rayfieldach, to w 2 modelach - Aerondight i Caliburn :D
6
@Catalonya1992 Widzę atak na gorące.
0
@LaSTeR Chyba jak odpalisz jakisz mecz za Guardoli, to może taką Barcę zobaczysz.
18
@David_Beckham Felix, wypożyczony jako zapchajdziura z Atletico, winny kryzysu? xD
1
@Fourson Myślę, że jak najbardziej możesz suplementować, bo z całą pewnością odczujesz różnicę.
6
@AFA Jeżeli to się liczy, to ja zawsze siedziałem za niewinność.
2
@Popitek12 Na pewno odczuwalne jest większe pobudzenie podczas ćwiczeń. Chociaż powiem szczerze, że biorę od 3 miesięcy i w sumie już się przyzwyczaiłem do działania, więc i nie wiem jak bym działał bez niej.
@TheNekro94 pewnie też się wypowie.
1
@Popitek12 Ja też stosuję
0
@Danny Gaucho W drugiej fazie to obrońca zagrywał, że nie ma tu spalonego?
2
@Rifek U mnie już nie wyświetla się. Może nie jesteś człowiekiem?
8
@bartas97 Dużo przekłamań i półprawd w tym co napisałeś. W większości strefy wykluczenia radioaktywność nie przekracza poziomu radioaktywności w Warszawie. Nawet pod samą Elektrownią nie ma zagrożenia życia. Długotrwałe przebywanie wcale nie musi być niebezpieczne, jeżeli nie przegina się z wystawieniem na promieniowanie, które ma już charakter wyłącznie punktowy.
Problemem są np. hotspoty, czyli miejsca gdzie promieniowanie jest znacznie wyższe, ale takich miejsc też jest niewiele. Z całą pewnością nie należy zbliżać do ciężkich sprzętów pozostawionych w strefie czy też m.in. ruin szpitala, gdzie zalegają ubrania likwidatorów.
Dla przykładu można spojrzeć na mapę. Aktualnie w Czarnobylu mamy promieniowanie na poziomie 157 nSv/h. Dla porównania w Barcelonie mamy 141 nSv/h a w Gdyni 101 nSv/h.
https://remap.jrc.ec.europa.eu/Advanced.aspx
0
Wszystko się zaczęło sypać w momencie kiedy zdjął Lewandowskiego. Factos.
0
@FcPortoFan1999 Trzeba dzwonić do niego codziennie o 6:00 i pytać o kontrakt. Fakt, Koeman miał przerwy, ale staż trenerski miał jednak dłuższy niż Klopp. To chociaż niech za rok przyjdzie :D
0
@FcPortoFan1999 Myślę, że odpowiednio dałoby się go przekonać. Koemana jakoś Laporta dał radę zachęcić do porzucenia repki. Jak nie, to zawsze jest Siemieniec
0
Jurgen to jest must have. Laporta musisz. Tu nie ma co się bawić w półśrodki.
2
@draxidox Chociaż ostatnie zdanie zawiera prawdę. Miesiączkują osoby z macicą i waginą - czyli kobiety. Reszta tekstu zbędna.
0
@LM10GOAT Marcos Alonso
0
@Bartas7VeB Błagam, niech przyjdzie...
6
@koksik2700 To chyba Szczecińska akurat. Poznałem po AT-AT
13
@TR3YWAY Dobry pomysł, jeszcze tylko odebrać 800+ wszystkim, a wprowadzić ulgę podatkową.
1
@koksik2700 W Khorinis jest 12 sztuk goblinich jagód, a w Górniczej Dolinie 2 sztuki. Szczawi królewskich w Khorinis jest 11 a w Gorniczej Dolinie jeden. W Jarkendarze bodajże są dwa.
Pamiętam każde miejsce w którym rosną xD
1
Krzyknijcie cicho xDDD
14
@Borneo Piłeś - nie pisz.
1
@Nazio_87 Może poda się zaraz po tych słowach do dymisji. Nie zapeszajmy.